Agata z programu "Rolnik szuka żony" w nowej fryzurze dziękuje fanom za wsparcie. Proszą ją o jedno: Uśmiechaj się tak zawsze

"Rolnik szuka żony". Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że związek Agaty i Łukasza należy do przeszłości. Była ukochana rolnika właśnie podziękowała fanom za wsparcie oraz miłe słowa, jakimi obdarzyli ją w trudnych chwilach.

5. edycja programu "Rolnik szuka żony" była naprawdę emocjonująca. W programie narodziły się dwie pary, które deklarowały, że chcą dać sobie szansę. Co więcej, jedna z nich nawet się zaręczyła. Niestety, Grzegorz i Dorota jako pierwsi ogłosili rozstanie, a kilka miesięcy później także Agata dała do zrozumienia, że zerwała zaręczyny z Łukaszem. Do tej pory oficjalnie nie potwierdziła tej informacji, jednak podziękowała fanom za wsparcie w trudnych momentach.

Zobacz też:  "Rolnik szuka żony". Poznaliśmy nowych uczestników. Działo się. "Ziemniaczany baron", najmłodszy bohater w historii programu i łzy Marty Manowskiej

"Rolnik szuka żony. Agata zaczyna nowy rozdział

Już od jakiegoś czasu domyślano się, że Agata i Łukasz nie są już razem. Kobieta usunęła wszystkie zdjęcia ze swojego profilu na Instagramie, później dodała bardzo wymowny tekst ulubionej piosenki, która opowiada o zerwaniu i jest jakby listem do byłego partnera. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Zmieniła także fryzurę, znacznie przyciemniła włosy i zrobiła prostą grzywkę. A jak wiadomo, wizyta u fryzjera często jest związana z nowym etapem w życiu. Zdecydowała się także zwrócić do fanów i dodała post skierowany do nich.

Dziękuję wszystkim za dobre słowa, okazane wsparcie, próbę zrozumienia. Dzięki Wam na mojej twarzy znowu pojawił się uśmiech. Jesteście wspaniali - napisała.

Internauci po raz kolejny zapewnili ją o tym, że mocno trzymają za nią kciuki i wierzą, że jeszcze znajdą miłość. Poprosili też, by codziennie się tak promiennie uśmiechała.

Uśmiechaj się tak zawsze.
Piękna jak zawsze. Trzymam kciuki.
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - komentują.

Po tym zdjęciu widać, że Agata czuje się szczęśliwa i już nie rozpacza po nieudanym związku z Łukaszem. My trzymamy kciuki, żeby znalazła prawdziwą miłość.

AW

Więcej o:
Komentarze (21)
Agata z programu "Rolnik szuka żony" w nowej fryzurze dziękuje fanom za wsparcie. Proszą ją o jedno: Uśmiechaj się tak zawsze
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 16 razy 14

  Najlepsze były te oświadczyny na łódce i solenne zapewnienia o miłości do końca życia. Tak się dać omotać na oczach całej Polski, współczuję kobiecie i dziwię się. Paulina chyba usatysfakcjonowana, nie było o kogo kruszyć kopii.

 • Gość: Yeti55

  Oceniono 22 razy 10

  Kto pisze takie głupie komentarze: "piękna jak zawsze"??! No sorry. Ale dla mnie ona i ten jej Łukaszek to byla wyjątkowo OBLEŚNA para.

 • Gość: Wiki

  Oceniono 13 razy 7

  Przepraszam bardzo. To ona ma fanów!?? 😱

 • Gość: Guffi

  Oceniono 22 razy 4

  Żadna fryzura nie pomoże..choć też nie widzę fryzury..ona jest poprostu brzydka

 • Gość: PaniBulwa

  Oceniono 10 razy 4

  A miała być taka wielka milosc 😝 i jeszcze jedno. Od kiedy to Agatka-zębatka ma piękny uśmiech????

 • Gość: Niki

  Oceniono 1 raz 1

  Nic do tej Pani Agaty nie mam. Ale po co bylo tak cgwalic grubego przed cała Polską, że taki cudowny ,dobry,najlepsze same cechy posiada?? No po co? Wyszło szydlo z wora,gdyby był super,kobiety by masowo nie wiały.

 • Gość: Aja

  0

  I co już koniec miłości? ??-a miało być tak pięknie. ...oj dziewczyny robicie z siebie pośmiewisko na pół Polski. . Żal mi was naprawdę, zastanówcie się zanim weźmie cie udział w takim programie ,,,czasu nie codniecie.

 • Gość: As

  0

  To gdzie ta nowa fryzura?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX