Komentarze (49)
Piotr Stramowski niestosownie o śmierci Adamowicza i rezygnacji Owsiaka. Opublikował zdjęcie nagiego mężczyzny
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: Gdańszczanin

  Oceniono 5 razy 1

  Mam nadzieję że takie wstrętne typki znikną za parę miesięcy z naszej przestrzeni publicznej i wrócą skąd do przysłowiowego kąta gdzie ich miejsce!!!

 • kociba

  0

  Stramowski to dzban. Czy ktoś kiedyś słyszał, żeby był w stanie wyrazić opinię na jakiś temat ?!? On tylko potrafi robić zdjęcia i zbierać lajki

 • gadolinn

  Oceniono 2 razy 0

  Imbecyl.

 • szel1

  Oceniono 2 razy 0

  co to za baran ten Stramowski. A kim on jest bo nie orientuje się. Chyba nie jakaś nowa "gwiazda" tvczy kina?

 • Gość: Dada

  Oceniono 2 razy 0

  Przecież to ograniczony celebryta średniej półki, któremu wydaje się, że jest aktorem. I ta jego wiecznie nadąsana żona...Ble.

 • Gość: asia

  Oceniono 2 razy 0

  ale głupek...ha ha

 • Gość: Marek

  Oceniono 1 raz -1

  Niestety ale to są skutki słów Jerzego Owsiaka niegdyś wypowiedziane (róbta co chceta) takie pokolenie wychował.

 • Gość: prawda

  Oceniono 3 razy -1

  owsiak jest winny jak diabli i dlatego zrezygnował, On sobie myslał, że to wszystko jest za darmo, czas w telewziji za darmo, imprezy za darmo i tragedia była nieunikniona! jak się organizuje takie imprezy to trzeba zapłacic ochronie a nie żałowac pieniędzy. Sam zarabiał po 10 tysięcvy miesięcznei z żonką! W tych czasach gdy prawie każdy polak zarabia pięc razy mniej! i dostaj edwa tysiące!
  owsiak to jest kawał bezczelnego pasożyty! żerował na innych datkach! teraz niech pójdzie do normalnej pracy!
  owsiak powinni zamknąc do więzienia! ten łoytr ma krew na rękach , przez niego adamowaicZ zginał!

 • Gość: Mędrzec

  Oceniono 3 razy -1

  Inteligencją to nie wykazują się barany, które nawet nie zdają sobie sprawy, jak ta tragiczna śmierć będzie teraz wykorzystywana do gierek politycznych.

 • Gość: sszz

  Oceniono 3 razy -1

  Najpierw zacytuję zwroty występujące w prawie każdym komentarzu do tego artykułu:
  "frajer", "nie popisal się inteligencją", "przygłupawa żonka", "intelekt marny", "debil bezmózgi" , "łajza", "młot"

  I własnie to jest obraz naszego społeczeństwa. Stramowski to co napisał, przynajmniej miał odwagę podpisać własnym nazwiskiem i wiadomo kto to pisał. Większość komentujących ukrywa się za rzekomą anonimowością w internecie. A raczej z tym, że nie nie ma sensu za takie wypowiedzi ścigać i pociągać do odpowiedzialności - prosto w oczy to nikt by mu tego nie powiedział.

  I jak się z panem Piotrem nie zgadzać ? Tak - upadek społeczeństwa, a przede wszystkim szacunku do drugiego jest totalny. Gorzej to wygląda niż na tym zdjęciu.
  Chcecie więcej takich tragedii jak z p. Adamowiczem, to piszcie tak dalej, obrażajcie sie i nakręcajcie aż znajdą się kolejne słabe/chore jednostki którym taki natłok hejtu i wszechobecnej zawiści/złości/nienawiści pchnie to kolejnych tragicznych działań.

  Skoro politycy nie pomagają, nakręcając wciąż animozje i podziały, to MY SAMI MUSIMY nauczyć się szanować. Nie musimy się wszyscy lubić czy zgadzać, ale musimy się szanować. Bo inaczej będzie tylko gorzej

 • Gość: mela

  Oceniono 3 razy -3

  popieram wpis

 • cezar85

  Oceniono 8 razy -4

  Zajebiste zdjęcie, które świetnie obrazuje obecną Polskę

  ale fakt, że komentujący je gamonie, mają prawo do głosowania, wyjaśnia to znacznie lepiej

 • Gość: Monika

  Oceniono 10 razy -4

  Polacy są narodem zbyt ograniczonym, by zrozumieć przekaz inny niż ten najprostszy. Także nie jestem zdziwiona, że ktoś, kto próbuje grać slowami, obrazem czy stosuje metafory - będzie niezrozumiany i hejtowany.

 • Gość: Ola

  Oceniono 15 razy -5

  Jak to orzekl sad jak Nergal spalil na scenie biblie to nie urazenie uczuc ale wyraz artystyczny.

 • Gość: gosc 1

  Oceniono 6 razy -6

  abstrchujac od wpisu na insagramie, który mi sie nie podoba, zastanawiam sie kto pisze te komentarze skoro nie wiecie kim jest Stramowski ? chyba jestescie bardzo mlodzi albo malo sie znacie na polskim filmie, aktorach itd a tyle sie wypowiadacie , Piotr Stramowski grał m.in u Patryka Vegi Pitbull, Kobiety mafii itd jednego z głównym bohaterów

 • Gość: Ala

  Oceniono 7 razy -7

  Codziennie coś się dzieje, każdy przemyka oko na ból, złość, zło -a teraz sensacja bo znanegi człowieka to spotkało,a jak zwykłego obywatela to przemyka się oko, nikt nie pisnie i nikogo to nie interesuje... !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX