Katarzyna Cichopek czyta dziecku książkę przed snem. Internauci patrzą jednak na ubiór dziewczynki. "Radziłabym przebrać"

Katarzyna Cichopek udostępniła zdjęcie, na którym widać, jak czyta książkę swojej córce. Tym samym chciała promować czytelnictwo. Niestety, padła ofiarą hejtu.

Katarzyna Cichopek jest szczęśliwą mamą dwójki pociech. Aktorka oraz jej mąż, Marcin Hakiel, wychowują syna Adama, urodzonego w 2009 roku oraz córkę Helenę, która przyszła na świat w 2013 roku. Rodzice dbają o to, by ich dzieci rozwijały swoją wyobraźnie już od najmłodszych lat. I dlatego Kasia codziennie czyta im przed snem bajki. Dowodem na to jest zdjęcie, które Cichopek zamieściła na Instagramie. Niestety, zdjęcie spotkało się z negatywnym odbiorem. Powód? Poszło o ubiór dziewczynki. 

Kasia Cichopek czyta córce do snu. Internautka oburzona ubiorem dziecka

Na zdjęciu możemy dostrzec, jak Kasia i jej córka leżą w łóżku. Mała jest uroczo wtulona w ramiona swojej mamy, która trzyma w dłoniach książkę.

A na dobranoc codziennie czytam swoim dzieciom. Tym razem wpadła mi w ręce książka o ludziach wyjątkowych, którzy dzięki swojej determinacji i wyobraźni stali się Wielkimi. Chciałabym, aby moje dzieci niczego się nie bały i sięgały gwiazd! Albo przynajmniej spełniały swoje marzenia - napisała Kasia. 

Wydawać by się mogło, że nic w tej fotografii nie może wzbudzić już kontrowersji. A jednak stało się odwrotnie. Jedna z internautek zauważyła, że dziewczynka ma na sobie dżinsy, co jej zdaniem nie jest odpowiednim ubiorem do snu. 

Fajnie, że pani czyta, ale na dobranoc radziłabym przebrać dzieci z dżinsów - napisała.

O odpowiedź na ten komentarz nie pokusiła się jednak Kasia. Ale znalazły się inne osoby, które zgodziły się z powyższym stwierdzeniem. 

Trafione w sedno - czytamy.

Jak widać, choć Kasia chce promować czytelnictwo wśród dzieci, jak i rodziców, to i tak finalnie musi mierzyć się z hejtem. To przykre. Zgodzicie się? 

DH

Więcej o:
Komentarze (30)
Katarzyna Cichopek czyta dziecku książkę przed snem. Internauci patrzą jednak na ubiór dziewczynki. "Radziłabym przebrać"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ewa

  Oceniono 28 razy 18

  Jaka idea? Chce czytać, niech czyta. Ale po co dokumentów to zdjęciem i upubliczniać. Gdyby to miało być naturalne zdjęcie, zrobione wieczorem, przed snem to obie byłyby w piżamach. Tak po domowemu. Tutaj to nic innego jak autopromocja Kasi.

 • xyz_xyz1

  Oceniono 20 razy 14

  Tu nie chodzi o idee. Problem w tym iż to jest fałszywka czyli ustawka. Dziewczynka jest w dopasowanych spodniach (dżinsach) a to zdecydowanie nie jest strój do spania. Ktoś nie pomyślał.

 • Gość: spiral_out

  Oceniono 8 razy 8

  I ta uwaga to był hejt?Chyba zaczyna się nam rozmywać to pojęcie....

 • Gość: Umbrella

  Oceniono 6 razy 6

  Niestety od jakiegoś czasu wszędzie widzę, że zwrócenie komuś uwagi jest porównywalne z hejtem. Tak jest łatwiej "gwiazdom". Nieładna spódnica - hejt, niedopasowany masz żakiet - hejt, makijaż mógłby być lżejszy - hejt. Sorry, ale w takim razie wiele osób nie zna pojęcia hejt i myli go z krytyką, albo z wyrażaniem swojego zdania nie zawsze pochlebnego czy słodko pierdzącego. A autorowi tego tekstu polecam otworzyć słownik, bo jeżeli zwrócenie uwagi jest hejtem, to w takim razie każda matka hejtuje swoje dziecko. Logika...

 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy 5

  te giazdeczki z zgasłej galaktyki nadal próbują wzbudzać zainteresowanie

 • Gość: Dalhia

  Oceniono 25 razy 3

  Całkiem głupia uwaga. Czyta się często dziecku przed snem, ale tu chodziło o coś innego. O sama idee czytania, przy tym kontakt z dzieckiem. Zdjęcie prawdopodobnie zrobiono w dzień ale typowa Grażyna na w duu...pie czytanie ważne jest co się nosi czy modne i by tylko szpilę włożyć.

 • Gość: asd

  Oceniono 5 razy 1

  Jak zwykle u nich falsz i zero prawdziwosci

 • Gość: Mała

  0

  I pięknie. To jest bardzo fajne to jest ich czas... ludzie sami wezcie ksiazke i poczytajcie, Pani Kasia chce pokazac ludziom jakie to jest wazne, ktore z was komentujacych ostatnio poczytal dziecku przed snem..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX