Esmeralda Godlewska spodziewa się dziecka? Publikuje zdjęcia ciążowego brzuszka i wyznaje: Niebawem dowiecie się o kolejnym dziele Boga

Esmeralda Godlewska jest w ciąży? Jej ostatnie publikacje w mediach społecznościowych mogą rodzić takie plotki.

Esmeralda Godlewska kocha być w centrum zainteresowania. A jak najlepiej zdobyć uwagę? Oczywiście, że kontrowersją. Jak wiemy, skandali w jej życiu nie brakuje. Ale tym razem nie o tym mowa. Wiele bowiem może wskazywać na to, że wkrótce Godlewska po raz kolejny zostanie mamą. 

Esmeralda Godlewska spodziewa się dziecka? 

Jeszcze niedawno wzięła udział w brutalnym starciu na gali Fame MMA 3, a teraz okazuje się, że jest w ciąży? Już wyjaśniamy, skąd wzięły się takie przypuszczenia. Otóż, Godlewska udostępniła na swoim Instagramie kilka zdjęć, na których widniał ciążowy brzuszek.

Esmeralda Godlewska jest w ciąży?Esmeralda Godlewska jest w ciąży? Instagram/@esmeralda_godlewska

Nie mamy wątpliwości, że były to grafiki pobrane z internetu, ale jednak. Post bardzo szybko zniknął z sieci, a już chwilę później pojawił się kolejny. Tym razem zdjęcie syna Godlewskiej i obszerny wpis: 

Przesyłamy dużo buziaków dla każdej mamy! Oh.. i taty oraz niebawem dowiecie się o kolejnym wspaniałym dziele Boga w moim życiu. Pamiętaj, że nie liczy się to czego chcesz, liczy się to, czego tak naprawdę w głębi serca pragniesz. Nie jest łatwo być samotną mamą, zwłaszcza, że jak to śpiewa Brodka - miał być ślub, ale odszedł do innej porzucając narzeczoną i wówczas maleńkie dziecko. Od zawsze pragnęłam pełnej rodziny, sama pochodzę z wielodzietnej rodziny, w której się nie przelewało złoto. (...) Jednak zdarza się czasem tak, że Bóg ma dla nas inny plan, niż nasze wizje przyszłości, często łączy ludzi w pary, aby powstał owy cud i na tym etapie kończą się nasze drogi - pisze Godlewska.

Co więc Godlewska miała na myśli pisząc, że wkrótce dowiemy się o kolejnym dziele Boga? Czy rzeczywiście Esmeralda jest w ciąży, czy próbuje jednak wyłącznie wzbudzić wokół siebie zainteresowanie mediów? 

DH

Więcej o:
Komentarze (20)
Esmeralda Godlewska spodziewa się dziecka? Publikuje zdjęcia ciążowego brzuszka i wyznaje: Niebawem dowiecie się o kolejnym dziele Boga
Zaloguj się
 • Gość: Szok

  Oceniono 9 razy 9

  Wariatkowo powinien być zakaz rodzenia przez dziwacze to coś

 • Gość: xyz

  Oceniono 7 razy 7

  Po co promować patologię, czy ona jest człowiekiem sztuki, kultury artystką? Ćpunka, alkoholiczka, kur... celebrytką, to tylko u nas w kraju takie ,,gwiazdy,, Wstyd dla redakcji.

 • Gość: uiop

  Oceniono 7 razy 7

  szkoda, że zamiast w stronę psychologa poszła w porno stronę. A mogła być kimś. Esmeraldo, czy jak się nazywasz wiele kobiet na tym świecie zostaje same z dziećmi, problemami i nie wszystkie wykładają cyce ja towar na półkę sklepową. Myślisz że tacy ludzie są wartościowi? Przecież można pracować uczciwie na recepcji, na kasie w przedszkolu i wiele innych co powoduje że nie możesz iść torem uczciwej pracy?

 • Gość: Pytam?

  Oceniono 6 razy 6

  A czy podczas walki była już w ciąży bo jak tak to naraziła dziecko na poronienie?!

 • Gość: Djciei8

  Oceniono 8 razy 6

  Biedne dziecko.Jak pójdzie do szkoły będzie miał przechlapane.

 • Gość: ap

  Oceniono 6 razy 6

  Biedny chłopiec

 • Gość: fff

  Oceniono 4 razy 4

  no i będzie Esmeralda wiatropylna wieczna dziewica

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Ona i bycie matką, dobre , dobre:D

 • Gość: klm

  Oceniono 2 razy 2

  po co lansujecie tę lampucerę?
  czyżby ona z waszych?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX