"Sanatorium miłości". Marek znów próbował poderwać Małgosię, ale ta wylądowała w ramionach innego! "Ostro wywijał"

"Sanatorium miłości". Za nami czwarty odcinek show. W uzdrowisku na kuracjuszy czekała impreza "silent disco". Marek próbował w trakcie tańca poderwać Małgosię, ale ta zaczęła bawić się z innym mężczyzną.

"Sanatorium miłości" to program, w którym dwunastu uczestników 60+ spotyka się w sanatorium na południu Polski, aby odnaleźć miłość swojego życia.

"Sanatorium miłości" - Marek poderwał Małgosię

W dzisiejszym odcinku Małgosia i Marek udali się razem na zabiegi. Para spędziła wspólne chwile w komorze kriogenicznej i na siłowni. Dla mężczyzny była to doskonała okazja, aby zaimponować swojemu obiektowi westchnień.

Chcę pokazać Małgosi swoją męskość - powiedział Marek.

Później kuracjusze udali się na naukę salsy. Jak się okazało, zajęcia odbyły się w konkretnym celu. Wieczorem na uczestników show czekała bowiem impreza "silent disco", która polega na tym, że każda osoba ma w uszach słuchawki i może słyszeć inną muzykę niż pozostali.

Marek wykorzystał okazję i w tych romantycznych okolicznościach postanowił poderwać Małgosię. Jednak uczestniczka jest niezmiennie nieco zdystansowana w stosunku do ich relacji.

Bardziej on oczekuje ode mnie gestu i zaangażowania, a ja nie chcę tak wybiegać przed szereg - skwitowała.
Widzę, że Małgosia jest dla mnie pozytywnie nastawiona - stwierdził pewny siebie Marek.

W pewnym momencie Małgosia zaczęła tańczyć z innym mężczyzną. Dla Marka widok ukochanej z 40-latkiem był bolesny. Jednak kuracjuszka nie narzekała na taki przebieg zdarzeń.

Ostro wywijał - przyznała Małgosia.

Kuracjusz chyba nie tak wyobrażał sobie ten wieczór.

Nie da się ukryć, że miniona randka skończyła się dla Marka większym powodzeniem. Mężczyzna skradł Małgorzacie buziaka i miał okazję, aby bliżej ją poznać. Ponadto kobieta wyznała, że lubi Marka.

Mamy nadzieję, że następnym razem będzie lepiej. Trzymamy kciuki!

KS

Więcej o:
Komentarze (46)
"Sanatorium miłości". Marek znów próbował poderwać Małgosię, ale ta wylądowała w ramionach innego!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 35 razy 33

  Malgosia chyba zerwie z tym Markiem bo jest za bardzo nachalny...okropny wrecz.. nie daje jej zlapac oddechu a to jest nie grzeczne..... ja kiedys z takim zerwalam bo bylam umeczona.... co do Leszka to powinni mu zmienic pokoj ta organizacja telewizyjna...bo sie wykonczy chlop z takim upierdliwym rychem...

 • Gość: Obserwator

  Oceniono 23 razy 23

  Ależ do siebie nie pasują i to pod każdym względem tak intelektualnym, jak i fizycznym!

 • Gość: Zuza

  Oceniono 20 razy 18

  Pani Małgosiu Nie. Szkoda czasu
  . Za bardzo nakrętki.

 • Gość: Babcia

  Oceniono 14 razy 14

  Panie Marku z tego pieca chleba nie będzie Pani Małgosia jest ok ,ale nie pasuje do Pana żadna z tych pań nie pasuje chociaż są ok kobietki .Proszę szukać ,na pewno kogoś Pan spotka.Ryszard ?porażka to mało powiedziane z dopłatą dużą nie chciałabym kogoś takiego .Brrr

 • Gość: Babazlasu

  Oceniono 13 razy 13

  Marek napalony na Małgośkę jak szczerbaty na suchary. To już robi się męczące. Jak dla mnie najsympatyczniejsze osoby to Tereska, Walentyna i Leszek. Blondynka Aśka wygląda mi z kolei na babkę z jajami, co nie daje sobie w kaszę dmuchać. Niektóre osoby drwią z formuły programu, ale z drugiej strony pozostawia też chwilę zastanowienia i refleksji.

 • Gość: cziłała

  Oceniono 12 razy 12

  Ten Marek to niezły ściemniacz, ciągle powtarza że całe życie był sportowo aktywny. Dziwne ,że przy tym sportowym trybie wyhodował taki bęben i sadło. Porażka.

 • Gość: Dana

  Oceniono 19 razy 11

  Malgosia, nie widzisz jaki on oblesny? olej go!!!!!!!!!!!

 • Gość: Marta

  Oceniono 15 razy 11

  Kompletnie nie pasują,widziałabym ją bardziej u boku Leszka tego co dzieli pokój z Ryszardem wiecznie niezadowolonym lub u boku Cezarego.

 • Gość: Pipi

  Oceniono 10 razy 10

  Małgosi się odechciało jak zobaczyła Marka w gaciach po pachy. Nina szalona,ale bardzo pozytywna,-Wiesia również ,ale przez jej zawód nie mam pewności czy czasem nie gra.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX