Kasia Wołejnio i Viola Kołakowska spotkają się w sądzie? Żona Hollywood zapewnia: Mam nie tylko dowody, ale i świadków

Kasia Wołejnio zapowiada, że nie popuści Violi Kołakowskiej, z którą pokłóciła się na planie programu "Agent-Gwiazdy". Wszystko wskazuje na to, że spotkają się w sądzie.

Viola Kołakowska i Kasia Wołejnio pojawiły się w najnowszej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Początkowo zawiązały sojusz, jednak w pewnym momencie zarzuciły sobie wzajemnie fałsz. Choć nagrania show już się zakończyły, ich konflikt trwa nadal. Niedawno mogliśmy przeczytać kontrowersyjne SMS-y aktorki, jakie wysłała do byłej koleżanki, później żona Hollywood dodała post, w którym zdecydowała się przerwać milczenie i opisała, jak zachowują się "polskie karierowiczki" w Stanach Zjednoczonych. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Teraz Wołejnio udzieliła znaczącego wywiadu Plejadzie.

Kasia Wołejnio spotka się z Violą Kołakowską w sądzie?

Agent - GwiazdyAgent - Gwiazdy screen tvn

Wołejnio wyznała, że "to wszystko miało drugie dno" i tak naprawdę poszło o prywatne rzeczy. Nie chce jednak mówić o tym głośno. Czuje satysfakcje, że Polacy dowiedzieli się, jaka naprawdę jest Kołakowska:

Chodziło o prywatne rzeczy, o których nie chcę mówić. Chcę jednak, żeby Polska dowiedziała się, jakim człowiekiem jest Viola, bo zachowała się okropnie względem mnie, a ja nie zrobiłam jej żadnej krzywdy - powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Jak się okazuje, panie znają się od lat, a nie od kilku dni, jak zapewniała aktorka. Wołejnio czuje się skrzywdzona, gdyż jej koleżanka, którą gościła u siebie, zapomniała o tym, co razem przeżyły. Jednak teraz nadszedł definitywny koniec ich znajomości. Kobiety spotkają się jeszcze dwa razy - na finale "Agenta" i w sądzie:

Powiedziałam sobie, że będę musiała oglądać Violę jeszcze dwa razy w życiu: podczas nagrania ostatniego odcinka 'Agenta' i na sali sądowej. Bo tak, to prawda. Z tego, co mówiła o mnie, będzie musiała wytłumaczyć się w sądzie. (...) Ja mam nie tylko dowody, ale i świadków - zapewniła w wywiadzie.

Agent - GwiazdyAgent - Gwiazdy screen tvn

Jak widać sytuacja jest poważna i nie została wyreżyserowana na potrzeby programu. Za kim jesteście?

AW

Więcej o:
Komentarze (11)
Kasia Wołejnio i Viola Kołakowska spotkają się w sądzie? Żona Hollywood zapewnia: Mam nie tylko dowody, ale i świadków
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: salcia

  Oceniono 19 razy 15

  o takim brzydkim zachowaniu Polaków w USA wspominała też gorzko Elżbieta Czyżewska - przyjezdni z Polski wymagali goszczenia ich, załatwiania ról i rólek, a w zamian nawet 'dziękuję' nie potrafili powiedzieć !!! więc jakoś mnie nie dziwi zachowanie Wioletty Kołek vel Violi Kołakowskiej !!!

 • Gość: gosc

  Oceniono 12 razy 10

  po co pytanie za kim jestesmy?przeciez nie znamy szczegolow tej historii,wiec po co zajmowac stanowisko?zeby hejtowac?zeby judzic?

 • Gość: Ja

  Oceniono 1 raz 1

  Kołakowska nawet nie wie , że działa na ludzi jak płachta na byka i jeszcze pokazuje jaka jest głupia i wstrętna, zawistna , cwana w złym słowa znaczeniu, program Agent pokazał w końcu kto jaki jest naprawdę, teraz nie dziwi że Karolak ją zostawił!!!! Fuj wstręciucha, znam parę takich typów kobiet i nawet Violka mają na imię, coś w tym musi być.

 • Gość: Ja

  0

  Faktycznie, Kołakowska w Agencie pokazała jaką jest wstrętną, zawistną osobą, obgadującą, nie ma chyba za dużo koleżanek, chyba że takich jak ona, pseudo aktorka, wredota po propstu, a jeszcze jak się odezwie debil na temat nauczycieli to widać że w głowie jest sieczka, wieje głupotą i byle jakością, szkoda jej dzieci, pewnie wychowa je na takie same??/ oby nie!!!

 • Gość: Nila

  Oceniono 18 razy -2

  Pani Kasi grunt pali się pod nogami. Skończy się program, skończy się kasa. Trzeba jakoś dalej kombinować. A tak na marginesie, to czyją ona jest żoną w tym Hollywoodzie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX