Joanna Przetakiewicz pozuje w samych majtkach. Internautki są oburzone: W pewnym wieku świecenie gołą pupą nie przystoi

Joanna Przetakiewicz opublikowała na swoim Instagramie seksowne zdjęcie w samych majtkach. "Z wiekiem nie stajesz się przezroczysta, tylko bardziej wyrazista" - napisała. Jednak nie wszyscy pochwalili jej odważny post.

Joanna Przetakiewicz już przy okazji sesja do "Playboya" spotkała się z dużą krytyką. Zarzucano jej, że "w pewnym wieku nie wypada", że sprowadza się do roli przedmiotu seksualnego i że daje młodym kobietom zły przykład. Szefowa "La Manii" konsekwentnie (i słusznie!) odpierała wszystkie zarzuty, twierdząc, że istnieje mylne przekonanie, że starszym kobietom nie wypada chwalić się ciałem.

Chciałam coś zamanifestować - erę nowych kobiet. Chcę o tym głośno mówić. Niewiele dziś dojrzałych kobiet w Polsce myśli o sobie w ten sposób, że są naprawdę atrakcyjne. (...) Dojrzałej kobiecie nie wypada nosić mini, nie wypada zakochać się w młodszym mężczyźnie i nie wypada zrobić sesji do "Playboya", kiedy się kończy za chwilę 50 lat. Tymczasem trzeba raz na zawsze te stereotypy złamać - pisała.

Joanna Przetakiewicz topless. Internauci podzieleni

Trudno jednak zmienić stereotypowe myślenie i za każdym razem, gdy Przetakiewicz chwali się swoją wyćwiczoną sylwetką, dostaje tyle samo komplementów, co słów krytyki. W sobotę opublikowała zdjęcie znad basenu, na którym pozuje topless.

Z wiekiem nie stajesz się przezroczysta, tylko bardziej wyrazista - napisała.

Pojawiło się sporo zachwytów, bo Przetakiewicz prezentuje się naprawdę świetnie i takiego ciała mogłaby jej pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka.

Na pierwszy rzut oka myślałam że to @chodakowskaewa. Aśka, jesteś nieoceniona.
HOT!!! A zazdrośnicom jak widać oczy wypala.

Zdjęcie skomentowała też Karolina Ferenstein-Kraśko:

Jesteś mega petarda i już!!! Uwielbiam!

Joanna Przetakiewicz toplessJoanna Przetakiewicz topless Instagram.com/joannaprzetakiewicz/

Inni jednak zarzucili Przetakiewicz brak klasy. Pojawiły się klasyczne argumenty, że "w pewnym wieku nie wypada".

Z całym szacunkiem i nie ujmując urody, ale wydaję mi się, że kobietom w pewnym wieku święcenie gołą pupą po prostu nie przystoi.
Piękna kobieta, ale nie rozumiem tego fenomenu nagości w sieci. Nagość=klasa?
Matko jedyna! Pani Asiu! A gdzie klasa? Z całym szacunkiem, ale świecenie gołym tyłkiem jest passe.

Zdjęcie faktycznie jest odważne, ale skoro Przetakiewicz dobrze czuję się w swoim ciele i chce się tym chwalić, to co w tym złego? Piękno nie zna wieku i dobrze, że ktoś w Polsce o tym przypomina.

WJ

Więcej o:
Komentarze (367)
Joanna Przetakiewicz w samych majtkach nad basenem oburzyła internautki. "Świecenie gołym tyłkiem jest passe"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cerrie35

  Oceniono 291 razy 243

  A ja się pytam dlaczego nie przystoi? Dlaczego dwudziestoparolatka może sobie pozwalać na bycie taką jaką ma ochotę być, a już dojrzałym kobietom się tego odmawia? Zresztą co ma do tego wiek? Jesteś świeżo upieczoną matką, więc nie rób tego czy tamtego, bo świeżo upieczonej mamuśce nie przystoi, aby robić takie rzeczy. Jesteś kobietą na wysokim stanowisku, także tego czy tamtego nie wypada ci robić. Jesteś np. kobietą po czterdziestce, też nie rób tego czy tamtego. A kto nam ludziom dał władzę nad tym, abyśmy innym mówili, co im wypada robić a czego nie? Każdy jest dorosły i odpowiada sam za siebie, jeśli dobrze się czuje z tym co robi, to dlaczego niby ma słuchać że tego czy tamtego nie wypada? Bo ktoś tak powiedział? A kim ci ludzie są, aby mówić innym co mają robić?

 • Gość: Ell

  Oceniono 203 razy 173

  Radzę zawalczyć z tyłkami 17/18 latek które wylewają się z gaci,a kobieta zadbana nie powinna się wstydzić swojego wyglądu,bez względu na to czy ma 40 czy ma 80 lat.Zamiast wylewać żale wziąć się za siebie,połowa z komentujących pań nawet na milimetr się nie zbliżyła do wyglądu Przetakiewicz.

 • sabriel

  Oceniono 161 razy 141

  Jak ma ładną pupę to czemu nie. Trzeba przyznać, że wygląda świetnie.
  Ciało ma zgrabniejsze niż nie jedna 30-latka czy nawet 20-latka. Teraz młode dziewczyny coraz częściej mają nadwagę. Twarz gładziutka, a ciało jak galareta.

 • Gość: Smakosz

  Oceniono 132 razy 112

  A ja zapytam, ile z oburzonych internautek będąc w wieku Pani Przetakiewicz, może pochwalić się TAKĄ GOŁĄ ...PUPĄ?!

 • Gość: Lil

  Oceniono 136 razy 110

  Ładne ciało dla młodej dziewczyny jest po prostu czymś normalnym, a dla kobiety ok. 50 jest powodem do dumy i radości i wcale się nie dziwię, że Pani Joanna się nim chwali :)

 • Gość: Na

  Oceniono 87 razy 77

  Wygląda lepiej niż nie jedna pusta laleczka w wieku 18 lat sory

 • Gość: Alicja

  Oceniono 83 razy 73

  Tez mam to w d.... jak się dobrze wygląda w wieku 50 lat to.można sobie świecić czym się chce. Sorry zazdrośnicy. ...

 • hm.m.m

  Oceniono 56 razy 52

  Dobra d.. tj. pupa zawsze w cenie.
  Na poważnie jak kobita dobrze wygląda to niech pokazuje.
  Jak się komu pupa nie podoba to niech się nie gapi. Przecież w reklamie nie występuje. Niech nie włażą na Instagramoty to nie będą oglądać.
  I tyle.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX