Edyta Górniak wyszła z konferencji "Agenta". Jej zachowanie skomentowała Kinga Rusin. "Rozmawiałyśmy długo na ten temat"

Edyta Górniak wyszła z konferencji "Agenta" tuż przed emisją pierwszego odcinka. Dla gwiazdy było to zbyt emocjonujące przeżycie. A jak na jej zachowanie zareagowała Kinga Rusin?

Za nami konferencja nowej edycji programu "Agent". Niewątpliwie największą gwiazdą show jest Edyta Górniak. Do ostatniej chwili wiele osób nie wierzyło w to, że piosenkarka naprawdę wystąpi w programie, chociażby ze względu na dawny konflikt z Kingą Rusin, która przecież jest prowadzącą "Agenta".

Jak się jednak okazało, Edyta nie tylko wzięła udział w programie, ale i zjawiła się na konferencji prasowej. Niestety, gwiazda nie dała rady obejrzeć emisji pierwszego odcinka ze względu na silne emocje i opuściła event. Wróciła dopiero po zakończeniu programu.

Kinga Rusin o wyjściu Edyty Górniak z konferencji prasowej "Agenta"

A jak zareagowała na zachowanie Edyty Kinga Rusin? W rozmowie z "Faktem" dziennikarka skomentowała wyjście artystki z konferencji prasowej. Co ciekawe, prowadząca show nie była zaskoczona decyzją gwiazdy i okazała jej zrozumienie.

Rozmawiałyśmy z Edytą dosyć długo na temat tego, co tam się działo na planie i ile ją to kosztowało. Szczególnie ten pierwszy odcinek ją bardzo dużo kosztował. Rozumiem, że nie chciała tego dziś oglądać, ona mówiła, że chce to obejrzeć z rodziną, z synem przed telewizorem. Nie chciała w takiej celebrze tego oglądać.

Czy te słowa mogą świadczyć o tym, że gwiazdy zażegnały konflikt? Podczas konferencji "Agenta" zapytaliśmy Górniak o jej relacje z Rusin. Artystka nie chciała jednak zdradzać zbyt wiele.

Oczywiście miałyśmy konflikt, ale jak się rozwiązał, to zobaczycie w programie - mówi diwa.

Pozostaje nam poczekać na emisję pierwszego odcinka. Jesteście ciekawi, czy Kinga i Edyta się pogodziły? My bardzo!

KS

Więcej o:
Komentarze (34)
Edyta Górniak wyszła z konferencji "Agenta". Jej zachowanie skomentowała Kinga Rusin
Zaloguj się
 • Gość: M

  Oceniono 41 razy 31

  Edyta nie jest emocjonalnie gotowa do niczego. Wielka mi diwa, gwiazda jednej piosenki przed 25 lat A robi z siebie niedojrzała psychicznie nastolatke

 • Gość: Emka

  Oceniono 24 razy 20

  Ona jest bardzo niestabilna i zupełnie nieświadoma, jak bardzo jest zaburzona. Cóż, całe życie będzie przez to cierpiała. A jej syn, mam nadzieję, że wkrótce sobie ułoży samodzielnie życie.

 • Gość: olka

  Oceniono 15 razy 15

  Nie dziwię się Edycie, że wyszła. Ona zawsze byłą bardzo wrażliwa i emocjonalna. Poza tym agent był dla niej mega wyzwaniem. Nie jestem jej fanką ale to szanuje

 • Gość: gość

  Oceniono 15 razy 15

  Podoba mi sie postawa Kingi :)

 • Gość: marek

  Oceniono 15 razy 15

  Kinga pokazała zrozumienie i szacunek dla Edyty, brawo :)

 • Gość: Sara

  Oceniono 18 razy 14

  odliczam dni do agenta!!!

 • Gość: hania

  Oceniono 14 razy 14

  mi sie wydaje że sie pogodziły

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX