Roznerski i Kalska najpiękniejszą parą Telekamer. Zakochani nie szczędzili sobie czułości. Aktor odbierając statuetkę, powiedział coś bardzo romantycznego

Na Telekamerach 2019 nie mogło zabraknąć gwiazd "M jak miłość", czyli Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej. Oboje pięknie prezentowali się na czerwonym dywanie. Są w sobie bardzo zakochani.

Telekamery, czyli nagrody telewizyjne przyznawane przez czytelników "Tele Tygodnia", rozdano już po raz 22. Na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo znanych osobistości z show-biznesu, a wśród nich Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska. Serialowa para z "M jak miłość" od roku jest też prywatnie razem. Aktorzy są obecnie jednym z najpopularniejszych duetów w polskim show-biznesie.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, kto w tym roku zdobył Telekamery, kliknijcie TUTAJ >>>

Telekamery 2019. Mikołaj Roznerski szaleje za Adrianą Kalską

Przede wszystkim trzeba przyznać, że Mikołaj i Adriana świetnie prezentowali się na czerwonym dywanie. On w dobrze skrojonym garniturze i muszce pod szyją. Zaś ona miała na sobie czarną, dopasowaną sukienkę z długim trenem. Kreacja zmysłowo odsłaniała nogi, przez co gwiazda "M jak miłość" prezentowała się niezwykle seksownie. Nic więc dziwnego, że jeden z najprzystojniejszych aktorów, czyli Roznerski, szaleje za nią. Podczas gali nie odstępowali się na krok, ciągle się do siebie uśmiechali i szeptali do ucha. Kiedy Mikołaj odbierał na scenie statuetkę w kategorii "Najlepszy aktor", powiedział przy wszystkich:

Dziękuję kochanie, że przyszłaś ze mną. Nawet nie wiesz, ile to dla mnie znaczy - wyznał  swojej partnerce Adrianie Kalskiej.

Skoro miłość Mikołaja i Adriany tak kwitnie, to może zdecydują się jeszcze w tym roku powiedzieć sobie sakramentalne "TAK"? Kibicujemy tej parze.

JP

Więcej o:
Komentarze (54)
Telekamery 2019. Roznerski i Kalska najpiękniejszą parą na gali. Aktor odbierając statuetkę, powiedział coś bardzo romantycznego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość poranny

  Oceniono 18 razy 16

  Roznerski wygrywający z Adamem Woronowiczem!!! Nie wierzę!!!

 • gapcio2010

  Oceniono 21 razy 13

  Najpierw postawmy sobie pytanie: kto ogląda "M jak milość" i już mamy odpowiedź, ile warta jest ta nagroda!

 • Gość: moko

  Oceniono 14 razy 10

  Aktor? :D :D Najlepszy??

 • atr8

  Oceniono 7 razy 5

  Szeptun dostał nagrodę? Zgroza.

 • Gość: widz

  Oceniono 4 razy 4

  Artykuł:
  "Na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo znanych osobistości z show-biznesu, a wśród nich Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska."

  Wow, chyba się ktoś rozpędził ... to raczej przeciętni aktorzy.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 10 razy 4

  To jest nagroda od publiczności GRATULACJE!!!!

 • Gość: Jan

  Oceniono 11 razy 3

  Piękna para !!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX