Córka Agnieszki Sienkiewicz skończyła 3. lata. Aktorka pochwaliła się zdjęciami. Tort zrobiła sama! Przepiękny

Córka Agnieszki Sienkiewicz ma już 3 lata. Dumna mama postanowiła złożyć jej urodzinowe życzenia na Instagramie. Tym samym pochwaliła się też tortem własnej roboty.

Agnieszka Sienkiewicz jest szczęśliwą mamą Zofii, która przyszła na świat w 2016 roku. Stało się to dokładnie 6 kwietnia, co oznacza, że 3 dni temu dziewczynka świętowała 3. już urodziny. I to właśnie z tej okazji aktorka zamieściła w sieci uroczą fotografię z córką. 

Agnieszka Sienkiewicz świętuje 3. urodziny córki 

Agnieszka pochwaliła się zdjęciem, na którym możemy podziwiać, jak tuli ukochaną córkę. Do postu dołączyła także krótki, ale chwytający za serce wpis: 

3 lata największej miłości, radości, wyzwań! Dziś przepełnia mnie wdzięczność! Dziękuję córeczko i dziękuję mężu.

Jak na urodziny przystało, nie mogło się także obyć bez przyjęcia. A było hucznie i kolorowo, co wnioskujemy po kolejnym zdjęciu, które znalazło się na Instagramie aktorki. Były oczywiście balony oraz podstawowy element świętowania, czyli tort. I co ciekawe, tort stworzyła sama Agnieszka, choć jak przyznała, miała pewne obawy. 

Postanowiłam sobie, że tort na urodziny będę zawsze robiła sama. I chociaż słabo mi to wychodzi, to tak robiła moja mama (przyznaje, trochę lepiej) i to było cudowne. Oczywiście istnieje duże prawdopodobieństwo, że moje dziecko któregoś dnia powie, że jej torty są zawsze najbrzydsze i wyśle mnie do cukierni (z roku na rok widzę, że branża „torciarska” nieźle się rozwija), to bez walki się nie poddam.

Jesteśmy jednak przekonani, że tort był przepyszny, a Zofia na pewno nie narzekała. 

Przypomnijmy także, że już wkrótce rodzina Agnieszki się powiększy. Aktorka bowiem spodziewa się kolejnego dziecka, o czym sama poinformowała na początku lutego. 

DH

Więcej o:
Komentarze (8)
Córka Agnieszki Sienkiewicz skończyła 3. lata. Aktorka pochwaliła się zdjęciami. Tort zrobiła sama! Przepiękny
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 2 razy 2

  Super tort, gratulacje :)

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 1

  Fajna jest

 • Gość: Marta

  Oceniono 2 razy 0

  Zazdroszczę umiejętności robienia tortów ja kiedyś próbowałam ze 2 razy i mi nie wyszło, więc szybszą opcją jest zamówienie tortu z poczty kwiatowej i tyle. Pod drzwi go przyniosą i zawsze smakuje każdemu, moim dzieciom najbardziej.

 • Gość: Musogetes Litwos

  Oceniono 1 raz -1

  ...a Heniek Sienkiewicz miał córkę Jadwigę - z tym, że Korniłowiczową i syna Heńka-Józka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX