"Rolnik szuka żony". Marta Manowska opublikowała zdjęcia z planu nowej edycji. Już poznała pierwszego uczestnika

"Rolnik szuka żony". Ekipa rozpoczęła już zdjęcia do nowej edycji programu. Marta Manowska, która bez zmian będzie prowadzić show, udostępniła zdjęcia z planu.

Fani programu "Rolnik szuka żony" z niecierpliwością czekają na nową edycję. Już po raz 6. będziemy śledzić losy kolejnych uczestników, którzy za pośrednictwem show chcą odnaleźć prawdziwą miłość. Na razie ich tożsamość objęta jest tajemnicą, jednak Marta Manowska zdradziła nieco szczegółów.

Zobacz też: Marta Manowska jest szczęśliwie zakochana. "Na Żywo" dotarło do informacji, kim jest jej nowy partner

"Rolnik szuka żony". Marta Manowska na planie show

Manowska dodała kilka zdjęć z planu. Prowadząca odwiedziła już pierwszego uczestnika, który marzy o prawdziwym uczuciu. Po jej opisie możemy sądzić, że jest nim zachwycona:

Szczęśliwa. Moją pracę kocham najbardziej za to, że poznaję wspaniałych ludzi - napisała Manowska pod jednym ze zdjęć.

Prowadząca program nie ukrywa, że w tej roli czuje się znakomicie i będąc na planie "jest w swoim żywiole". Wielu próbowało podpytać w komentarzach Manowską, gdzie zostały zrobione zdjęcia, jednak odpisała, że "nie może powiedzieć".

Internauci nie mogą się już doczekać, aż zobaczą odcinek, w którym zostaną przedstawieni rolnicy, którzy zgłosili się do udziału w hicie TVP1. Przypomnijmy, że w zazwyczaj w święta wielkanocne były emitowane wizytówki dziesięciorga uczestników. Pięcioro z nich, do których przyszła największa liczba listów, pojawiali się w nowej edycji programu.

Super! Nie mogę się doczekać. Uwielbiam programy z panią.
Marta w rolniczym żywiole. Ślicznie. Zatem czekamy na emisję pierwszego odcinka, by poznać rolników szukających miłości.
Super! Czekam z niecierpliwością na 6. edycję. Pozdrawiam Pani Marto - piszą w komentarzach.

Dla niektórych widzów programu szokiem może być to, że Marta Manowska, która od pierwszej edycji była blondynką, teraz pojawi się w nowym kolorze włosów. Jednak na jej profilu pod zdjęciami z planu pojawia się mnóstwo komplementów pod jej adresem.

"Rolnik szuka żony". Marta Manowska na planie nowej edycji. Zobacz zdjęcia >>>>>

"Rolnik szuka żony"

Przez 5 edycji programu "Rolnik szuka żony" poznało się wiele par. Kilka z nich już stanęło na ślubnym kobiercu m.in. Ania i Grzegorz oraz Robert i Agnieszka z 2. edycji, Małgosia i Paweł z 4. edycji. Wszyscy już zostali rodzicami. Oprócz nich zaręczeni są także Łukasz i Agata z ostatniej edycji oraz Piotr i Kasia z 4. edycji, którzy doczekali się syna Aleksa.

Wy też czekacie na kolejną edycję "Rolnika..."?

AW

Więcej o:
Komentarze (9)
"Rolnik szuka żony". Marta Manowska opublikowała zdjęcia z planu nowej edycji. Już poznała pierwszego uczestnika
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 8 razy 8

  Ludzie...zawiść to straszna choroba...
  Marta, jest ślicznie 👍

 • Gość: Danka

  0

  Myślenie ma kolosalną przyszłość :) to przecież czarne rajstopy tylko na tyle eleganckie (cienkie i nietanie), że nie mają wzmocnionych palców, ale łatwiej kogoś obrażać niż zastanowić się - jakie to typowe...

 • theorema

  Oceniono 2 razy -2

  przerażające to zdjęcie na łóżku...ma jakąś gangrenę na nodze, cała czarna... i spojrzenie alkoholiczki...dziwne, że coś takiego opublikowała z własnej woli

 • Gość: Hobby

  Oceniono 7 razy -3

  Ale ona brzydka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX