Justyna Żyła jest w stałym kontakcie z Piotrem Żyłą. Były mąż miał nawet wpływ na jej udział w "Tańcu z Gwiazdami". Nagły zwrot akcji?

Justyna Żyła zanim zdecydowała się zatańczyć na parkiecie "Tańca z gwiazdami" poprosiła o radę Piotra Żyłę. Gwiazda opowiedziała, że nadal mają kontakt, a były mąż ją wspiera.

Justyna Żyła stała się znana za sprawą głośnego, medialnego rozstania ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Choć tuż po zakończeniu związku nie mieli dobrych relacji, to ostatecznie wzięli rozwód bez orzekania o winie i doszli do porozumienia w sprawie podziału majątku. Co więcej, były mąż gwiazdy może regularnie spotykać się z dziećmi.

Mamy kontakt. Mamy dwójkę wspaniałych dzieci. Wstawiłam zdjęcie też szwagra na podium, bo bił życiówkę za życiówką. Ja naprawdę bardzo im kibicuje i podziwiam jako sportowców. Wszystko się układa i idzie w dobrym kierunku. Przede wszystkim dla dobra naszych dzieciaków" - zdradziła Justyna Żyła w rozmowie z Interią

Piotr Żyła pomaga Justynie w opiece nad dziećmi

Okazuje się, że Justyna konsultowała z Piotrem udział w "Tańcu z gwiazdami". Poprosiła go o pomoc w opiece nad dziećmi, kiedy ona będzie trenować choreografie do programu. 

Informowałam go, że istnieje taka opcja i pytałam, czy jest mi w stanie bardziej pomóc w opiece, jeśli chodzi o dzieciaki. Tak, tak, pomaga" - wyznała Interii.

Wygląda na to, że sprawy prywatne w rodzinie Żyłów uspokoiły się, a byli małżonkowie doszli do porozumienia.

JP

Więcej o:
Komentarze (67)
Justyna Żyła jest w stałym kontakcie z Piotrem Żyłą. Były mąż miał wpływ na jej udział w "Tańcu z Gwiazdami"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Vif

  Oceniono 23 razy 15

  Ale to naciągane - ciekawe jak miałby jej pomóc w opiece nad dziećmi skoro on w tym samym czasie bierze udział w zawodach ... Komu ona chce wcisnąć takie głupoty ..

 • Gość: na

  Oceniono 29 razy 9

  Co za żenujące pierd....enie!!!
  jak wylewała na niego pomyje, to najpierw twierdziła, ze nie ma z nim kontaktu, a jak wyskoczyła z golizną na okładce, to przekonywała, ze konsultowała to z meżem i on ją wspierał. On w tym samym czasie nie schodził z nart i wydał jedno oświadczenie, że wystąpił o sądowy zakaz wypowiadania sie w mediach na jego temat i o ustalenie widzeń z dziećmi.
  Więc stwierdzenie - "Co więcej, były mąż gwiazdy może regularnie spotykać się z dziećmi. " - jest żenujące, bo po pierwsze, jaka gwiazda, po drugie, takie prawo uzyskał w czasie rozwodu. Żyłowa mnożyła problemy z dziećmi i walczyła o kasę, a Piotrek przed zawodami załatwił sprawę błyskawicznie. Zostawił jej wszystko, ustalił kontakty z dziećmi i pojechał na zawody, gdzie z lekką głową i bez garba na plecach zdobywał medal za medalem.
  Teraz Piotrek jej doradzał? Bez jaj. Wątpię, zeby chciał mieć z nią cokolwiek wspólnego poza dziećmi. Jak mógł sie nimi zajmować jak ona pląsała, kiedy w tym samym czasie przygotowywał sie do zawodów, a potem na nich skakał?
  Piotrek uwolnił sie od niej i pofrunął na podium, i to nie raz. Byłej żonulce sie wydawało, ze po jej gnojnych występach i gołej okładce to już gwiazdorstwem przegoni byłego męża. A tu okazało sie, ze to nie jest takie proste. Ona tonie, a on zdobywa przestworza. Moze Żyłowa zrozumie, ze żeby cos osiągnać trzeba coś umieć, albo dobrze udawac ze sie umie. Niestety jej występy, podobnie jak godzenie par, to dwie największe żenady ostatnich miesięcy.

 • Gość: kaczka

  Oceniono 20 razy 8

  ktory z Was poer.......i. redaktorki pisze takie pierdoly
  macie nas za idiotow ti wy jestescie udiotami p............i w leb.Pan Piotr skacze na skoczni w powaznej imprezie graja mu hymn a wy tu z takim tekstem gdzie Justyna. wierci dupą swieci golizną iPan Piotr ma nato wplyw Puknijcie sie w te swoje durne lby razem z redaktorem ktory taki tekst prepuszcza zenada

 • Gość: yan

  Oceniono 11 razy 7

  Tańcz , głupia tańcz ! Swoim życiem ..................................................

 • Gość: asse

  Oceniono 18 razy 6

  Zostawcie Piotra w spokoju, to jej były mąż! Dlaczego ciągle publikujecie ich wspólne zdjęcia? Justyna ślizga się na jego nazwisku, ale wy, dziennikarze - nie powinniście poruszać tego tematu. To przeszłość. Niech się Justyna ośmiesza jak tak bardzo chce, niech to jednak robi na własny rachunek.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  Co ten tępy babsztyl robi jeszcze w tym programie!!!!! Nogi ma jak z drewna i wygląda ja pół dupy zza krzaka!!!!!!

 • Gość: az

  Oceniono 8 razy 4

  bez jaj, to ona tak mówi...

 • maaac

  Oceniono 11 razy 3

  Pani Justyna ma problemy emocjonalne. Jej potrzebny terapeuta a nie wystąpienia w mediach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX