Dowbor wyśmiał okładkę "Faktu". "Mamusiu! Jak możesz?". Wtóruje mu w tym Koroniewska. "Cudna cięta riposta"

Maciej Dowbor zakpił na Instagramie z okładki "Faktu", która donosiła o tym, że mama dziennikarza już spisała testament. Według tabloidu wszystko przekazała na zwierzęta, a rodzinę pominęła. Także Joanna Koroniewska wtrąciła swoje trzy grosze.

Jeden z ostatnich numerów "Faktu" rozpisywał się o tym, że Katarzyna Dowbor ma już gotowy testament. Jak donoszą dziennikarze, cały majątek miała przekazać na psy i koty. Syn prezenterki postanowił skomentować te doniesienia i na Instagramie dodał zabawny wpis.

Maciej Dowbor śmieje się z okładki "Faktu"

Maciej Dowbor zwrócił się w nim do mamy. Zażartował, że liczył na jej pieniądze i razem z żoną, Joanną Koroniewską, już zaplanował, na co je wydadzą.

Mamusiu! Jak możesz?! A ja tak liczyłem, że się obłowię! My z @joannakoroniewska już od dawna dzielimy skórę na niedźwiedziu, a ty chcesz wszystko przepisać na te sierściuchy?! A co z Twoimi dziećmi?! Co z wnuczkami?! Why, why, why?! - napisał.

Także na profilu Koroniewskiej pojawił się post w podobnym tonie. Tym razem ona zażartowała z męża. Udając złość, skarciła go za to, że w taki sposób poinformował ją o tak ważnych sprawach dla ich rodziny. Zwierzyła się, że już w marzeniach kupiła za te pieniądze torebki Chanel.

Drogi Mężu, a Ty znowu o tak ważnych i fundamentalnych i zdecydowanie ważących o losie naszej całej Familii sprawach informujesz mnie w ten sposób. (...) A już normalnie w marzeniach torebkę Chanel kupowałam. (...) Cóż, pozostaje mi tylko westchnąć głęboko i smutno... Bo przecież kasa w życiu to podstawa, co nie?! - zażartowała.

Na koniec jednak napisała miło o teściowej, że nie ma nawet co myśleć o jej spadku, bo "ona ich przeżyje". Znalazła też sposób na to, żeby pocieszyć męża po szoku związanym z wiadomością, do kogo trafi majątek jego mamy.

A ja wiem że @katarzyna_dowbor_official i tak nas wszystkich przeżyje, więc Twój smutek, drogi Maćku, niepotrzebny i zbyteczny. Ukoję go w zaciszu czterech ścian. Dziś wieczorem. Pozwalając Ci kolejny raz nie sprzątać, może nawet troszkę popedałować. Wypoć swoje smutki. Wypoć - dodała.

Internauci w komentarzach nie kryli swojego rozbawienia. Żartując, wyrażali swoje wsparcie dla małżonków. Pogratulowali im także poczucia humoru i wyznali, że ich za to uwielbiają. 

Głowa do góry, macie psa, to może jemu pani Kasia coś zapisze.
Cudna cięta riposta. Uwielbiam takie nastawienie do życiowych rozterek.
Jesteście genialni, obydwoje zwariowani i szaleni, obydwoje warci siebie - piszą.

A Was rozbawili?

AW

Więcej o:
Komentarze (53)
Maciej Dowbor wyśmiał okładkę "Faktu". "Mamusiu! Jak możesz?". Wtóruje mu w tym Koroniewska. "Cudna cięta riposta"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Zwykly szary czlowiek

  Oceniono 23 razy 13

  Jestescie sami meduzami bez klasy. Kiedyś się mówiło, że milczenie jest złotem. Dziś - wszyscy się wypowiadają na każdy temat, nawet jak nie mają nic do powiedzenia. Żałosne.
  Pozdrawiam panią Joasię i pana Macieja, mam nadzieję, że te g...a się do Was nie kleją.

 • alpepe

  Oceniono 21 razy 3

  Okej, rozumiem artykuł w Fakcie, rozumiem komentarze syna i synowej, ale nie rozumiem, że ktoś się zachwyca tymi wypowiedziami, a jeszcze mniej, że plotek o tym pisze. A ja tu weszłam z nudów, mam adblocka, więc i tak żadnego tu ze mnie pożytku.

 • Gość: nie

  Oceniono 7 razy 3

  nie

 • Gość: Ewa

  Oceniono 6 razy 2

  Czy oni zawsze musza rozmawiać poprxez social media ? Lans, lans !

 • Gość: Pe

  Oceniono 10 razy 2

  Super!

 • Gość: Nasza Pani

  Oceniono 1 raz 1

  Fajni jesteście! Macieju i Joanno!

 • 100-lec

  Oceniono 19 razy 1

  ustawka od A do Z

 • Gość: polina

  0

  Zenada, on jak stary zwierz a ona wiejska dziewucha.
  Ta wygladaja nasze gwiazdy. Strach i odraza,

 • Gość: Kacper

  0

  Będę się śmiał jak okaże się, że to prawda. Hahaha :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX