Hailey Bieber dostała pytanie o Justina. Zamiast odpowiedzieć, wolała zrobić coś naprawdę obrzydliwego

Hailey Bieber wystąpiła w show Jamesa Cordena i wzięła udział w zabawie "Spill Your Guts or Fill Your Guts". Gdy dostała pytanie o Justina, wolała zjeść galaretkę z mięsa świni, niż odpowiedzieć.

Hailey Bieber i Justin Bieber zadebiutowali ostatnio jako małżeństwo w wywiadzie i sesji okładkowej dla amerykańskiego "Vogue'a'. Wokalista po raz pierwszy opowiedział o swoich traumach: problemach z używkami, depresji i braku zaufania do ludzi. Wyznał, że Hailey okazała się dla niego wybawieniem i to właśnie przy niej czuje się bezpiecznie. Modelka w wywiadzie udzielała się rzadko, a jej nieliczne wypowiedzi były pełne afirmacji dla męża. Również, gdy ostatnio wystąpiła w show Jamesa Cordena, nie dała powiedzieć o Justinie złego słowa. 

Hailey Bieber u Jamesa Cordena

"Spill Your Guts or Fill Your Guts" to zabawa, która jest stałym elementem show Jamesa Cordena. Goście dostają pytania, ale nie muszą na nie odpowiadać, jeśli uznają, że dana kwestia nie jest dla nich zbyt wygodna. Oczywiście nie bez konsekwencji. Odmowa udzielenia odpowiedzi oznacza konieczność zjedzenia czegoś naprawdę obrzydliwego. Tym razem w menu były m.in. penis byka, skorpiony czy smoothie z sardynek. 

 

Corden wiedział, jak podejść Hailey. Pokazał jej trzy zdjęcia Justina z różnych okresów jego życia, a co za tym idzie - w trzech różnych fryzurach. Zadaniem Hailey było wybranie, które z uczesań jej męża było najgorsze, a które w miarę znośne. Trzeba dodać, że na wszystkich trzech zdjęciach Justin wyglądał po prostu źle. 

Justin BieberJustin Bieber The Late Late Show with James Corden screen

To zadanie przerosło Hailey. Choć Corden ją podpuszczał i naśmiewał się szczególnie z dredów Justina, modelka dzielnie broniła męża. 

Po pierwsze, on jest taki przystojny. Kocham dredy, myślę, że wyglądają naprawdę cool. Z kolei jako dziecko Justin był uroczy (...). Wygląda dobrze na wszystkich zdjęciach.

To nie była odpowiedź, jakiej oczekiwał Corden, więc Hailey musiała zjeść "przysmak" z mięsa świni w galaretce, który - jej zdaniem - miał zapach jedzenia dla psa. Mamy nadzieję, że Justin doceni to poświęcenie!

WJ

Więcej o:
Komentarze (3)
Hailey Bieber dostała pytanie o Justina. Zamiast odpowiedzieć, wolała zrobić coś naprawdę obrzydliwego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gośśćć

  Oceniono 16 razy 14

  najlepsze jest to, że dwie rzeczy z tych najobrzydliwszych to są przysmaki w Polsce, które goszczą na większości imprez typu wesele. Tj. galareta i rolmopsy :P

 • Gość: Fankajb

  Oceniono 8 razy 8

  Chyba nie macie już o czym pisać, skoro wielką furorę robi dla was coś takiego.

 • Gość: Sandra

  Oceniono 5 razy 5

  Pytanie takie sobie, ja bym odpowiedziała.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX