Marta Manowska pokazała się w całkowicie naturalnej wersji. Wygląda inaczej, ale nadal pięknie. Fani równie zachwyceni

Marta Manowska coraz chętnie pokazuje się bez makijażu. A my kompletnie się temu nie dziwimy, gdyż gwiazda w wersji sauté wygląda po prostu świetnie.

Choć Marta Manowska należy do grona tych gwiazd, które raczej stronią od przesadnych makijaży, to zazwyczaj możemy oglądać ją jednak odstawioną na przysłowiowe bóstwo. I to właśnie też za to pokochali ją Polacy. A Marta w ostatnim czasie oraz częściej stawia na naturalność. Pokazać się bez makijażu na Instagramie? Dla niej to żaden problem. 

Marta Manowska bez makijażu. Fani zachwyceni

Manowska w drodze na święta pozwoliła sobie na szybkie selfie prosto z samochodu. Kilkugodzinna podróż nie sprawiła, że Marta wyglądała na nadzwyczaj zmęczoną, wręcz przeciwnie, wyglądała świetnie. Sami spójrzcie. 

ZOBACZ TEŻ: Marta Manowska i bohaterowie "Rolnika" nękani przez stalkerów. Dziennikarka opublikowała mocny post

Jak możecie się już spodziewać, w komentarzach pojawiła się lawina komplementów. A my oczywiście się z nimi zgadzamy. Marta bez makijażu wygląda niczym nastolatka. 

Jaka śliczna, naturalna. 
Uwielbiam Cię bez makijażu - piszą internauci.

Bardzo szanujemy fakt, że Marta mimo tak dużej rozpoznawalności, nie boi się pokazać publicznie w naturalnej wersji. Jak wiadomo, to uśmiech jest najpiękniejszym makijażem kobiety. A uśmiechu w przypadku Marty przecież nie brakuje. 

DH

Więcej o:
Komentarze (22)
Marta Manowska pokazała się w całkowicie naturalnej wersji. Wygląda inaczej, ale nadal pięknie. Fani równie zachwyceni
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: nic specjalnego

  Oceniono 22 razy 20

  Najwyraźniej mamy inne pojęcie piękności. Czy z makijażem, czy bez, biją od niej wiejskie klimaty. Ot, po prostu, taka swojska dziołcha. Nie twierdzę, że brzydka. Nawet ładna ale jednocześnie pospolita.

 • wesslingharald

  Oceniono 11 razy 11

  Pierwsze słyszę, więc sprawdziłem kto to. Dwukrotnie użyto określenia "gwiazda" To ja się kruwa pytam : co wy wiecie o gwiazdach ? :(

 • jakub13579

  Oceniono 12 razy 10

  Gdyby manowska pokazała się bez majtek. To mogłoby wywołać umiarkowane zainteresowanie w kręgach klerykalnych. Ale beż makijażu ? Kogo to interesuje ?
  A tak w ogóle kto to jest manowska?

 • Gość: gosc

  Oceniono 12 razy 8

  co wy z ta uroda manowskiej?nie jest ladna,wiejkska jagna

 • Gość: Iza

  Oceniono 7 razy 7

  Jacy fani??? Wolne żarty, przaśna buła

 • Gość: fan

  Oceniono 4 razy 2

  pokaz cipke wiesniaro

 • Gość: bibi

  Oceniono 6 razy 2

  w ciemnych wlosach i bez makijazu wyglada jak stary brzydal, jak dla mnie moze tak pozostac

 • Gość: jaga

  Oceniono 10 razy 2

  o czym wy mowicie? ma straszna urode, ten duzy plaski nos , te poliki, male oczka, te zębiska.... Bez makijazu ma wielkie pory na twarzy - cera zniszczona. o figurze nie wspomne i wlosach ktore chyba sa tez juz zniszczone bo byly kiedys geste i ladne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX