"TTBZ". Antek Smykiewicz wcieli się w Rag'n'Bone Mana. Wrażenie robi już sama metamorfoza, ale zobaczcie cały występ. Zapisze się w historii programu?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W najnowszym odcinku programu Antek Smykiewicz zaśpiewa piosenkę "Skin" Rag'n'Bone Mana. Mamy przedpremierowo fragment jego występu.

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" od lat cieszy się dużą popularnością wśród widzów Polsatu. W jedenastej edycji show o główną nagrodę, którą jest czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny, walczą m.in. Ela Romanowska, Kazimierz Mazur, Iga Krefft czy Antek Smykiewicz. I to właśnie Antek ma naprawdę duże szanse, aby wygrać odcinek.

ZOBACZ: Uczestniczka nowej edycji "TTBZ" wcieliła się w Krzysztofa Cugowskiego. Poznajecie? Skrzynecka nie mogła ukryć wzruszenia

Antek Smykiewicz zachwyci jurorów

Piosenkarz wylosował piosenkę "Skin", którą zaprezentuje w sobotnim odcinku. Antek został ucharakteryzowany w tak rewelacyjny sposób, że wygląda niemalże identycznie jak Rag'n'Bone Man, a zupełnie nie przypomina siebie. Co więcej, piosenkarz postarał się odwzorować barwę głosu brytyjskiego piosenkarza i brzmi bardzo podobnie.

Zobaczcie przedpremierowo fragment jego występu. My jesteśmy pod wrażeniem, a Wam, jak się podoba?

JP

Więcej o: