Kinga Rusin w czerwieni pod studiem "Dzień Dobry TVN". Internauci zgodni: Pani Kingo, klasa!

Kinga Rusin wie, jak wzbudzić zainteresowanie fotoreporterów. Czerwona kurtka, czerwone spodnie, czerwony sweter i czarne dodatki. Efekt? WOW.

Kinga Rusin została przyłapana przez fotoreporterów pod studiem "Dzień Dobry TVN" w Warszawie. Chętnie pozowała do zdjęć - i dobrze, bo trudno było od niej oderwać wzrok!

KINGA RUSIN W CZERWIENI - ZOBACZ ZDJĘCIA > > >

Kinga Rusin postawiła na wyrazisty kolor i kontrastujące dodatki. Czerwony zestawiła z czarnym i dodała delikatne złote elementy w biżuterii. Widać było, że w tym stroju czuje się świetnie. I tak też jest, co potwierdzają komentarze internautów na różnych portalach:

Pani Kingo, klasa!
To zdecydowanie pani kolor.
Niesamowita stylizacja.

A jak wam się podoba Kinga Rusin w czerwieni?

Więcej o:
Komentarze (52)
Kinga Rusin w czerwieni pod studiem "Dzień Dobry TVN". Internauci zgodni: Pani Kingo, klasa!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ola

  Oceniono 18 razy 12

  fajna ta kurtka

 • Gość: rety

  Oceniono 13 razy 11

  Dużo celebrytek mogłoby brać z niej przykład, 47 lat a ubrana jak 20 latka. Robi wrazenie

 • Gość: utopia

  Oceniono 16 razy 10

  Kinga widać że nie przejmuje się krytyką oraz popularną ostatnio wredotą w mediach i spaceruje sobie z uśmiechem na twarzy :)

 • Gość: opek

  Oceniono 13 razy 9

  Wygląda rewelacyjnie, moze po prostu sie nie znacie.

 • Gość: cnie

  Oceniono 13 razy 7

  Przecież nie założy czegoś co się jej nie podoba. Stylistka tylko pomaga, poza tym można uznać że ma lepszą stylistkę niż reszta gwiazd ;)

 • Gość: Graka

  Oceniono 8 razy 6

  Tyle zawisci,goryczy ..zalu....i po co....jej sprawa jak i w co sie ubiera.....

 • Gość: klasa

  Oceniono 20 razy 6

  Klasa pełną gębą! Rusin wie zawsze jak się ubrać

 • Gość: kol

  Oceniono 11 razy 3

  Hehhe, dobrze ktoś napisał w komentarzach pod innym artykułem, gdzie Rusin znowu próbuje zaistnieć na dowalaniu innym - "Myślisz, że ona atakuje Avon bo nieekologiczne? Nie kiciu, to handlara, niszczy konkurencję i robi koło siebie szum."
  Po swoim "słynnym" wystąpieniu musiała zniknąć, została osunięta do prowadzenia balu TVN w 2018 roku, ale ma na tyle duże plecy układowo-rodzinne, że po schowaniu jej na jakiś czas, media próbują na ile ludzie zapomnieli i na ile ją lubią, na ile jest wiarygodna.
  No więc nie lubią, zapomnieć nie mogli, bo Rusin nie daje o sobie zapomnieć, i właśnie stara sie lansować na "skórach Mercedes", a wiarygodność 0 (słownie - zero).
  Panie Miszczak, a nie pomyślał Pan, ze może warto postawić na utalentowanych, kreatywnych ludzi, zamiast na siłę ciągnąć maliznę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX