Natalia Kukulska po raz pierwszy odwiedziła miejsce, w którym zginęła jej mama. Kosztowało ją to sporo emocji

Natalia Kukulska po raz pierwszy odwiedziła Fort VI Twierdzy Warszawa - miejsce, w którym rozbił się samolot, którym leciała Anna Jantar. Piosenkarka opublikowała wzruszający wpis.

Anna Jantar zginęła 14 marca 1980 roku w katastrofie samolotu. Jej córka, Natalia Kukulska, miała wówczas zaledwie cztery lata. W tym roku mija 39 lat od tego tragicznego zdarzenia. Z tej okazji Natalia postanowiła zrobić coś wyjątkowego i po raz pierwszy udała się na miejsce, w którym zginęła jej mama.

Natalia Kukulska odwiedziła miejsce, w którym zginęła jej mama

Piosenkarka pojechała do Fortu VI Twierdzy Warszawa. To właśnie tam doszło do katastrofy samolotu Ił-62. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcia, nagrania i poruszający wpis, w którym zdradziła, jak wyglądał ten moment, jakie towarzyszyły jej emocje.

Kiedyś to musiało nastąpić. Dziś po raz pierwszy odważyłam się pojechać na miejsce katastrofy samolotu, w którym zginęła moja mama. Miejsce to jest upamiętnione pomnikami ofiar i muralem, na którym widnieje portret mojej mamy i kapitana Pawła Lipowczana. Zaświeciło na chwilę słońce i spotkałam niezwykle taktowanego pana Arka, taksówkarza, którego przyjaciel był pierwszym świadkiem tej tragedii. Przychodzi zawsze tego dnia. Nie odważył się powiedzieć tego, co wie od przyjaciela, gdy spojrzał mi w oczy. Bardzo to doceniam. Tym samym powiedział wszystko... czy jest sens wracać do dramatycznych szczegółów, otwierać rany...? Sensem jest jedynie ocalić od zapomnienia - napisała.

Katastrofa samolotu, którym leciała Anna Jantar

Przypomnijmy, że Anna Jantar leciała samolotem Ił-62, należącego do PLL LOT. Samolot "Mikołaj Kopernik" lecący z Nowego Jorku do Warszawy rozbił się podchodząc do lądowania. Na pokładzie było 87 osób. Żadna nie przeżyła. Ciało piosenkarki spoczęło na warszawskim Cmentarzu Wawrzyszewskim.

KS

Więcej o:
Komentarze (28)
Natalia Kukulska po raz pierwszy odwiedziła miejsce, w którym zginęła jej mama
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jch112

  Oceniono 19 razy 11

  No i oczywiście od razu znaleźli się komentatorzy-trolle którzy wiedzą wszystko o tym jak to jest stracić najbliższą osobę w katastrofie, ile musi minąć czasu aby odwiedzić miejsce katastrofy i w ogóle wszystko co Natalia Kukulska powinna robić, czuć, nie robić czy nie czuć. Żałosne!!!

  Anna Jantar... RiP

  Pani Natalio... pozdrawiamy...pamiętamy...

 • Gość: Ola

  Oceniono 9 razy 5

  Wredny pozbawiony empatii baród. Jak można pisać takie bzdury. Chorzy ludzue.

 • Gość: Ja

  Oceniono 7 razy 3

  O co tyle piany to chyba dobrze że córka dba o pamięć swojej matki inaczej poszlaby w zapomnienie .

 • Gość: Skierka

  0

  Kochana Natalio nie przejmuj się tym co piszą kocham piosenki twojej mamy i uwielbiam słuchac twoich utworu razem z moimi córkami ja terz bym nie miała odwagi pojechać na miejsce gdzie by zginęła moja mama napewno nie tak wnet by to nastąpiło Natalio gorace pozdrowienia.

 • Gość: lanser zawodowy

  Oceniono 12 razy -2

  każda okazja, nawet jeśli to wizyta na grobie matki czy też miejscu jej śmierci, czyli coś wydawać się powinno intymnego do bólu, prywatnego, może być okazją do lansu. Faktycznie źle jest w ludźmi, jakieś okropne zdziczenie nastąpiło.

 • antybandzior

  Oceniono 6 razy -4

  a może gra idzie o odszkodowanie?

 • Gość: Moko

  Oceniono 4 razy -4

  Jakoś mało nazwisk jest wyrytych a przecież zginęło ich ok 80 w tym młodzi bokrzerzy z USA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX