Julia Wieniawa na roznegliżowanych zdjęciach. Skomentował je Baron. Już nie ma wątpliwości, że ich relacja jest gorąca

Jeżeli mieliście jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do tego, że Julia Wieniawa i Baron są parą, teraz powinny zostać one rozwiane.

Julia Wieniawa i Baron spotykają się ze sobą już od kilku tygodni, ale dopiero niedawno zdecydowali się pokazać w sieci wspólne zdjęcia. Zabawny opis i hasztagi mogły jednak niektórych zmylić - czy naprawdę są parą, czy tylko puszczają oko do fanów i serwisów plotkarskich? Najnowsze komentarze gitarzysty Afromental pod fotkami młodziutkiej aktorki, mogą świadczyć o łączącym ich płomiennym (dosłownie) uczuciu, a przynajmniej o pociągu, jaki do siebie odczuwają.

Julka wrzuciła na Instagram kolejne zdjęcie z wypadu w Alpy, tym razem jednak nie pozuje do niego z Baronem, a wspólną koleżanką, która również bawiła się z nimi w górach. Dziewczyny do fotki zdjęły kombinezony i odsłoniły sporo ciała w mocno powycinanych kostiumach kąpielowych.

Fotkę skomentował oczywiście Baron. Krótko, ale za to bardzo wymownie. Julka odpowiedziała zresztą w ten sam sposób - czasem jedna emotikonka mówi więcej niż tysiąc słów.

Komentarz Barona pod zdjęciem Julii WieniawyKomentarz Barona pod zdjęciem Julii Wieniawy Instagram.com/juliawieniawa

Związek Julii i Barona zmierza w poważną stronę: romantyczny urlop na gorących Wyspach Zielonego Przylądka, wypad na narty z przyjaciółmi, mówi się nawet o wspólnym mieszkaniu. Któż by przypuszczał, że sprawy potoczą się w takim tempie...

AB

Więcej o:
Komentarze (70)
Julia Wieniawa na roznegliżowanych zdjęciach. Skomentował je Baron. Już nie ma wątpliwości, że ich relacja jest gorąca
Zaloguj się
 • Gość: Tyu

  Oceniono 41 razy 39

  Moda na sukces. Nic, tylko popcorn do ręki i czekać, które pierwsze zrobi skok w bok.

 • Gość: Magda

  Oceniono 32 razy 30

  Baron 🤣🤣🤣🤣 toż to ku... jakiś kamerdyner Wieniawy

 • Gość: Mtt

  Oceniono 26 razy 26

  Matko, jaki Ci pseudocelebryci maja przebieg

 • Gość: TEDI

  Oceniono 26 razy 22

  PATOLOGIA-DNO_DNA

 • Gość: Kolec

  Oceniono 21 razy 21

  Szlifowanie warsztatu przez kolejnych znanych synów celebryckich aktorów jednego serialu i synów znanych muzyków jest pomysłem na skróty nie prowadzącym do osiągnięcia doskonałości artystycznej a jedynie do marnej popularności celebryckiej a myślę że dziewczyna powinna mieć wyższe aspiracje i szlifować warsztat w szkołach a nie jak wyżej wspomniałem choć słyszałem też stwierdzenie że to nie mydło i się nie wymydli ale też mycie się tylko bez przerwy nie zastąpi porządnego wykształcenia.
  "Idź dziewczę.
  Ja cię uczyć karze"........
  I tu duża rola rodziców....

 • Gość: gosc

  Oceniono 18 razy 16

  Qrewka i alfons ----a naród się cieszy .

 • yuraathor

  Oceniono 17 razy 15

  co wy z tą Wieśniawą

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX