Mucha zaliczyła wpadkę na premierze filmu "Kogel Mogel 3". "Przypadkowo" pokazała fotografom pupę

Anna Mucha pokazała sporo ciała na premierze jej najnowszego filmu. W pewnym momencie odsłoniła nawet pupę. To wpadka czy celowy zabieg?

Za nami uroczysta premiera filmu "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3". Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć gwiazd produkcji. W jedną z głównych ról wcieliła się Anna Mucha.

Aktorka znana jest z tego, że chętnie eksponuje swoje wdzięki, nie tylko na Intagramie, ale też na ściankach. Nie inaczej było tym razem. Na premierę głośno zapowiadanej kontynuacji hitu sprzed lat, gwiazda przyszła w kreacji ze sporym dekoltem oraz wcięciem eksponującym jej nogę.

Anna Mucha pokazała pupę na ściance

Stylizacja, choć i tak odsłania wiele ciała, odsłoniła jeszcze więcej. Podczas pozowania na ściance Mucha zaczęła poprawiać swoją suknię i  tym samym odkryła udo i kawałek pupy.

ANNA MUCHA ZALICZYŁA WPADKĘ NA ŚCIANCE. >>>

To wpadka czy celowy zabieg? Wydaje się, że to drugie. Trudno mówić o wpadce, kiedy wokół Muchy było pełno fotografów, a ta musiała być świadoma, że poprawianie sukni z wcięciem może być dość ryzykowne. Gwiazda sprawiała jednak wrażenie niewzruszonej i dalej cierpliwie pozowała do zdjęć.

Trzeba jednak przyznać, że Mucha prezentowała się bardzo kobieco i seksownie. Śmiało możemy zaliczyć ją do najlepiej ubranych gwiazd na premierze!

Więcej o:
Komentarze (75)
Anna Mucha zaliczyła wpadkę na premierze filmu "Kogel Mogel 3". "Przypadkowo" pokazała fotografom pupę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Nikoś

  Oceniono 25 razy 23

  Redaktor tego komentarza to chyba nie wie co to dupa, jeśli to on to pewnie cały czas wali gruchę , jeśli ona to pasztet nie Z tej ziemi.

 • Gość: Gola

  Oceniono 19 razy 17

  Uda pokazała, nogi pokazała i nową kreację

 • starveling

  Oceniono 16 razy 16

  MŁ ma wielką wyobraźnię - na żadnej z fotografii półasów nie widać!

 • Gość: a

  Oceniono 36 razy 14

  króciutkie nogi, niski wzrost - kiedyś to był powód do kompleksów. Teraz dzbanom wystarczą cyce na wierzchu i już jest się piękną kobietą.

 • Gość: Emka

  Oceniono 15 razy 11

  Też mi wpadka,przecież wszyscy już jej dupe widzieli-taki standard

 • zanimmnieznowzbanuja

  Oceniono 7 razy 7

  Obejrzalem te zdjecia .............. i gdzie ta pupa?

 • Gość: tomcio

  Oceniono 6 razy 6

  Śmiem twierdzić, że poza pani Muchy na tym zdjęciu jak i odsłonięcie uda (bo o pupie to nawet mowy nie ma) w połączeniu z pokazaniem języka nie ma nic wspólnego z przypadkiem. To było dobrze przemyślane.

 • Gość: Iza-1

  Oceniono 11 razy 5

  Pamiętam jak Mucha naśmiewała się z imienia córki Kasi Skrzyneckiej a teraz z nią pracuje ? Widocznie pecunia non olet, tylko wtedy klasy nie pokazała i teraz też nie pokazuje , bo jej nigdy nie miała.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX