"Rolnik szuka żony". Uczestnik 1. edycji znowu zostanie ojcem. Jego żona w "PnŚ" zdradziła imię i płeć. Zachowanie Zawadzkiej może Was zdziwić

"Rolnik szuka żony". Paweł Szakiewicz po raz trzeci zostanie ojcem. Razem z żoną i dziećmi pojawił się w "Pytaniu na Śniadanie", gdzie zdradzili imię i płeć dziecka. Marcelina Zawadzka podczas rozmowy z nimi zaliczyła kilka wpadek, za co spadła na nią krytyka.

Paweł Szakiewicz pojawił się w 1. edycji programu "Rolnik szuka żony". Nie związał się z żadną z kandydatek. Rok po emisji odcinków poznał Martynę, która mieszkała niedaleko niego. Dzieliło ich zaledwie kilka kilometrów. Dziś są po ślubie i tworzą szczęśliwą rodzinę, która niedługo się powiększy. Teraz pojawili się w "Pytaniu na Śniadanie", gdzie opowiedzieli o swoim życiu.

"Rolnik szuka żony". Paweł Szakiewicz znowu zostanie ojcem

Radosną nowinę najpierw przekazała przyszła mama, która dodała swoje zdjęcie z brzuchem na Facebooku. To będzie ich trzecie dziecko, Paweł i Martyna wychowują 5-letniego Jasia i rocznego Stasia. Dziecko pojawi się na świecie po wakacjach. 

Wiosnę 2019 zaczynamy w powiększonym składzie. Znowu nie będę fit i trendy na lato ! #akuku #niespodzianka - napisała.

W "Pytaniu na Śniadanie" niechcący wyrwało się Martynie, że będą mieli córkę Tosię.

"Pytanie na Śniadanie". Wpadki Marceliny Zawadzkiej

Z tej okazji zostali zaproszeni przez TVP2. Już na wstępie Marcelina Zawadzka zaliczyła poważną wpadkę. Pomyliła imię żony rolnika. Na szczęście szybko poprawił ją Tomasz Wolny.

Jest z nami Marta Szakiewicz - powiedziała.

Później nie było lepiej. W ogóle nie wiedziała, jak poznali się jej goście. Była przekonana, że stało się to w programie i Martyna napisała list do bohatera 1. edycji. Od razu wszyscy zaczęli zaprzeczać i mówić, że tak nie było. Poddenerwowana Marcelina próbowała się tłumaczyć:

To jak my mieliśmy w dokumentacji... - powiedziała.

Jej wpadki szybko wyłapali widzowie. Uznali, że w dzisiejszym odcinku w ogóle nie była przygotowana i nie miała wiedzy na temat historii zaproszonych gości.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

AW

Więcej o:
Komentarze (30)
"Rolnik szuka żony". Uczestnik 1. edycji znowu zostanie ojcem. Jego żona w "PnŚ" zdradziła imię i płeć. Zachowanie Zawadzkiej może Was zdziwić
Zaloguj się
 • Gość: Ms

  Oceniono 22 razy 20

  A bo ta Marcelina to w ogóle jakaś mało lotna dziewczyna. Nie chcę się czepiać, bo ladna jest, ale książki to chyba żadnej nie przeczytała i wiedza o świecie marna. Trochę ja ten partner ratuje.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  Oj Marcelina, nie da się mieć wszystkiego, albo imprezy, ścianki i Coachelle, albo praca i święta z rodziną.

 • kropidlo5

  Oceniono 6 razy 4

  Rzeczywiście skandal, nie zna biografii rolnika co szukał żony i jakaś znalazł.
  Prawie jakby nie słyszała o Kennedym.

 • Gość: Franca

  Oceniono 8 razy 4

  Dla ścisłości - Pawła jest/będzie tylko dwójka dzieci, najstarszy syn nie jest jego.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Ta Zawadzka to porażka. Współczuję Wolnemu....

 • Gość: Luisa

  Oceniono 2 razy 2

  Ona ciągle zalicza jakieś wpadki. Tak, jakby każdy odcinek PNŚ prowadziła bez przygotowania. Chyba nawet Wolny miał jej dość, bo pary mieszają w programie.

 • Gość: Graża

  Oceniono 2 razy 2

  Marcelina i tak już się trochę "ogarnęła". Pamiętam początki prowadzenia tego programu 🤭... Moim zdaniem nie nadaje się do tej roli, ale to jest moje zdanie... 🤔

 • baba67

  Oceniono 1 raz 1

  Obniżył nieco wymagania i dobrze na tym wyszedł (w programie chciał pannę bez zobowiązań).

 • Gość: Gosc

  0

  Ten rolnik, to byl w ogole w programie tylko, zeby wygrac wybory...a pozniej Natalie rzucil, a zwiazal sie z ta sasiadka, ktora nibt nie znal...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX