Paweł Małaszyński na wyjątkowym zdjęciu z żoną. Dodał poruszający wpis: Ona jest powodem, dla którego śnię. Internauci nie kryją wzruszenia

Paweł Małaszyński od lat jest zakochany w swojej żonie Joannie. Teraz na Instagramie dodał ich wspólne zdjęcie i napisał piękne słowa, skierowane do niej. Internauci są wzruszeni.

Paweł Małaszyński rzadko pojawia się z żoną na czerwonym dywanie. Czasami robi wyjątki i zawsze wtedy wzbudzają ogromne zainteresowanie. Zamiast imprez wolą jednak spędzać czas razem. Teraz aktor dodał ich wspólne zdjęcie ze spaceru i napisał, kim dla niego jest ukochana.

Paweł Małaszyński z żoną

Aktor dodał wpis po angielsku. W wolnym tłumaczeniu brzmi on:

Ona jest powodem, dla którego śnię. Ona jest powodem, dla którego podążam za moim sercem. Bycie bez niej, to jedna z moich największych obaw - czytamy.

Paweł Małaszyński z żoną JoannąPaweł Małaszyński z żoną Joanną Instagram.com/ pawelmalaszynski

Jego wyznanie wzruszyło internautów. Nie ukrywają, że są pod wrażeniem, jak pięknie mówi o Joannie. Wiele kobiet przyznaje, że chciałoby kiedyś przeczytać o sobie takie słowa.

Cudowni. Kochajcie się pięknie.
Podpis. Żeby ktoś kiedyś o mnie tak napisał.
Cudownie wyrażone uczucie. W kilku krótkich, aczkolwiek jakże przejrzystych zdaniach. 
Mądre słowa! Piękna miłość - piszą.

Małaszyński jest żonaty z Joanną od 2002 r. Mają dwoje dzieci: syna Jeremiasza (urodzony 12 kwietnia 2004 r.) oraz córkę Leę (urodzona na początku 2014 r.). W wywiadach podkreśla, że ciągle jest w niej tak samo zakochany. Trzeba przyznać, że taka miłość rzadka zdarza się w polskim show-biznesie.

AW

Więcej o:
Komentarze (31)
Paweł Małaszyński na wyjątkowym zdjęciu z żoną. Dodał poruszający wpis: Ona jest powodem, dla którego śnię
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: eva

  Oceniono 53 razy 49

  pamiętam jak był popularny w czasie kręcenia Magdy M. Nigdy nie odbiła mu sodówka , nigdy nie uganiał się za żadną siksą. Małżeństwo przetrwało chociaż żona była daleko bo ma swoją pracę. Ale facet ! Marzenie

 • Gość: Ja

  Oceniono 43 razy 41

  Szacun chłopie!

 • Gość: gosc

  Oceniono 38 razy 36

  piekne zdjęcie z młodości, piekne wyznanie, starosc nie taka straszna w takim wymiarze

 • elenem

  Oceniono 32 razy 30

  Jak widać da się.... żyć i kochać normalnie, a żona... widać że fajna kobieta.
  Kobieta nie musi wyglądać jak celebrytka kuso rozebrana, jeśli dwoje ludzi akceptuje się wzajemnie to każdy dzień jest piękny. Normalność to takie cudne. :)

 • Gość: gosc

  Oceniono 18 razy 14

  milo czytac ale Pawły to porzadni faceci...znam kilku i kazdy szanuje siebie i rodzine...

 • barbar102

  Oceniono 6 razy 6

  Pamiętam jak dałam się kiedyś nabrać Kondratowi i miałam go za przykład wierności. Mam nadzieję, że w tym przypadku będzie inaczej.

 • Gość: Pedro

  Oceniono 23 razy 5

  Znają się od szkolnych lat-jest dla niego oparciem przyjacielem a to dziś zadkosc Kobiety głównie zajmują się sobą,dziećmi,a mężczyźni są bardziej wrażliwi niż niektórym się wydaje Wbrew pozorom,mężczyznę kształtuje kobieta Żony trzymające się fartucha swoich mam,naogol prędzej czy później zostają-z mamusiami ...

 • mmagi

  Oceniono 4 razy 4

  Jeden z najpiękniejszych aktorów,jeszcze paru by sie znalazło:)

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 4 razy 4

  Super razem wyglądają :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX