Emilia Dankwa miała 7 lat, kiedy zadebiutowała w 'Rodzince.pl'. Dziś jest już nastolatką i zaczyna eksperymentować z modą

Czy Emilia Dankwa pójdzie w ślady swoich sławnych koleżanek z planu? 14-latka coraz śmielej wkracza w świat show-biznesu.

'Rodzinka.pl' od kilku lat jest uważana za jeden z najbardziej lubianych polskich seriali. Produkcja okazała się być przełomem w karierze dla wielu dziecięcych aktorów, w tym Macieja Musiała i Julii Wieniawy.

Swój debiut na ściance zaliczyła niedawno Emilia Dankwa - najmłodsza aktorka z obsady 'Rodzinki.pl'. 14-latka od 2012 roku wciela się w Zosię, koleżankę Kacpra. Dziewczyna zaczęła występować w serialu, gdy miała zaledwie 7 lat.

Emilia Dankwa na ściance

Kilka dni temu Emilia Dankwa pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki TVP. Z tej okazji serialowa Zosia postawiła na oryginalną stylizację. Młoda aktorka zapozowała fotografom w krótkiej spódnicy z falbankami, do której dobrała skórzaną kurtkę. 

Naszą uwagę przyciągnęły skórzane rękawiczki. 14-latka pokazała, że lubi i umie bawić się modą. Debiut na ściance uważamy za jak najbardziej udany. A Wy co myślicie o stylizacji Dankwy?

Więcej o:
Komentarze (31)
Emilia Dankwa miała 7 lat, kiedy zadebiutowała w 'Rodzince.pl'. Dziś jest już nastolatką i zaczyna eksperymentować z modą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Znawca

  Oceniono 18 razy 14

  Czternastolatka ma jeszcze trociny w głowie. Te jej sesje fotograficzne to wymysł rodziców i ich chore ambicje. Psują własne dziecko. Jak się zorientuje to wybierze własną drogę, albo zostanie na zawsze nieszczęśliwa bo rodzice wybrali za nią.

 • Gość: asha

  Oceniono 44 razy 8

  Serial wyjątkowo durny. Kozuchowska drąca się przez prawie cały czas („świetny” przykład komunikacji w rodzinie), Karolak, jak zwykle mierny, produkt placement co minuta. Obejrzałam 3-4 odcinki, o 3-4 za dużo.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 14 razy 6

  Piekna

 • Gość: Asia

  Oceniono 28 razy 6

  Ale ładna! Super

 • Gość: Sara

  Oceniono 2 razy 2

  Dziewczyny z tego serialu ladnie rosną w odróżnieniu od chłopców.

 • Gość: x

  Oceniono 1 raz 1

  Brzydka dziewucha.

 • Gość: Gosciowa

  Oceniono 5 razy 1

  Piekna!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX