Popularna instagramerka zniszczyła młotkiem zabytkową rzeźbę w Warszawie. Teraz obawia się o swoje bezpieczeństwo

Julia Słońska została czarną owcą mediów społecznościowych. Znana instagramerka pochwaliła się w sieci nagraniem, na którym rozbija zabytkową rzeźbę w Warszawie. Dziewczyna odczuwa właśnie konsekwencje swojego bezmyślnego zachowania.

Julia Słońska w weekend opublikowała w swoich mediach społecznościowych nagranie dokumentujące akt wandalizmu. Dziewczyna z uśmiechem na twarzy odłupała młotkiem nos zabytkowej rzeźbie w warszawskiej Dolinie Szwajcarskiej. Influencerka poniosła właśnie pierwsze konsekwencje.

O nagraniu zrobiło się głośno dzięki serwisowi Wykop.pl. Nagranie szybko stało się jednym z najczęściej oglądanych materiałów w witrynie. Na młodą influencerkę od razu wylała się fala krytyki. Jednak hejt to nie wszystko, z czym przyszło się jej zmierzyć. Kilka dni temu Słońska pojawiła się w spocie reklamowym mBanku. Bank błyskawicznie zdecydował się wycofać reklamę z aktorką, która zasłynęła rolą wandala. Jednak młoda gwiazda może mieć znacznie poważniejsze kłopoty. Lokalny konserwator zabytków zapowiedział już, że skieruje sprawę do prokuratury. 

Instagramerka zamieściła też w sieci wideo, w którym przeprosiła za swoje zachowanie.

To, co się stało wczoraj, w ogóle nie powinno mieć miejsca i serio, mega żałuję, że to zrobiłam. Pewnie jestem mega głupia. Nie będę mówić, co mną kierowało, że to zrobiłam, bo to jest bardziej moja prywatna sprawa, ale chciałam serio wszystkich przeprosić za to - powiedziała.

W sobotę wieczorem na instagramowym profilu Julii odbyła się transmisja live, w trakcie której Słońska przyznała, że została też zwolniona z agencji modelek, w której pracowała. Dodała też, że do sieci trafił jej numer telefonu, na który dostaje pogróżki. Influencerka zapowiedziała, że zgłosi sprawę na policję.

Szkoda, że dziewczyna nie myślała o konsekwencjach, kiedy wzięła w ręce młotek.

AD

Więcej o:
Komentarze (196)
Popularna instagramerka zniszczyła młotkiem zabytkową rzeźbę w Warszawie. Teraz obawia się o swoje bezpieczeństwo
Zaloguj się
 • lucyjkama

  Oceniono 230 razy 228

  Jak się to dziewczę wypowiada!!!! Tragedia. Pusta głowa. Na szczęscie poniosła dotkliwą karę. Na karierę w modelingu i reklamie juz nie ma co liczyć. Brawo mbank za szybką reakcję. Powinna jeszcze ponieść koszty tej reklamy która została wycofana.

 • Gość: bb

  Oceniono 214 razy 212

  To teraz zamiast nowych ciuchów, fajek i nowego srajfona wiadro, woda, mop i ścierki. I tak przynajmniej rok czyszczenia miejsc publicznych. Może się gwieździe coś poprzesuwa w głowie.

 • Gość: Ola

  Oceniono 178 razy 176

  Świat się kończy. Dzisiejsza młodzież to debile, a nie inteligencja.

 • Gość: C

  Oceniono 144 razy 144

  Co za bezmózg.

 • Gość: rudy murzyn żyd w dodatku

  Oceniono 140 razy 138

  Witaj gó...aro w prawdziwym życiu. To nie internet gdzie możesz być anonimowa, ani gra komputerowa, w której możesz wgrać wcześniejszy stan. Teraz poniesiesz konsekwencje swojej głupoty.

 • Gość: nie_z_rzeczownikami

  Oceniono 119 razy 117

  Mam pomysł na największą karę: zgłosić we wszystkich mediach społecznościowych, żeby jej zamknęli konta, bo propaguje wandalizm i zachowania karalne.

 • Gość: Illuminat

  Oceniono 142 razy 116

  Macie efekty bezstresowego wychowania... XXI'wieczna gó...ara napie... młotkiem w XIX'wieczną rzeźbę i "ojej, przepraszam, niewiedziałam".
  Grzywna, miesiąc aresztu i kwartał zamiatania ulic może ją uratuje, ale wątpię...

 • Gość: zosia

  Oceniono 102 razy 102

  krytyka to nie hejt ! brak zgody na czyjeś głupie zachowanie i wyrażenie tego to nie hejt !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX