Kasia Wołejnio pisze książkę. Nie zabraknie gorzkich wyznań o związku z Rinke Rooyensem. Padły mocne słowa

Kasia Wołejnio pisze książkę. Nie zabraknie w niej wspomnień z okresu, kiedy była w związku z Rinke Rooyensem.

Kasia Wołejnio to jedna z uczestniczek nowej edycji programu "Agent-Gwiazdy". Od marca widzowie TVN-u będą mogli śledzić jej losy oraz kibicować jej podczas pokonywania trudności i słabości.

Kasia Wołejnio pisze książkę

Wołejnio przeszła wiele, a swoje wspomnienia postanowiła spisać. Jest w trakcie pisania książki, która w dużej mierze będzie dotyczyć jej historii miłosnych. Jak zdradziła w rozmowie z jastrzabpost.pl, nie ominie w niej swojego byłego partnera, jednak nie będzie się rozwodzić nad jego związkiem z Joanną Przetakiewicz.

Książka będzie o moim życiu. Będą wybrane różne historyjki z mojego życia ciekawe, które będą mogły czegoś nauczyć, coś podpowiedzieć, czy przekazać prawdę, że niektóre osoby na mnie się spojrzą. Będą przede wszystkim wątki miłosne. Historia z Joanną Przetakiewicz nie jest warta mojej książki, będą lepsze historie - zdradziła.

Nie zabraknie też przykrych wspomnień z okresu, kiedy była z Rinke. Przypomnijmy, że Kasia Wołejnio i Rinke Rooyens spotykali się w 2016 roku. Ich związek trwał zaledwie kilka miesięcy. Powodem miała być zazdrość o jego byłą partnerkę - Malwinę Wędzikowską. Jak się okazało, Rooyens nie wspierał jej wtedy, kiedy go najbardziej potrzebowała.

Cieszę się, bo Rinke potrzebuje takiej mocnej, niezależnej kobiety. Taką była też Kayah. Ja niestety byłam w momencie życia takim… mama mi umierała. Mama zmarła i to nie był najmocniejszy moment w moim życiu. Ja też się bałam, bo nie pracowałam. A ja muszę pracować, żeby mieć tą siłę, tą osobowość i być w 100 proc. sobą i to był ciężki moment w moim życiu. Do tego musi być odpowiedni facet żeby to zrozumiał. Jeśli osoba, nie ma prawa do żałoby, czy smutku, tylko musi skakać przed partnerem uśmiechnięta, to znaczy, że to nie jest ten związek - dodała.

Jak zapowiedziała Wołjenio, na podstawie jej książki ma powstać film. Maria Sadowska, która również pojawiła się w "Agencie", zapowiedziała, że go wyreżyseruje. Jesteście ciekawi, co w nim zobaczymy?

AW

Więcej o:
Komentarze (64)
Kasia Wołejnio gorzko o związku z Rinke Rooyensem. Padły mocne słowa pod jego adresem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gosc

  Oceniono 86 razy 74

  Rinke to taki towar przechodni ja nie Wiem co te babki w nim widzą

 • Gość: jka

  Oceniono 57 razy 53

  Ano tak... Rinke odarty ze świetości.
  W końcu ktoś się odważył.

 • Gość: mni

  Oceniono 46 razy 40

  po co ciągle gadać o facecie takim jak Rinke, który cały czas bzyka inne kobiety-z niego taka męska qurfa. Nie warto taką ścierką głowy sobie zaprzątać.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 41 razy 37

  Ten szpetny rudzielec to przeleciał pół świata dupek ha, ha a ta od kulczyka to na co poleciała

 • najgorszy.sort.polakow

  Oceniono 26 razy 22

  Jeżeli ta babka tak pisze, jak mówi, to może lepiej byłoby, gdyby jej ktoś tę książkę odradził. Niech się zajmie poprawianiem makijażu albo malowaniem pazurów, czyli tym, co umie najlepiej.

 • Gość: Adam Mickiewicz ll

  Oceniono 29 razy 21

  Niesamowite!!- będzie bestseller A czy te książkę będzie można kupić na raty

 • Gość: Andy

  Oceniono 18 razy 18

  Rinke to nie jest facet do oparcia..to facet ktory lubi sie opierac..wiec jak ktos lubi aby tylko byl to niech go sobie wezmie jak puchar przechodni ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX