Dominika Gwit zmieniła fryzurę. Drobna metamorfoza, a fani nie kryją zachwytu. "Pięknie, jesteś śliczna"

Dominika Gwit pierwszy dzień wiosny powitała nową fryzurą. Aktorka pochwaliła się efektami na Instagramie.

Dominika Gwit ostatnie miesiące może zaliczyć do niezwykle udanych. Niedawno wyszła za mąż, rozwija się aktorsko i coraz częściej występuje na deskach teatralnych. Jednak nadmierna aktywność zawodowa ma swoją cenę. Aktorka od dawna próbowała zmienić coś w swojej fryzurze, jednak nie miała na to czasu. Wreszcie odwiedziła salon fryzjerski.

Dominika Gwit zmieniła fryzurę

Aktorka na wiosnę postanowiła coś zmienić w swoim wyglądzie. Dominika pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Podziękowała też fryzjerom za świetną pracę.

Przez ostatnie miesiące tak zarobiona byłam, że w ogóle nie pamiętałam, kiedy robiłam coś z włosami, na szczęście moi kochani fryzjerzy są zawsze na posterunku i ratują moje włosy z każdej opresji. Uwielbiam Was i dziękuję za piękną wiosenną fryzurę - napisała Dominika.

Fani nie pozostali obojętni na tę zmianę. Mimo że nie jest to spektakularna metamorfoza, Dominika była komplementowana przez internautów.

Super! Wyglądasz mega dziewczęco.
Pięknie. Jesteś śliczna.
Super słoneczne refleksy, taka świeżość wraz z wiosną…

AD

Więcej o:
Komentarze (162)
Dominika Gwit zmieniła fryzurę. Drobna metamorfoza, a fani nie kryją zachwytu. "Pięknie, jesteś śliczna"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Anna Rucinska

  Oceniono 53 razy 47

  No teraz to ślicznotka odjęło jej 100 kilo -kobieto bierz się za siebie nowa fryzura to nie wszystko teraz będziesz upajała sie komentarzami jaka jesteś piękna A jesteś po prostu chorobliwie gruba i tu jest problem

 • Gość: Katka

  Oceniono 44 razy 34

  Boże święty co się stało z tą młodą dziewczyną wygląda jak 50 latka🙄😮

 • Gość: Siwa

  Oceniono 30 razy 28

  O matko !!!Ona zaraz eksploduje ;( To straszne ,do jakiego stanu można się doprowadzić :(.Pomijając już walory estetyczne- TU CHODZI O JEJ ZDROWIE! Dominika-fajna z Ciebie dziewczyna-zrób coś z sobą :)))

 • Gość: Ola

  Oceniono 26 razy 24

  Mam 5 kg za dużo i bardzo źle się z tym czuję, nie wyobrażam sobie jak ona jest w stanie wykonać podstawowe czynności typu mycie,ubieranie, zakładanie butów, czesanie, cokolwiek. Nie wspominając o tym jak ta waga obciąża stawy.

 • Gość: rtre

  Oceniono 31 razy 23

  Aż nareszcie owa dama
  Objadając się na chama
  Rozszerzyła się jak brama
  Względnie we Włocławku tama

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX