"Big Brother". Trzy osoby karnie nominowane, Igor bliski łez. Widzowie oburzeni zadaniem. Mamy komentarz TVN-u

Ostatnie zadanie wymyślone przez produkcję programu "Big Brother" zbulwersowało nie tylko samych uczestników, lecz przede wszystkim widzów. Dla zabawy wpuścili do domu Wielkiego Brata psa Igora, którego potraktowali jak zabawkę.

Po ostatnim odcinku programu "Big Brother" rozpętała się prawdziwa burza. Zadanie, jakie otrzymali mieszkańcy domu Wielkiego Brata, zakończyło się karną nominacją trzech osób, obrażeniem produkcji przez Igora i wieloma negatywnymi komentarzami ze strony widzów. Uczestnicy i internauci uznali je za nieetyczne i zarzucili, że był to cios poniżej pasa.

"Big Brother". Igor nie mógł powstrzymać emocji

Wyzwanie polegało na tym, że na wcześniej ustalony znak, mieszkańcy muszą brać udział w tzw. freeze challenge. Umówili się, że kiedy usłyszą dźwięk gongu, przestają się ruszać. We wtorek do domu Wielkiego Brata został wpuszczony pies Igora - Floyda. Na jego widok mężczyzna rzucił się w jego kierunku, tak samo zachowali się Oleh i Angelika. Gdy zbliżali się do zwierzaka, zabrzmiał ustalony dźwięk i wszyscy przestali się ruszać. Wtedy osoba z produkcji... wyprowadziła psa.

Po tym Igor nie mógł powstrzymać emocji. Pod adresem pomysłodawców tego zadania z jego ust padło mnóstwo oskarżeń i wulgaryzmów. Był przede wszystkim wściekły za to, że w taki sposób wykorzystano jego pupila, który - jak podkreślał - jest jego najlepszym przyjacielem i towarzyszem. Po tym, jak inni uczestnicy dowiedzieli się, że Floyda należy do Igora, nie ukrywali wściekłości. Justyna się nawet popłakała.

Także widzowie są oburzeni tym, co zrobiła produkcja. Komentują, że "w ramach ratowania oglądalności, znęcają się nad zwierzętami". Zwróciliśmy się do TVN-u z prośbą o komentarz. Odpowiedzieli tajemniczo:

Wszystko wyjaśni się w dzisiejszym odcinku o 20:00, więc zachęcamy do oglądania.

"Big Brother". Trzy karne nominacje

Zadanie skończyło się kiepsko dla trzech uczestników. Do opuszczenia programu zostali nominowani Iza, Magda oraz Oleh. Zostali oni wskazani przez osoby, które rzuciły się w stronę psa. Była to kara za zabawę z nim. Jednak nie wiadomo, kto kogo wytypował. W ten sposób w tym tygodniu można głosować na sześć osób (oprócz nich są nimi Łukasz, nowa Magda oraz Kasia).

AW

Więcej o:
Komentarze (95)
"Big Brother". Trzy osoby karnie nominowane, Igor bliski łez. Widzowie oburzeni zachowaniem produkcji
Zaloguj się
 • sskrytykrytyk

  Oceniono 47 razy 35

  Nie ogladam tego programu ale codziennie docierają do mnie jakies echa wydarzen. Czy tylko ja odnosze wrazenie (przypomne ze nie ogladam!) że ten program osiągnął szczyt dziadostwa? 😁

 • Gość: Ivette

  Oceniono 34 razy 30

  Wprawdzie nie ogldam obecnej edycji BB, ale jestem zdecydowanir przeciwna manipulowaniu zwierzętami. Dla psa mógł to być duży stres zobaczyć po dłuższym niewidzeniu swojego Pana i nie moc się z nim przywitać. Takie zadania powinny być wykluczone z programu

 • Gość: kostrz obesrany

  Oceniono 39 razy 27

  Nie wiadomo kto jest bardziej upośledzony uczestnicy czy ktoś kto wymyśla te durne zadania.

 • Gość: Anka

  Oceniono 26 razy 16

  Taka postawa produkcji jest karygodna. To gra na uczuciach, zarówno Igora jak i psinki. To jest niedopuszczalne.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 21 razy 11

  Jak można zrobić sobie zabawkę z psa osoba ktora to wymyśliła powinna ponieść konsekwencje prawne!!!

 • Gość: EWA

  Oceniono 14 razy 10

  Badziewie jakiego dawno nie oglądałam .Te zadania które mają do wykonania to są tak głupie i dziecinne ,że brak słów .Alkohol który otrzymują dają żeby podkręcić atmosferę ,a w ogóle to niech posprzątają ten syf w tych pokojach koło łóżek mając tyle czasu wolnego .

 • Gość: dziadek

  Oceniono 13 razy 9

  Zbydlęcenie w telewizji TVN

 • feldkuratkatz

  Oceniono 17 razy 9

  Słaba oglądalność tej żałosnej produkcji, potrzebny był "skandal" - to jest. A durna publika łyka jak pelikany. Dno.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX