"Sanatorium miłości". Marek znów próbował poderwać Małgosię, ale ta wylądowała w ramionach innego! "Ostro wywijał"

'Sanatorium miłości'

'Sanatorium miłości' (fot.Facebook/Sanatorium miłości TVP)

"Sanatorium miłości". Za nami czwarty odcinek show. W uzdrowisku na kuracjuszy czekała impreza "silent disco". Marek próbował w trakcie tańca poderwać Małgosię, ale ta zaczęła bawić się z innym mężczyzną.

"Sanatorium miłości" to program, w którym dwunastu uczestników 60+ spotyka się w sanatorium na południu Polski, aby odnaleźć miłość swojego życia.

"Sanatorium miłości" - Marek poderwał Małgosię

W dzisiejszym odcinku Małgosia i Marek udali się razem na zabiegi. Para spędziła wspólne chwile w komorze kriogenicznej i na siłowni. Dla mężczyzny była to doskonała okazja, aby zaimponować swojemu obiektowi westchnień.

Chcę pokazać Małgosi swoją męskość - powiedział Marek.

Później kuracjusze udali się na naukę salsy. Jak się okazało, zajęcia odbyły się w konkretnym celu. Wieczorem na uczestników show czekała bowiem impreza "silent disco", która polega na tym, że każda osoba ma w uszach słuchawki i może słyszeć inną muzykę niż pozostali.

Marek wykorzystał okazję i w tych romantycznych okolicznościach postanowił poderwać Małgosię. Jednak uczestniczka jest niezmiennie nieco zdystansowana w stosunku do ich relacji.

Bardziej on oczekuje ode mnie gestu i zaangażowania, a ja nie chcę tak wybiegać przed szereg - skwitowała.
Widzę, że Małgosia jest dla mnie pozytywnie nastawiona - stwierdził pewny siebie Marek.

W pewnym momencie Małgosia zaczęła tańczyć z innym mężczyzną. Dla Marka widok ukochanej z 40-latkiem był bolesny. Jednak kuracjuszka nie narzekała na taki przebieg zdarzeń.

Ostro wywijał - przyznała Małgosia.

Kuracjusz chyba nie tak wyobrażał sobie ten wieczór.

Nie da się ukryć, że miniona randka skończyła się dla Marka większym powodzeniem. Mężczyzna skradł Małgorzacie buziaka i miał okazję, aby bliżej ją poznać. Ponadto kobieta wyznała, że lubi Marka.

Mamy nadzieję, że następnym razem będzie lepiej. Trzymamy kciuki!

KS

Podwójnie trudny quiz dla bystrych. Musisz znać odpowiedź, ale także domyślić się pytania
1/20Hemofilia:
Zobacz także
Komentarze (46)
"Sanatorium miłości". Marek znów próbował poderwać Małgosię, ale ta wylądowała w ramionach innego!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 34 razy 32

  Malgosia chyba zerwie z tym Markiem bo jest za bardzo nachalny...okropny wrecz.. nie daje jej zlapac oddechu a to jest nie grzeczne..... ja kiedys z takim zerwalam bo bylam umeczona.... co do Leszka to powinni mu zmienic pokoj ta organizacja telewizyjna...bo sie wykonczy chlop z takim upierdliwym rychem...

 • Gość: Obserwator

  Oceniono 23 razy 23

  Ależ do siebie nie pasują i to pod każdym względem tak intelektualnym, jak i fizycznym!

 • Gość: Zuza

  Oceniono 20 razy 18

  Pani Małgosiu Nie. Szkoda czasu
  . Za bardzo nakrętki.

 • Gość: Babcia

  Oceniono 14 razy 14

  Panie Marku z tego pieca chleba nie będzie Pani Małgosia jest ok ,ale nie pasuje do Pana żadna z tych pań nie pasuje chociaż są ok kobietki .Proszę szukać ,na pewno kogoś Pan spotka.Ryszard ?porażka to mało powiedziane z dopłatą dużą nie chciałabym kogoś takiego .Brrr

 • Gość: Babazlasu

  Oceniono 13 razy 13

  Marek napalony na Małgośkę jak szczerbaty na suchary. To już robi się męczące. Jak dla mnie najsympatyczniejsze osoby to Tereska, Walentyna i Leszek. Blondynka Aśka wygląda mi z kolei na babkę z jajami, co nie daje sobie w kaszę dmuchać. Niektóre osoby drwią z formuły programu, ale z drugiej strony pozostawia też chwilę zastanowienia i refleksji.

 • Gość: cziłała

  Oceniono 12 razy 12

  Ten Marek to niezły ściemniacz, ciągle powtarza że całe życie był sportowo aktywny. Dziwne ,że przy tym sportowym trybie wyhodował taki bęben i sadło. Porażka.

 • Gość: Dana

  Oceniono 19 razy 11

  Malgosia, nie widzisz jaki on oblesny? olej go!!!!!!!!!!!

 • Gość: Marta

  Oceniono 15 razy 11

  Kompletnie nie pasują,widziałabym ją bardziej u boku Leszka tego co dzieli pokój z Ryszardem wiecznie niezadowolonym lub u boku Cezarego.

 • Gość: Pipi

  Oceniono 10 razy 10

  Małgosi się odechciało jak zobaczyła Marka w gaciach po pachy. Nina szalona,ale bardzo pozytywna,-Wiesia również ,ale przez jej zawód nie mam pewności czy czasem nie gra.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX