Sara Boruc skrytykowana za wybór imienia dla dziecka. "Jest tyle pięknych polskich imion, a wybrali Noah". Żona piłkarza zripostowała

Sara Boruc niedawno urodziła syna, który dostał na imię Noah. Nie wszystkim to imię jednak przypadło do gustu.

Kilka dni temu na świecie pojawiło się trzecie dziecko Sary i Artura Boruc. Doczekali się wymarzonego syna, którego nazwali Noah. Nie wszyscy jednak rozumieją, dlaczego mieszkający w Wielkiej Brytanii Polacy wybrali zagraniczne imię.

Sara Boruc broni imienia syna

Z okazji narodzin dziecka dodaliśmy na naszym profilu na Instagramie zdjęcie chłopca i złożyliśmy gratulacje rodzicom. Jedna z internautek skrytykowała Boruców.

Jest tyle pięknych polskich imion, a wybrali jakieś Noah. Nie wiem czy się śmiać, czy płakać... - napisała.

Sara Boruc nie zignorowała jej komentarza i odpisała:

Odrobić lekcje proponuję - zwróciła się do internautki.

To zresztą nie jedyny przypadek wśród naszych sportowców mieszkających za granicą, którzy nadali niepolskie imiona swoim dzieciom. Wojciech i Marina Szczęśni nazwali syna Liam. Bramkarz aktualnie gra w Juventusie we Włoszech. Tak samo postąpił Kamil Glik. Swoją córkę nazwał Valentina.

Naszym zdaniem wybór imienia jest jak najbardziej trafny, zwłaszcza że z całą rodziną mieszkają za granicą i zapewne z nią wiążą swoją przyszłość. A Wy co o tym myślicie?

AW

Więcej o:
Komentarze (213)
Sara Boruc skrytykowana za wybór imienia dla dziecka. "Jest tyle pięknych polskich imion, a wybrali Noah". Żona piłkarza zripostowała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosciara

  Oceniono 67 razy 57

  myślę, że Noah to bardzo ładne imię, ale już Noah Boruc brzmi komicznie :D

 • Gość: Cantaro

  Oceniono 46 razy 38

  Jak to o Polakach mówią - jak dwójce Rosjan w Londynie urodzi się dziecko to jest Rosjaniem a jak dwójce Polaków to Anglik ;)

 • boo-boo

  Oceniono 44 razy 32

  Sama niech odrobi lekcje. Po polsku by miał Noe na imię.
  No nic- najwyżej będą się razem z Liamem bawić i tyle.

 • Gość: raja

  Oceniono 47 razy 31

  co można żądać od kogoś kto nawet matury nie ma , ani jeden ani drugi, książek nie czytają, tylko udają światowych , ale te imiona świadczą o ich poziomie intelektualnym. Brawo, że chociaż Lewandowscy pokazali klasę i swojej córce dali na imię Klara, a ta reszta z tymi Noah, Mia, Liam, Alikia, Allan, to po prostu wstyd za nich, że takie tępaki , szkoda tylko tych dzieci.

 • race444

  Oceniono 34 razy 26

  Tyle pieknych polskich imion w polskim przedszkolu, np: Dzesika, Dzenifer, Brajan, Kewin itd, itp.

 • Gość: Anonim

  Oceniono 47 razy 21

  Wy myślicie ludzie, że za granicą mają zielone pojęcie, że Boruc to polskie nazwisko i nie pasuje do imienia. Tam tyle nacji żyje nikt nie przejmuje się takimi rzeczami. To tylko Polacy wiecznie gadają czy coś pasuje czy nie. Podobało im się Noah to tak to nazwali A jak ktoś chce fax na imię Stanisław to proszę bardzo. Dlaczego musimy wszystko robić tak samo I przy tym wszystkich, którzy mają choć odrobinę inne poglądy na życie, krytykować. Pozdrawiam 😊

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX