Fryderyki 2019. Natalia Kukulska ze statuetką wbija szpilę producentom. "Tego nie zobaczysz w telewizji"

Fryderyki 2019 rozdane. Natalia Kukulska była jedną z wyróżnionych gwiazd, które nie zostały nagrodzone Fryderykiem na żywo w telewizji. Wokalistka dodała uszczypliwy post na Instagramie, w którym odniosła się do tej sytuacji.

Fryderyki 2019 rozdane! Nie obyło się jednak bez wpadek. Producenci show zainspirowali się chyba planem Amerykańskiej Akademii Filmowej i wręczyli część statuetek w czasie reklam. Natalia Kukulska była jedną z poszkodowanych w ten sposób gwiazd.

Fryderyki 2019. Natalia Kukulska ze statuetką

Natalia Kukulska odebrała swojego Fryderyka w kategorii "album roku muzyka dziecięca i młodzieżowa". Razem z Markiem Napiórkowskim otrzymała statuetkę za album "Szukaj w snach". Jednak w czasie transmisji gali na antenie TVN statuetkę wręczono jej podczas pasma reklamowego. Chwile szczęścia wokalistki z Fryderykiem w dłoni zobaczyli więc na żywo wyłącznie goście obecni w Katowicach.

Natalia Kukulska odniosła się do tej sytuacji z dystansem i z przymrużeniem oka na Instagramie, gdzie dodała takie zdjęcie:

Tego nie zobaczysz w telewizji!!! Mareczku, melduję wykonanie zadania. Mamy Fryderyka za nasz album "Szukaj w snach" - napisała Kukulska, odnosząc się do "wybrakowanej" transmisji w telewizji.

Fani Kukulskiej również zwrócili uwagę na to, że nie pokazano jej, kiedy weszła na scenę po swoją nagrodę. Komentarze były raczej jednoznaczne:

Gratulacje. Oglądałam Fryderyki i byłam zaskoczona, że podczas wręczania widzowie oglądali blok reklamowy.
Tvn po raz kolejny pokazał "klasę". Ale Podsiadło trzeba było pokazać!
Ale mnie TVN wkurzył, że akurat reklamę dali w tak wyczekującym momencie !

Fryderyki 2019 - nagrody w czasie reklam

Koniec końców, wszystkich nagrodzonych Fryderykami w tym roku, których uhonorowano w czasie reklamowym, pokazano również w telewizji. Wszystko dzięki wpadce na sam koniec transmisji.

Kiedy z powodu problemów technicznych opóźniał się występ Artura Rojka i Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk", prowadząca Magda Mołek próbowała ratować sytuację. Zatańczyła z Krzysztofem Zalewskim, ale technikom wciąż nie udało się rozwiązać problemów. Wtedy producenci zdecydowali się pokazać widzom w telewizji nagrodzonych, którzy otrzymali statuetki w czasie reklam. Dzięki temu zobaczyliśmy również Natalię Kukulską - choć tylko przez krótką chwilę. Ale chyba nie tak to miało wyglądać - nie bez powodu nawet Amerykańska Akademia Filmowa zrezygnowała z wręczania statuetek w czasie reklam...

MAW

Więcej o:
Komentarze (5)
Fryderyki 2019. Natalia Kukulska ze statuetką wbija szpilę producentom. "Tego nie zobaczysz w telewizji"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Obserwator gali, w Katowicach

  Oceniono 1 raz 1

  z całym szacunkiem, ale pokazanie skrótu w czasie transmisji było zaplanowane i zapowiedziane zaraz po wręczeniu tej pierwszej partii Fryderyków

 • Gość: Ann

  Oceniono 4 razy 0

  Dla mnie mogła przyjść nawet w koszuli nocnej,bo liczy się wkład i praca a nie STYLISTA Podsiadlo ma dziwne układziki choć swoimi piosenkami nie rzuca na kolana Kolejny”niewypał”tej stacji-cała prawda cała dobę

 • Gość: Effka

  Oceniono 2 razy 0

  Znów przyoszczędziła na stylistce...

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy -1

  TVN i wszystko jasne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX