Anna Mucha zdenerwowana pytaniem o kryzys w związku: Chyba szybko chcesz skończyć ten wywiad?! [TYLKO U NAS]

Anna Mucha mimo plotek o rozstaniu z Marcelem Sorą, pojawiła się u jego boku na premierze filmu "Misz-Masz, czyli Kogel Mogel 3". W rozmowie z Plotkiem odniosła się do medialnych doniesień.

"Anna Mucha i Marcel Sora po 10 latach związku rozstali się!" - jeszcze niedawno taka informacja grzmiała z nagłówków gazet i tytułów plotkarskich portali. Aktorka szybko zareagowała na te doniesienia i aby uniknąć dalszych plotek, wydała oświadczenie, w którym poprosiła o uszanowanie jej prywatności.

ZOBACZ: Anna Mucha wydała oświadczenie w sprawie rozstania z Marcelem Sorą: Proszę o niedorabianie historii i "gęby" nikomu z moich bliskich

Anna Mucha narzeka na swoją popularność

Mucha w wywiadzie z Plotkiem wyznała, że stając się osobą medialną, wiedziała, na co się pisze. Pomimo tego uważa, że w każdej chwili ma prawo zrezygnować i znów stać się osobą anonimową.

Wchodząc do show-biznesu jeszcze parę lat temu, mniej więcej wiedziałam na co się decyduję. Teoretycznie, oczywiście, mam prawo w każdej chwili zrezygnować i powiedzieć "Odpinam narty, dzisiaj chce być już po prostu sobą prywatną i tylko i wyłącznie dla moich bardzo bliskich". Mam do tego prawo i nie powinnam mieć z tego powodu żadnego stresu ani nie mieć poczucia, że kiedyś wyjdę w dresie albo zrobię coś prywatnie (...) i ktoś będzie mnie śledził albo ktoś będzie mnie komentował.

Aktorka będąc gwiazdą, o której jest głośno w show-biznesie, nie czuje się bezpiecznie. Twierdzi, że polskie prawo tylko teoretycznie chroni prywatność osób publicznych.

Teoretycznie prawo polskie mnie chroni, ale to jest tylko i wyłącznie teoria, to nie działa w praktyce. Ja nie mam poczucia bezpieczeństwa i jedyne, co mogę robić, to po prostu stawiać pewne granice - dość wyraźnie.

Mucha dodała też, że jej dzieci i Marcel Sora, są dla niej świętością. Kiedy informacje w mediach poruszają wątek najbliższych, aktorce puszczają nerwy.

Są rzeczy i tematy dla mnie święte i nie trzeba być naprawdę Pitagorasem czy Einsteinem, do tego, żeby się zorientować, które to są tematy. (...) Dopóki jest to kwestia mojej twarzy, to ja się na pewne rzeczy mogę godzić lub przyjmować je na klatę. natomiast jak to dotyczy moich świętości, no to niestety ja tutaj się robię mniej tolerancyjna i grzeczna.

Kiedy chcieliśmy dopytać o to, co miała na myśli pisząc, że nie chce, aby nikomu z jej bliskich dorabiano "gębę", Anna ostro zareagowała i odpowiedziała:

"Chyba szybko chcesz skończyć ten wywiad, co? Po cienkim stąpasz lodzie."

JP

Więcej o:
Komentarze (15)
Anna Mucha zdenerwowana pytaniem o kryzys w związku: Chyba szybko chcesz skończyć ten wywiad?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Xc

  Oceniono 19 razy 9

  coś podobnego...prywatność///i jak się do tego mają te fotki wlepiane na insta?

 • byann

  Oceniono 13 razy 5

  A jak imię rywalki? Prywatnie pytam.
  Hahaha

 • Gość: babe

  Oceniono 25 razy 5

  Bezczelna osoba a nie gwiazda, nie musi zadzierac z paparuchami, wkrotce wszyscy dowiedza sie jak naprawde przebiegala jej "kariera", dowiemy sie z jakiego gniazda wyszla. W dupie jej sie poprzewracalo i pora zejsc na ziemie.

 • Gość: jnjn

  Oceniono 4 razy 4

  coś kosztem czegoś. Mucha chciałaby rodzynki z tortu, a nie udławić suchym biszkoptem. Tak w życiu nie ma. Zarabia na byciu znaną niezłą kasę, więc niestety prywatność będzie skubana, czy się to podoba czy nie. Mucha próbuje oddzielić noc od dnia, i chce mieć tylko dzień. Albo burzę od tęczy. No nie ma tak w życiu Mucha, sory.

 • Gość: ibi

  Oceniono 3 razy 1

  Podupadła aktorka a przy tym zwykła idiotka, bawiąca się emocjami fanów.
  Jeśli ona myśli że kogoś interesuje jej chory związek i romanse jakiegoś Marcela to się mocno myli.

 • pogromca_mrowek

  Oceniono 9 razy 1

  Jak tak zrzędzi w łóżku jak w tym wywiadzie to trudno żeby Marcelo hmm stanął na wysokości zadania.

 • lignan

  Oceniono 19 razy 1

  Utyła, zrobiła się z niej klasyczna mamuśka to Marcelo woli młódki...

 • Gość: s...

  0

  Wszyscy oceniający tacy tu idealni ???? Ludzie zajmijcie się sobą najpierw .ZENADA JAK CZYTAM NIEKTÓRE KOMENTARZE.

 • Gość: Gość

  0

  Czy ona wie co to prywatność !!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX