Polska Angelina była wierna tandecie, a teraz przeszła metamorfozę w programie Mai Sablewskiej. Możecie jej nie poznać

Polska Angelina, czyli tak naprawdę Agnieszka Orzechowska, przeszła metamorfozę pod okiem Mai Sablewskiej. Efekt przemiany robi wrażenie.

Maja Sablewska przez jednych bywa krytykowana za swoje stylizacje, a przez drugich uznawana jest za ikonę stylu. Różnie bywa oceniana, ale po ostatnim odcinku programu "SOS Sablewska od stylu. Na okazje" należą się jej gratulacje. Stylistka odmieniła polską Angelinę, czyli Agnieszkę Orzechowską, która z dobrym stylem kojarzona raczej nigdy nie była. Efekt? Po prostu WOW.

Agnieszka Orzechowska przeszła metamorfozę u Mai Sablewskiej

By odmienić styl polskiej Angeliny, Maja musiała pozbyć się z jej szafy sporej liczby niemodnych ubrań. Koniec z kabaretkami czy zbyt głębokimi dekoltami. Widzowie mogli zobaczyć Agnieszkę w naturalnej odsłonie i nam ona w 100 procentach przypadła do gustu. Celebrytka pozbyła się też doczepów i postawiła subtelny makijaż. Świetna decyzja. Sami na nią spójrzcie. 

I jak, mieliśmy rację? Mamy nadzieję, że Agnieszka pozostanie przy tym wizerunku jak najdłużej. Naprawdę to zalecamy. 

DH

Więcej o:
Komentarze (13)
Polska Angelina była wierna tandecie, a teraz przeszła metamorfozę w programie Mai Sablewskiej. Uwaga, bo możecie jej nie poznać
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Hihi

  Oceniono 21 razy 19

  Obie jak jokery

 • Gość: aneme

  Oceniono 13 razy 13

  ona jest jak gabarytowo jak 3 Angeliny

 • Gość: gość

  Oceniono 12 razy 10

  Tej to i tak nic ni pomoże... totalny pustogłów

 • Gość: Matueszek Giappetto 500+

  Oceniono 12 razy 8

  Obwaiam sie , że po happeningu imłodej influezerki z Warszawy, żeby zrobic na kimś wrażenie gwaizda musi sie teraz wysadzic w powietrze np. z Pałacem Kultury i Nauki. Żeby było epicko i żeby fani mogli komentować- najlepiej z resztą influenzerów i "gwiazd" - jak Wolodyjowski wraz ze swym przyjacielem Ketlingiem. Oni umieli dotrzymac obietnicy. Czy polscy celebryci pójda w ich ślady ? Albo przynajmniej pie...ą baranka w ścianę?

 • P L

  Oceniono 6 razy 6

  W tym kraju są same polskie gwiazdy z zagranicy.

 • Gość: mela

  Oceniono 4 razy 4

  mysle ,ze tej Pani nic nie pomoze

 • Gość: Don

  Oceniono 3 razy 3

  Pani od metamorfozy kiedyś była taką laską. Teraz to nie wiem czy sama potrzebuje metamorfozy czy może z nią przesadzila. Ok sylwetka jest ok, ale z buzia coś się porobiło nie tak. Ta druga osoba, nie wiem z której strony Angelina, ale pomijając to i tak nie w moim guście kobieta

 • Gość: Neneh

  Oceniono 2 razy 2

  Obydwie przykre dla oka...

 • blasphemy

  Oceniono 1 raz 1

  powiedzcie mi że taki dowcip... albo niech się obudzę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX