Patryk Grudowicz stracił mieszkanie w pożarze. "Wszyscy spali. Była 5:30"

Patryk Grudowicz / Mieszkanie Patryka Grudowicza po pożarze

Patryk Grudowicz / Mieszkanie Patryka Grudowicza po pożarze (Plotek Exclusive)

Patryk Grudowicz stracił swoje mieszkanie w Ostródzie. Doszło do pożaru. Na szczęście nikomu z rodziny modela nic się nie stało. Na tę chwilę badane są przyczyny. Udało nam się uzyskać w tej sprawie komentarz Patryka.

Patryk Grudowicz zyskał popularność, biorąc udział w 6. edycji programu "Top Model". Wówczas nieśmiały chłopak z Ostródy zachwycił jury, a w szczególności Joannę Krupę. Przeszedł spektakularną metamorfozę i ostatecznie wygrał program. Choć na swoim koncie nie ma jeszcze zbyt dużych osiągnięć, to nadal próbuje swoich sił w świecie modelingu. Cieszy się również sporą popularnością w mediach społecznościowych. Jego profil obserwuje już ponad 300 tysięcy osób, co jest naprawdę dobrym wynikiem. I nie ma się, czemu dziwić, gdyż w sieci Patryk pokazuje i mówi wiele. Także i o sprawach osobistych. Tak też i stało się niedawno, kiedy Grudowicz zrobił na Instagramie relację na żywo, w trakcie której odpowiadał na pytania swoich fanów. 

Mieszkanie Patryka Grudowicza w Ostródzie spłonęło

Grudowicz nie pochodzi z zamożnej rodziny. Wielokrotnie w wywiadach powtarzał, że w jego rodzinnym domu bywało naprawdę ciężko, więc on już od najmłodszych lat pracował, by wspomóc swoją mamę. Przez większą część swojego życia mieszkał w Ostródzie. 

I tutaj właśnie przechodzimy do sedna kwestii związanej z mieszkaniem Patryka. Okazuje się, że niedawno wybuchł w nim pożar o czym Grudowicz poinformował w trakcie prowadzenia transmisji na Instagramie. Nam udało się również uzyskać od niego komentarz. Jak poinformował Patryk, do pożaru doszło 8 lutego po godzinie 5:00. 

Spaliła się część mieszkania. Jestem wdzięczny Bogu, że nikomu nic się nie stało. Aktualnie rodzina przebywa w zastępczym mieszkaniu - wyznał Patryk w rozmowie z Plotkiem.

PATRYK GRUDOWICZ STRACIŁ MIESZKANIE W POŻARZE. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Sam remont może potrwać nawet i ponad pół roku. 

W chwili wybuchu pożaru była w domu trójka rodzeństwa. Ja byłem dzień wcześniej odwiedzić rodzinę. Wszyscy spali. Była 5:30 - mówił.

Jak dodaje Patryk, najbliżsi w tak trudnych chwilach mogą liczyć na jego wsparcie. Najważniejsze jednak, że nikt na skutek pożaru nie ucierpiał. 

DH

Lato. Quiz wiedzy ogólnej
1/20"Lato, laaato / Lato wszędzie / Zwariowało oszalało moje serce" śpiewała ____ Nieżywych Schabuff.
Zobacz także
Komentarze (9)
Patryk Grudowicz stracił mieszkanie w pożarze. "Wszyscy spali. Była 5:30"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Szczęście od Boga,że wszyscy żyją- dobrze, jest nadzieją na odbudowanie mieszkania.Zycze dużo wytrwalosci.

 • Gość: puf

  Oceniono 3 razy 3

  Prawdopodobną przyczyną pożaru było naruszenie konstrukcji budynku przez strażaków. Sam remont może potrwać nawet i ponad pół roku. Oj ci strażacy narozrabiali

 • Gość: Andre

  Oceniono 2 razy 2

  Prawdopodobną przyczyną pożaru było naruszenie konstrukcji budynku przez strażaków. Sam remont może potrwać nawet i ponad pół roku. Wzniecili Pożar?

 • Gość: Andre

  Oceniono 2 razy 2

  Od kiedy to strażacy są przyczyną pożaru?

 • Gość: Ostróda

  Oceniono 1 raz 1

  Szkoda tylko że nie napisaliscie że ten pożar spowodowała jego siostra która ma ponad 20 lat i tego wieczoru była impreza w domu. A ucierpiało więcej rodzin nie tylko jego rodzina

 • Gość: Mini

  0

  To zdjecie jest nie z jego mieszkania w ostrodzie a z korytarza nic co mowi nie jest prawda .do pożaru doszło przez glupote jego rodzeństwa (siostry 20 letniej)w owiele gorszej sytuacji sa inne 2 rodzinny które naprawde maja ogrom zniszczeń .u nich w mieszkaniu jest tylko jedna ściana zniszczona a co maja powiedziec 2 rodzinny które stracily duzo wiecej .po za tym gdyby nie interwencja sasiadow i szybkie wezwanie straży pożarnej przez czujnna sasiadke zniszczeniu ulegloby duzo wiecej mieszkan. Od tej rodzinny nawet słowo przepraszam nie padlo tylko teraz śmieja się ludziom w twarz że znów jest głośno o modelu .wierzę w to że jego rodzine dosięgnie sprawiedliwość w sądzie i siostra odpowie za swoja głupote .a model zacznie mowić prawde ,a tak na marginesie to pożar nie był 8 a 6 .02 .mi szkoda jest 2 innych rodzin które mają dużo gorzej zniszczone mieszkania i teraz sa w jakiś hotelach bez swoich rzeczy potracili dużo więcej niż rodzina Top Modela

 • Gość: xz

  0

  Kto to jest wogóle poza tym o szarym człowieku by nie napisali

 • Gość: gosc

  Oceniono 10 razy -6

  współczuję z powodu pożaru i z powodu uznania u krupy to gorsze niż pożar z powodzią włącznie .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX