Maffashion na Fashion Weeku ubrana tak samo, jak wcześniej córka Kasi Kowalskiej. Fanka wytknęła: Kopiuje jej pomysł i na nim się wybija

Maffashion pojechała na Paryski Fashion Week. Jedna ze stylizacji jest łudząco podobna do tej, którą miała na sobie córka Kasi Kowalskiej pół roku wcześniej w sesji dla magazynu "VIVA!".

Maffashion jest jedną z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce. Od lat jeździ na światowe Fashion Weeki, gdzie może podziwiać najnowsze trendy na nadchodzące sezony. Wszystkie fahionistki stają na głowie, żeby wyglądać oryginalnie na pokazach. Jeśli zostaną zauważone przez fotografów, to ich zdjęcia mogą później trafić do słynnych magazynów modowych.

Julia Kuczyńska na Paryskim FW na jedną ze swoich stylizacji wybrała patchworkowy płaszcz, który zwracał uwagę krzykliwymi kolorami. Do niego dobrała długie, białe kozaki, kopertówkę i małe, czarne okulary. Szafiarka zdobyła bardzo dużo komplementów za ten look, a fanki najbardziej doceniły jej "oryginalność":

Świetna, oryginalna stylizacja.
Buty i płacz sztos.
Stylówka super!
Obłędny look, z resztą jak zawsze.

Maffashion skopiowała stylizację od córki Kasi Kowalskiej?

Jednak okazuje się, że prawie identyczny strój miała na sobie pół roku wcześniej Ola Kowalska w sesji zdjęciowej dla magazynu "VIVA!". Córka Kasi Kowalskiej była ubrana w ten sam płaszcz marki CHAOS, do tego miała białe, długie kozaki oraz małe, czarne okulary. Dziewczyna opublikowała na swoim Instagramie kolaż dwóch stylizacji i z ironią zauważyła, że jest trendsetterką.

Internauci oburzyli się, że Julia Kuczyńska skopiowała strój od Oli Kowalskiej. Pisali do niej w komentarzach:

Fajnie, że zgapiony od @olahontaz
Maff jadąc na Fashion Week, może być w rankingu fajnie ubranych. Kopiując Olę robi krzywdę nie tylko sobie, ale też Oli, bo kopiuje jej pomysł i na nim się wybija.

Blogerka modowa próbowała wybrnąć z krępującej sytuacji. Napisała na profilu córki Kasi Kowalskiej:

Hehe. Płaszcz robi robotę! Tak kultowy i ponadczasowy, że dalej w sprzedaży. @redlipstickmonster tez miała go w VIVIE! Ola LOVE!

Fanki Oli szybko zareagowały na komentarz Kuczyńskiej:

Tu się beka z Ciebie kreci, a nie hehe.
Wiesz, że to beka z Ciebie i sarkazm?

Jak myślicie, Julka przez przypadek ubrała się tak samo jak Ola Kowalska, czy rzeczywiście mocno zainspirowała się jej stylizacją?

JP

Więcej o:
Komentarze (2)
Maffashion na Fashion Weeku ubrana tak samo jak córka Kasi Kowalskiej. Fanka wytknęła: Kopiuje jej pomysł i na nim się wybija
Zaloguj się
  • Gość: Bik

    Oceniono 6 razy 4

    Dwie rąbnięte szczeniary z parciem na szkło

  • Gość: Gość

    0

    Wow. Ale drama

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX