Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie sprzed 37 lat. Fani: "Outfit inspirowany seryjnym mordercą". My też jesteśmy przerażeni

Kubie Wojewódzkiemu z przy okazji wydania autobiografii zebrało się na wspominki. Opublikował na Instagramie zdjęcie sprzed 37 lat, kiedy uczył się w liceum.

Kuba Wojewódzki ostatnio stał się bardzo sentymentalny! Pod koniec zeszłego roku wydał swoją biografię i wywołał nią sporo zamieszania. W książce krytykuje wiele gwiazd show-biznesu i porusza wątki, które z pewnością nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Pisał m.in o swoim byłym przyjacielu Michale Figurskim, o niedoszłym romansie z Martą Żmudą Trzebiatowską oraz o związku z Anną Muchą.

ZOBACZ: "Kariera autora talk-show jest jak kariera prostytutki". Przeczytaliśmy książkę Wojewódzkiego, żebyście wy nie musieli

Od premiery "Nieautoryzowanej autobiografii" minęło już trochę czasu, dlatego Wojewódzki postanowił zachęcić fanów do czytania swojego "dzieła". Na Instagramie opublikował zdjęcie sprzed 37 lat.

#1982 #liceum #damskaszatnia fan zespołu #republika oraz #grzegorzciechowski więcej szczegółów #nieautoryzowanaautobiografia - napisał dziennikarz.

Fani w komentarzach nie mogą się zdecydować, kogo Wojewódzki im przypomina.

Prawie jak inspektor Gadżet
Młody agent 007
Młody Borewicz
Pawie jak Bronek Cieślak (Malanowski)
Outfit inspirowany seryjnym mordercą.
Do złudzenia podobny do pewnego polityka
Jak dla mnie Belmondo
Detektyw Colombo? Płaszcz znajomy
Trochę jak Woody Allen
Podobny do Wojtka Manna

A Wam, kogo przypomina młody Kuba?

JP

Biografia Kuby Wojewódzkiego dostępna jest w formie e-booka i audiobooka w Publio.pl >>

Więcej o:
Komentarze (10)
Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z 1982 roku. Miał wtedy 19 lat i chodził do liceum.Fani: Outfit inspirowany seryjnym mordercą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Aaa

  Oceniono 7 razy 7

  Fajnie wyglada. Kiedyś ludzie tak wyglądali i się ubierali czego chcecie

 • Gość: adamos

  Oceniono 6 razy 6

  Czy to znaczy, że Kuba Wojewódźki nie ma prawa nic robić, nic mówić bo jego ojciec był "w aparacie" PRL-u ? Twój komentarz to poprostu albo przejaw głupoty albo przejaw tzw. "dobrej zmiany"... Wystarczy mi co mówi większość ludzi, którzy go znają osobiście - że jest OK. Poza tym jest inteligentny, i ma w d... polityczną poprawność. I takich ludzi trzeba - a jak, ktoś uważa, że przekracza granice przewidziane prawem, to można (jak każdego ?) wytoczyć mu sprawę w sądzie. I tyle, Nie odpowiada ci to co i jak mówi, jak się zachowuje, nie oglądaj, nie czytaj nie słuchaj - proste. Wolność - czy głównie nie o to chodziło w walce z komuną...

 • Gość: mania

  Oceniono 5 razy 5

  płaszcz jak płaszcz - ale ten FRYZ :)))

 • Gość: Robercik

  0

  Syn Eli zapedowkskiej ✌😂

 • Gość: Dziuniek

  0

  Dubois Koszalin górą

 • Gość: Monika

  0

  Kubuś niczym pani Rozenek ,myśli ,że jest ciągle młody Żenujące

 • Gość: Just

  0

  Jak młoda Anna Mucha :)

 • Gość: Anka

  Oceniono 6 razy -6

  nie dziwię się , że z takim wyglądem nie znalazł partnerki na wspólne życie - która by chciała takie geny

 • Gość: kubek-ek

  Oceniono 16 razy -10

  I Wojewódzki wybił się na czym to? przypomnijcie sobie kim tatuś był? Na pewnym spotkaniu w pewnym mieście, wylewał pogardę na przyszłych dziennikarzy.Powiedział 98% Was nie ma-tylko 2% jest nas,jestem ja.Prorok jakiś czy coś? Do jakiej sekty należy? dla kogo zostawi swój majątek? jest raczej bezpłodnym organizmem,za to płodnym w co?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX