Internautka zarzuciła Agnieszce Dygant, że jej usta "niebezpiecznie rosną". Aktorka wdała się w ostrą dyskusję

Agnieszka Dygant opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie. Wydawać by się mogło, że nic w nim nadzwyczajnego, a jednak. Okazuje się, że jedna z internautek zarzuciła aktorce przesadną ingerencję medycyny estetycznej w jej twarz. Dygant natychmiast odpowiedziała.

Choć Agnieszka Dygant nigdy wprost nie przyznała się do operacji plastycznych, to w mediach na ten temat nie brakuje spekulacji. Chodzi nie tylko o nos, który bez dwóch zdań zmienił się na przestrzeni lat, ale także o usta czy po prostu nadzwyczaj gładką cerę. Gdy więc niedawno Agnieszka zamieściła w sieci klasycznie selfie z Mirosławem Baką, jedna z jej obserwatorek na Instagramie postanowiła poruszyć temat zabiegów medycyny estetycznej - jej zdaniem zbyt przesadnie wykorzystywanych przez Dygant. Zrodziła się ostra dyskusja. 

Agnieszka Dygant stosuje botoks i powiększa usta? Odpowiedziała

Na zdjęciu Agnieszka ma pomalowane na czerwono usta. I to właśnie one zwróciły uwagę wspominanej już internautki, bo jak następnie wyznała, "niebezpiecznie rosną". 

Pani Agnieszko, niebezpiecznie Pani usta rosną. Policzki mniej, ale też. Żeby potem nie było kitów, że to dieta itp. itd. My nie ślepi i nie głupi - czytamy.

Na odpowiedź Agnieszki nie musieliśmy zbyt długo czekać. Aktorka pokusiła się o aż dwa komentarze, a w jednym z nich jasno przyznała, że nie ma zamiaru nikomu się tłumaczyć z tego, co robi. 

Pomaluj usta na czerwono zobaczysz zrobisz się fajowska! Nic nie trzeba pompować.
A w ogóle rób, co chcesz.  Ja też robię, co chcę. I przysięgam, że nie będę się z tego tłumaczyć nikomu. Życie za krótkie jest - pisze Dygant.

Pozostała część obserwatorów stanęła po stronie Agnieszki, przyznając jej 100-procentową rację. Czy wy również znajdziecie się wśród nich? Czy przyglądając się bliżej zdjęciu aktorki, usta rzeczywiście wyglądają na dużo większe? 

DH

Więcej o:
Komentarze (25)
Internautka zarzuciła Agnieszce Dygant, że jej usta "niebezpiecznie rosną". Aktorka wdała się w ostrą dyskusję
Zaloguj się
 • 11anna11

  Oceniono 11 razy 11

  Każdy cos tam majstruje, a Pani Agnieszka raczej z umiarem. Ale żeby nazwać jej odpowiedź "ostrą dyskusją", to gruba przesada. Świetna aktorka, moim zdaniem niedoceniana przez reżyserów.

 • Gość: a

  Oceniono 23 razy 11

  Popieram Panią Agnieszkę. Jej sprawa, co robi ze sowim ciałem i życiem. To po pierwsze. A po drugie, nie wygląda, żeby coś robiła z twarzą. A nawet jeśli. to robi to z umiarem.

 • p.antoszewski

  Oceniono 8 razy 6

  Pani Agnieszko. Super Pani wygląda. Byle z umiarem.

 • Gość: Zuza

  Oceniono 6 razy 4

  A mi na tym zdjęciu przypomina Panią Agnieszkę Fitkau-Perepeczko i to całkiem nie tak dawno. Tylko mi tak się skojarzyło? A tak poza tym ładnie wyszła, do ryby tym ustom jeszcze daleko:-)

 • Gość: M

  Oceniono 12 razy 4

  Niedługo do fryzjera nie będzie można iść bo zmiana koloru włosów też według niektórych będzie niebezpieczna .Nie rozumiem jak ludzie którzy osobiście nie znają danych osób doradzają im i mówią co powinni a czego nie .Straszne to jest .Podejrzewam że to napewno z braku zajęcia bo przecież nie z zazdrości nie nie nigdy w życiu😘BUZIAKI PANI AGNIESZKO😘😘😘😘😘

 • Gość: piptr

  Oceniono 3 razy 3

  Faktycznie... dyskusja ostra jak maczeta.

 • mmagi

  Oceniono 1 raz 1

  trochę majstrowała przy twarzy ale jeśli chodzi o usta to przecież nie ma 2 naciągnietych parówek,po pomalowaniu ich szminką dokładnie widać na nich linie ,zagięcia czy jak tam to nazwać,jakby były napompowane wszystko by sie rozprostowało:/

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 1 raz 1

  Nie ma potrzeby powiększania..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX