"Ameryka Express": Kto zastąpi Woźniak-Starak? Casting nadal trwa, ale produkcja ma już swoją faworytkę

Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia programu "Azja Express". Produkcja rozpoczęła casting na nowego gospodarza. Największe szanse ma Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zrobili furorę w show "Azja Express". Spokojny Radzio był idealną przeciwwagą dla nerwowej Małgoni, a ich burzliwe dyskusje i kłótnie widzowie pokochali. Z programu odpadli jako druga para, jednak na tyle dali się polubić, że w 2018 roku otrzymali swój własny format "Iron Majdan", w którym podróżowali po całym świecie i wykonywali ekstremalne zadania.

Agnieszka Woźniak-Starak typuje prowadzącego "Ameryki Express"

Agnieszka Woźniak-Starak była gospodarzem trzech edycji programu. Ta ostatnia była najbardziej kontrowersyjna, przez co do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęły skargi. Zarzucono producentom nieetyczny scenariusz, który zmuszał uczestników od seksistowskich zachowań. Agnieszka w wywiadzie dla TVN.pl powiedziała, że zrezygnowała z "Ameryki Express", ponieważ zdjęcia do show kolidowałyby z "Big Brotherem", w którym została gospodarzem. Co ciekawe, kilka miesięcy wcześniej Woźniak-Starak oświadczyła, że ma poważne wątpliwości co do dalszego udziału w "AE".

Wstyd mi za 10. odcinek programu Ameryka Express (...) Nie biorę udziału w pracach produkcyjnych przy wyborze konkurencji dla uczestników, nie jestem również świadkiem wszystkich zmagań na planie, nie jest to jednak żadnym usprawiedliwieniem, ponieważ jako prowadząca firmuję ten format własną twarzą. I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? - napisała na Instagramie.

ZOBACZ: Woźniak-Starak zdradziła, dlaczego zrezygnowała z prowadzenia "AE". Wcześniej też zapowiedziała odejście, jednak podała inny powód

Producenci "Ameryki Express" nie chcą rezygnować z tego formatu, ponieważ miał dużą oglądalność. Dlatego szukają nowej osoby, która poprowadzi kolejną edycję. Woźniak-Starak w rozmowie z "Jastrząb Post" wyznała, że widzi w tej roli kogoś z uczestników. Internauci zaś uważają, że idealnie nadawałaby się do tego zwyciężczyni trzeciej edycji, Ola Domańska lub gwiazda pierwszej edycji Małgorzata Rozenek.

Małgosia w rozmowie z "Party" powiedziała, że ma sentyment do tego programu. Czy to oznacza, że nie wyklucza przyjęcia propozycji, aby zostać prowadzącą?

Mamy z Radosławem wiele planów, ale do tego programu mam szczególny sentyment. Poprzeczka dla prowadzącego jest postawiona wysoko, bo trudno będzie dorównać Agnieszce - poinformowała "Party".

Okazuje się, że producenci show również uważają, że Rozenek świetnie poradziłaby sobie z tym zadaniem, ponieważ ma wieloletnie doświadczenie w pracy w telewizji :

Gośka jest kontaktowa, ma poczucie humoru i świetnie czuje telewizję, a tego nie da się nauczyć. Ale żadne decyzje jeszcze nie zapadły – podkreśla producentka "Ameryka Express", Marta Wiech.

Jak sądzicie, Małgorzata Rozenek nadaje się na prowadzącą tego programu?

JP

Więcej o:
Komentarze (30)
"Ameryka Express": Kto zastąpi Woźniak-Starak? Casting nadal trwa, ale produkcja ma już swoją faworytkę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Olo

  Oceniono 16 razy 12

  Tylko nie Gonia!!! Przecież tyle jest fajnych, pięknych i mądrych kobiet, że nie trzeba stale promować takich pustych i przejrzalych lalek. Trochę szacunku dla widzów...

 • Gość: Przewidujący puchacz

  Oceniono 12 razy 12

  No Jak to kto?- pierwsze parcie na szkło: Rozenek lub samochwała w kącie stała Lewandowska, Zresztą nie zdziwię się jak prowadzącą zostanie Beata Mazurek pierwsza twarz sekty PiS

 • Gość: Darek

  Oceniono 14 razy 10

  O NIEEEEEEEEEEEE!!!!!! Byle nie ona!!!!!!!!!

 • Gość: Beata

  Oceniono 14 razy 8

  Rozenek tyle programów już prowadzi może niech Miszczak cały TVN jej poświęci kurde jest tyle młodych ludzi a tam jedne i te same gęby

 • Gość: Ggg

  Oceniono 16 razy 8

  KAŻDY TYLKO NIE ROZENEK.

 • Gość: Kaśka

  Oceniono 10 razy 6

  Ha,ha,ha! Gdzie jeszcze ta Małgonia się wciśnie! Nie ma innych ????

 • Gość: Fer

  Oceniono 4 razy 4

  Krupa

 • Gość: Echhhh

  Oceniono 3 razy 3

  Zamienił stryjek siekierkę na kijek.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX