Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX
Agata Szostek z "Projekt Lady" przeszła metamorfozę. Znacznie skróciła włosy i zmieniła kolor. Internautka: Odważnie
Agata Szostek to jedna z uczestniczek polskiej edycji "Projekt Lady", której udział w programie rzeczywiście pomógł. Nie tylko schudła kilkanaście kilogramów, lecz także zaczęła bardziej o siebie dbać. Teraz zdecydowała się na ostre cięcie.
Agata Szostek zmieniła fryzurę
Szostek od trzech lat nie obcinała włosów. Od czasu do czasu jedynie podcinała końcówki. Zdecydowała się na ten krok, gdyż potrzebowała zmiany. Na YouTube pojawił się film, na którym pokazała swoją metamorfozę.
W końcu nadszedł ten dzień i idę obciąć włosy. Metamorfoza będzie ogromna. Nie tylko zetnę je z długości, lecz także pofarbuję się na blond - mówiła.
Mocno przeżywała moment ścinania włosów. Przyznała, że "czuje ból w sercu". Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pokazała jak wyglądała wcześniej i efekt po. Agata w nowej fryzurze - blond bobie do ramion - czuje się świetnie.
"Nie rób takich krótkich", "W blond nie będzie Ci dobrze". Wysłucham, przytaknę, a i tak zrobię swoje! - napisała pod nim.
Jej decyzja przypadła do gustu jej fanom. W komentarzach gratulują jej odwagi i zostawiają wiele miłych słów:
Odważnie! Ale mega zmiana.
Wow, super zmiana. Zdecydowanie na plus. Brawo za odwagę.
Pięknie, twarz się ożywiła - piszą.
Cały film możecie obejrzeć tutaj:
A Wam jak się podoba? Podziwiacie Agatę za odwagę?
AW
-
Co za nowina! Małgorzata Rozenek jest w ciąży! Radosław Majdan zostanie ojcem
-
"Big Brother 2" dobiegł końca. Znamy zwycięzcę! Werdykt widzów naprawdę zaskakujący
-
Radosław Majdan potwierdza ciążę Małgorzaty Rozenek! "Dziękuje Ci Małgosiu, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham"
-
Kinga Rusin zamieściła zdjęcie z Piotrem Kraśko w niecodziennej pozycji. Internauci wątpią, aby prezenter był zadowolony
-
Julia Wieniawa zaszalała przed świętami i zmieniła fryzurę. Jest zachwycona i wygląda jak Ariana Grande
- Małgorzata Rozenek w ciąży. Znamy płeć dziecka! Wiadomo też, w którym miesiącu jest prezenterka
- Sylwia Przybysz zorganizowała baby shower. My patrzymy na stylizację przyszłej mamy. Wysokie szpilki nie były najlepszym pomysłem
- Córka Weroniki Rosati skończyła dwa lata. Dumna mama pokazała piękny tort. Teraz wiemy, jaką bajkę Elizabeth uwielbia oglądać
- To była impreza! Taylor Swift świętowała 30-te urodziny. Pojawiło się wiele znanych gwiazd
- Nowa dziewczyna Liama Hemswortha odniosła się do ich związku. Wspomina reakcje fanek: Pojawiły się groźby śmierci
Gość: gosc
0
wszystki tna sie u jednego fryzjera Kajetana?Rozenek,Chodakowska,teraz ta,ja pierdziele