Selena Gomez znalazła pocieszenie po Justinie? Jej nowy chłopak to popularny aktor i niezły przystojniak

Selena Gomez już nie jest singielką. Zagraniczne media donoszą, że wokalistka spotyka się 22-letnim aktorem Disneya , Austinem Northem.

Selena Gomez zakończyła kilkutygodniową terapię po tym, jak w październiku minionego roku przeszła załamanie nerwowe. Na swoich pierwszych od miesięcy udostępnionych publicznie zdjęciach wygląda na wypoczętą i radosną, co bardzo cieszy. Według najnowszych doniesień na dobry humor wokalistki może wpływać jej nowa miłość.

Selena Gomez ma nowego chłopaka?

Selena Gomez spotyka się podobno z Austinem Northem, 22-letnim aktorem, który występował w kilku disneyowskich produkcjach, m.in w serialu "To nie ja". Para miała bawić się razem podczas urlopu w grudniu minionego roku, a potem była też widziana na noworocznej mszy w Los Angeles. North ma podobno na Selenę bardzo dobry wpływ, bo doskonale rozumie, czym jest presja sławy i - co ważne - też jest bardzo wierzący. 

Jeżdżą razem na wycieczki i nie potrzebują alkoholu, żeby się dobrze bawić. Choć radzono Selenie, żeby jeszcze nie angażowała się w nowy związek, kto wie, co przyniesie przyszłość - donosi informator serwisu HollywoodLife.com. 

CHŁOPAK SELENY GOMEZ - WIĘCEJ ZDJĘĆ >>>

Do tej pory Selena nie miała szczęścia w miłości. Toksyczny związek z Justinem Bieberem, który teraz jest szczęśliwym mężem Hailey Baldwin, doprowadzał psychikę Gomez do ruiny. Tydzień temu gwiazda wróciła na Instagram po kilku miesiącach przerwy i w osobistym poście wyznała, że ma za sobą czas "autorefleksji, wyzwań i rozwoju". Życzymy jej, by 2019 rok należał do niej! 

WJ

Więcej o:
Komentarze (12)
Selena Gomez znalazła pocieszenie po Justinie? Jej nowy chłopak to popularny aktor i niezły przystojniak
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ......

  Oceniono 6 razy 6

  Pocieszenie? Ona po prostu znalazła nową miłość zaznaczmy też że to Justin o wiele szybciej znalazł pocieszenie

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Biber to tylko Biber zepsuty. Szkoda na takich czasu i zdrowia. Sfrustrowany, pogybiony człowieczek który prędzej czy później będzie w problemach. Taki typ.

 • Gość: Xx

  Oceniono 4 razy 4

  Brawo! Czas zostawić przeszłość i iść dalej własną drogą nie oglądając się wstecz ☺

 • Gość: Ags

  0

  Przeciez £on gej!!!!

 • Gość: Gosc

  0

  To ze jezdza sobie na wycieczki nie znaczy od razu ze sa razem...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX