Maciej Dowbor wskoczył na scenę po premierze sztuki, w której zagrała Joanna Koroniewska. Wręczył jej ogromny bukiet kwiatów

Joanna Koroniewska wróciła do teatru. Ostatnio odbyła się premiera nowej sztuki, w której gra. Po zakończeniu spektaklu czekała na aktorkę niespodzianka.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor rzadko pokazują się razem na imprezach branżowych. Jednak robią wyjątek, gdy któreś z nich odnosi zawodowy sukces. Niedawno pojawili się więc na premierze spektaklu, w którym aktorka gra w parze z Mikołajem Krawczykiem. Chodzi o sztukę "Powiedzmy miłość" Teatru Kamienica. 

Zobacz: Koroniewska i Dowbor razem na premierze spektaklu. Kreacja aktorki boska. Nic dziwnego, że Dowbor nie mógł odkleić od niej rąk

Maciej Dowbor zaskoczył żonę

Chętnie razem pozowali na ściankach i uśmiechali się do fotoreporterów. Jednak prawdziwym zaskoczeniem było to, co zrobił prezenter po zakończeniu sztuki. Wtargnął na scenę z ogromnym bukietem kwiatów, które wręczył żonie. Na Instagramie udostępnił zdjęcie z tego momentu i zwrócił się do fanów, dla których przygotował zagadkę. Zapytał się ich, co według nich zrobił. Przedstawił im cztery odpowiedzi:

A) Gram jedną z głównych ról B) Jako zazdrosny mąż wymierzam sprawiedliwość @mikolaj_krawczyk_official C) Sprawdzam, w którym miesiącu ciąży jest Marta Wierzbicka @mtttttm D) Rozpiera mnie duma i rzucam się do kolan @joannakoroniewska, a przy okazji wręczam jej kwiaty, łamiąc wszelkie teatralne konwenanse oraz budząc powszechne oburzenie - napisał. 

Oczywiście ostatnia jest poprawna, a Dowbor w dalszej części postu jeszcze raz wyraził swoją dumę z żony. Jednak nie ukrywa, że cieszy się, że jest już po premierze.

To samo zdjęcie pojawiło się też na profilu Koroniewskiej, która odniosła się do zagadki męża.

Mój mąż @maciej_dowbor postanowił zapytać swoich followersów jakie intencje NIM kierowały podczas MOJEJ ostatniej premiery. Nie ukrywam, że JEGO pytania w poście wzbudziły moją zazdrość i postanowiłam się na nim DELIKATNIE odegrać i napisać CAŁĄ prawdę. A co tam. W życiu trzeba mieć przecież dystans. I ryzykować. Jedna z odpowiedzi zaręczam, że mimo iż nieprawdopodobna to w stu procentach JEST prawdziwa - zaczęła.

Podała więc swoje wersje:

Czy on: A) Kupił największy możliwy bukiet i chciał żeby wszyscy wiedzieli, że to od niego. B) Zazdrości mi i sam chętnie by wystąpił na scenie - kiedyś nawet chciał zdawać do szkoły teatralnej? C) Musiałam tuż przed premierą przypomnieć mu o tym, że na premierę to z kwiatami się przychodzi D) Wszystkie wersje są prawdziwe. Jedne bardziej, inne mniej - dodała.

Internauci w komentarzach nie ukrywają swojego rozbawienia i gratulują małżonkom poczucia humoru. Nie ukrywają, że uwielbiają ich za dystans i żartobliwy ton ich wypowiedzi.

Cudni jesteście Wy i ta Wasza miłość.
Super facet, uwielbiający swoją wspaniałą i wyjątkową kobietę.
Najlepsza power couple polskiego show-biznesu. Super poczucie humoru. Pozdrawiam Państwa serdecznie - piszą.

Faktycznie, Maciej Dowbor udowodnił, że jest dobrym i kochającym mężem. Cieszylibyście się z takiej niespodzianki?

AW

Więcej o:
Komentarze (14)
Maciej Dowbor wskoczył na scenę po premierze sztuki, w której zagrała Joanna Koroniewska. Wręczył jej ogromny bukiet kwiatów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jack3yp

  Oceniono 4 razy 4

  - Słuchaj stara...
  - Po zakończeniu sztuki masz się nigdzie nie szwendać do żadnej garderoby...
  - Wyskoczę z kwiatami...
  - Paparazzi już zamówieni...

 • Gość: Gosc

  Oceniono 3 razy 3

  Żenada i sciema a nie wyraz miłości. Jeśli jakaś kobitka go zechce znowu kopnie Koroniewska w dupe.

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 2

  jedno brzydsze od drugiego, a z niej aktorka jak z trojanowskiej

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  a on już zapomniał ile razy musiał uciekać z domu od tej jędzy ????

 • Gość: gośćniech lucyna

  Oceniono 1 raz 1

  Przecież to jej jedyna rola wteatrze jeszcze zastępstwo to trzeba zrobić coś na pokaz może coś się znowu trafi na zastępstwo

 • Gość: Justice

  Oceniono 2 razy 0

  Przecież on ją zdradzał i zdradza nadal. Codzienny artykuł na Plotku tego nie zmieni.

 • Gość: Farsawa

  Oceniono 2 razy 0

  to to to jest aktorką już ? masakra … i to lansowanie tej "aktorki dramatycznej " z m jak miłość … tak działa farsawa tak działa świat celebrytów … lans parcie na szkło i mizeria intelektualna ( o aktorskiej to nawet nie mówie ) - ale jest synalek mamusi i jego żona ( RZYYYYYG!)

 • dodosdontquack

  Oceniono 2 razy -2

  Tak to jest jak zenisz sie z kolezanka corki. Mam nadzieje, ze nie natrzasl do tego bukietu siwych wlosow.

 • Gość: Suka

  Oceniono 2 razy -2

  Czy Koroniewska to ta co zmarła uderzywszy w karony, czy mylę ją z jakąs inną "gwiazdom" Plotka?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX