Monika Borzym na okładce "Playboya". Piosenkarka pochwaliła się seksownym zdjęciem. "Mam rozmiar 40 i jestem z tego dumna"

Monika Borzym jest bohaterką majowego wydania "Playboya". Piosenkarka pochwaliła się roznegliżowanym zdjęciem.

Monika Borzym jest jedną z najpopularniejszych wokalistek jazzowo-soulowych w naszym kraju. Na swoim koncie ma wiele muzycznych sukcesów. Choć muzyka jest jej całym życiem, teraz artystka postanowiła się sprawdzić w zupełnie nowej roli. Rozebrała się do polskiej edycji "Playboya".

Monika Borzym nago w "Playboyu"

Sesja z udziałem Borzym nosi tytuł "Bez kompleksów - Monika Borzym - akty i jazz". Monika pochwaliła się jednym z roznegliżowanych zdjęć na Instagramie. Jednocześnie napisała, że jest dumna z tego, że jako kobieta z krągłościami trafiła na okładkę magazynu, który od zawsze promował zupełnie inny kanon piękna.

Hej. Mam na imię Monika. Mam rozmiar 40, a czasem nawet 42. Jestem na okładce Playboya i jestem z tego dumna. Poza okładką jestem na 10 zdjęciach wewnątrz, z czego 8 uważam za naprawdę piękne - napisała.

Trzeba przyznać, że zdjęcie jest niezwykle sensualne. Czekamy na resztę zdjęć, które mają być utrzymane w podobnym klimacie. 

Monika Borzym regularnie pojawia się również w programach rozrywkowych. Wzięła udział m.in. w pierwszej edycji show TVP "SuperSTARcie", a także siódmej edycji muzycznego show Polsatu - "Twoja twarz brzmi znajomo". 

AD

Więcej o:
Komentarze (37)
Monika Borzym na okładce "Playboya". Piosenkarka przełamała stereotypy. "Mam rozmiar 40 i jestem z tego dumna"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gws

  Oceniono 52 razy 36

  40? chyba buta.

 • Gość: Dalia

  Oceniono 31 razy 25

  Na litość grzyba! Monika! Przecież ty nie musisz dowartościowywać się pokazując tyłek!

 • Gość: Bozena

  Oceniono 20 razy 14

  hej jestem Bozena,nie znam Cie

 • alpepe

  Oceniono 22 razy 12

  Powiedziałabym, że albo ma 160 w kapeluszu, wtedy ten rozmiar mógłby się zgadzać, albo ma problemy ze wzrokiem, bo to nie jest r. 40, prędzej 44.

 • cezar85

  Oceniono 17 razy 11

  ja też czasami się obżeram, ale daleko mi z tego powodu do dumy

 • Gość: czytelnik 1

  Oceniono 28 razy 10

  Pokazała swoją nadwagę i niczego więcej.

 • pansloik

  Oceniono 20 razy 6

  Hmm, jaka hipokryzja Czerskich - Twój Weekend zamknęli bo seksistowskie, MeToo promujo, ale gołą dupę w Playboyu można pokazywać. O co w tym wszystkim chodzi, bo już się gubię, może mi kto wyjaśnić, kiedy pokazywanie gołych bab jest ok. a kiedy to seksizm? Czy może jakiś mondry redaktor się na forum wypowiedzieć???

 • Gość: J

  Oceniono 15 razy 5

  Rozmiar 40 ?
  Chyba 10kg temu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX