Zawadzka i Jonkisz rozstali się. Marcelina gorzko komentuje: Dużo osób nie wie, jaka była prawda

Marcelina Zawadzka znowu jest wolna, a jej związek z Rafałem Jonkiszem należy już do przeszłości. Potwierdziła to Miss Polonia i opowiedziała, jakie mają teraz relacje.

W połowie listopada pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, że Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są parą. Ponoć mieli się spotykać już od dwóch miesięcy, a poznali się na imprezie u wspólnych znajomych. Wielu kibicowało Miss Polonii, która do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Przypomnijmy, że do jej najgłośniejszych związków należy ten z Mikołajem Roznerskim, który trwał zaledwie cztery miesiące. Teraz jednak znowu jest do wzięcia.

Zobacz: Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są parą. Paparazzi przyłapali ich podczas pocałunku

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz nie są razem

Urodziny Marceliny ZawadzkiejUrodziny Marceliny Zawadzkiej Instagram.com/ marcelina_zawadzka

Choć ją i Jonkisza dzieli osiem lat (ona ma 31, on 23), wydawali się być szczęśliwi i zapatrzeni w siebie. Zaledwie kilka tygodni wcześniej fotografowie zrobili im zdjęcia, na których było widać, że temperatura ich związku była dość wysoka i nie szczędzili sobie czułości. Jednak takiego widoku już nie zobaczymy. W rozmowie z portalem Pomponik.pl Marcelina potwierdziła, że nie są już razem.

Tak, to prawda. Ja nie mówię o swoim życiu prywatnym, bo czasem mnie to przerasta. Zaczyna się związek, człowiek z kimś się spotyka i myśli idealistycznie o danej relacji. Jednak nigdy nie wiemy, co nas spotka w życiu - powiedziała.

Nie zdradziła co prawda przyczyn ich rozstania, ale zapewnia, że mają dobre stosunki:

Stało się. Dużo osób nie wie, jaka była prawda. Staram się o tym nie mówić, aby nie stawiać kogoś w niefajnej sytuacji. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie. Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem - tłumaczyła.

Marcelina Zawadzka i Rafał JonkiszMarcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz Twoje Imperium

Jak widać, Marcelina musi poczekać na prawdziwą miłość, a jej marzenia o założeniu rodziny jeszcze się nie spełnią. Trzymamy jednak kciuki i wierzymy, że wreszcie znajdzie idealnego dla siebie partnera.

AW

Więcej o:
Komentarze (44)
Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz rozstali się. Marcelina gorzko komentuje: Dużo osób nie wie, jaka była prawda
Zaloguj się
 • Gość: Karee

  Oceniono 31 razy 27

  Ona po prostu chce związku na stałe, może już dzieci, a Jonkisz chce nową konsolę.

 • Gość: Lgbt

  Oceniono 11 razy 9

  Rafał strzela do tej samej bramki co Marcelina - taka jest prawda i pół Warszawy o tym wie

 • Gość: as

  Oceniono 16 razy 8

  Jak był artykuł o nich kilka dni, że byli na jakiejś imprezie i on ją odprowadził do taksówki, to napisałem, że dlatego że to jest gej i wszyscy o tym wiedzą. Facet hetero by z nią pojechał do domu i ładował taką laskę w każdą dziurę. To się pojawiły głosy oburzenia. No i się potwierdziło, Marcelina ma już dosyć "związku" z gejem, bo nie ma i nie będzie seksu. Jonkisz jest cieplutki i woli chłopców, to wiadomo od dawna, więc śmieszne były te teksty o wielkiej miłości Jonkisza z jakąkolwiek kobietą.

 • Gość: Holmes

  Oceniono 3 razy 3

  cyt.:
  "Stało się. Dużo osób nie wie, jaka była prawda."
  ======================================
  Ludzie, opanujcie się!Dlaczego cały internet ma poznać tę czy inną prawdę?

 • Gość: Stary kuff

  Oceniono 2 razy 2

  22-letni model może przebierać w laskach jak chce - zapewne ma chęć zmieniać panienki, a nie męczyć się z 9 lat starszą mamusią. Zresztą ona chyba też nie brałą chłopaczka z myślą o wieloletnim czy dozgonnym związku? Szansa wynosiła jakiś 1%.....

 • Gość: tess

  Oceniono 6 razy 2

  ona juz za małolatów sie bierze tak jak Cielecka

 • elenem

  Oceniono 1 raz 1

  Trzeba się zdecydować - czy chce się związku z Mężczyzną, czy wychowywać "synka"?

 • Gość: Ktoś

  Oceniono 1 raz 1

  Jonkisz to gej!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX