Małgorzata Rozenek-Majdan w seksownej sukience na pokazie Macieja Zienia. Tak krótkiej mini dawno nie założyła

Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się na środowym pokazie kolekcji Macieja Zienia. Z tej okazji wybrała kusą kreację, która odsłoniła jej ramiona i nogi.

W środę odbyły się aż dwa pokazy kolekcji Macieja Zienia. Projektant zdecydował, że pierwsza impreza odbędzie się po południu, a druga wieczorem. Na każdej z nich pojawiły się gwiazdy i celebrytki, w tym m.in. Danuta Stenka, Marina i Paulina Krupińska. Nie zabrakło również Małgorzata Rozenek-Majdan, która zachwyciła odważną kreacją.

Zobacz: Pokaz Zienia. Dostojna Marina w piórach i seksowna Natasza Urbańska. Niby wszystko świetnie, ale nie przekonuje nas jej spódnica

Małgorzata Rozenek-Majdan na pokazie kolekcji Macieja Zienia

Zaproszeni goście ubrali się naprawdę różnie. Natasza Urbańska i Karolina Szostak postawiły na koronki i prześwity, Katarzyna Glinka i Karolina Pisarek zjawiła się w sukience w pastelowe wzory. Wiele gwiazd miało elementy ubioru wykonane z piór. Marina zarzuciła niebieską, pierzastą narzutę, Beata Ścibakówna i Kate Rozz miały "opierzony" fragment kreacji na dekolcie. Na całość poszła za to Małgorzata Rozenek-Majdan.

Jej suknia w całości była wykonana z piór. Niebieska kreacja podkreśliła jej atuty - wyrzeźbione ramiona i dekolt. Asymetryczny dół kierował uwagę na jej nogi. Dawno nie miała tak krótkiej mini. Całość uzupełnił delikatny makijaż oraz elegancka fryzura i srebrne sandały wiązane na kostce.

Jak widać, pióra będą modne w tym sezonie. Możemy się domyślać, że będą królować na salonach. Jak Wam się podoba taki trend? I jak oceniacie w ogóle stylizację Małgorzaty Rozenek-Majdan?

AW

Więcej o:
Komentarze (89)
Małgorzata Rozenek-Majdan w seksownej sukience na pokazie Macieja Zienia. Tak krótkiej mini dawno nie założyła
Zaloguj się
 • mikroolbrzym

  Oceniono 38 razy 22

  50letnia nastolatka. dość żałosne.

 • Gość: Jan

  Oceniono 22 razy 20

  Nogi jak u kaczuszki, a na insta 3 razy dłuższe

 • Gość: gość

  Oceniono 21 razy 19

  Wydaje się być ładną, zadbaną, fajną kobietą, jednak zawsze jest z nią "coś" nie tak... Zbyt duża tendencja do kiczowatości i chęci zrobienia wrażenia za wszelką cenę, a to już niestety nie jest z klasą. I tyle w temacie. Dobrego dnia wszystkim :)

 • Gość: jr968

  Oceniono 20 razy 16

  Ja bym ja wysłał do programu "Projekt Lady 40+". Jako uczestniczkę. Do jakiejś Kwaśniewskiej, czy kogoś. Bo zaczyna się gubić.

 • Gość: Mazowszanka

  Oceniono 20 razy 14

  kusy peniuar z wabikiem na wierzchu

 • Gość: Gfg

  Oceniono 16 razy 12

  Stara Durna baba

 • jan.w2

  Oceniono 17 razy 11

  Żałosna kobieta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX