Gdzie urodzi Meghan Markle? Jedno jest pewne. Na pewno nie tam, gdzie księżna Kate! "Chce odciąć się od wszystkiego, co robi Kate"

Księżna Kate i Księżna Meghan

Księżna Kate i Księżna Meghan (fot. Eastnews)

Meghan Markle weszła w 3. trymestr ciąży, dlatego w mediach już trwają spekulacje, gdzie księżna Sussex urodzi pierwsze dziecko. Osoba z bliskiego otoczenia królewskiej rodziny donosi, że Meghan nie wybierze tego samego szpitala, co Kate!

Nie od dziś wiadomo, że Meghan Markle i księżna Kate nie żyją w zbyt dobrych relacjach. Od kiedy Meghan dołączyła do rodziny królewskiej, media nieustannie rozpisują się na temat jej rzekomego konfliktu z Kate. Ponoć żona Harry'ego próbuje dyrygować innymi, a to nie podoba się Middleton. Co więcej, podobno panie mają zupełnie inne charaktery i między nimi niejednokrotnie miało dojść do poważnych spięć.

ZOBACZ: Wiemy, od czego zaczął się konflikt Meghan i Kate. Pokłóciły się przez Charlotte. Zaskakujące doniesienia mediów

Meghan Markle nie urodzi w tym samym szpitalu, w którym rodziła Kate!

Księżna Sussex poinformowała, że jest w 6. miesiącu ciąży i poród planowany jest pod koniec kwietnia. Jak podaje brytyjski dziennik "The Sun", Meghan chce urodzić w Frimley Park Hospital w hrabstwie Surrey, a nie tak jak Kate w szpitalu Św. Marii. Skąd taka decyzja? Informator twierdzi, że Księżna Sussex nie chce powtarzać nic, co robiła Kate.

Kate Middleton trójkę dzieci wydała na świat w szpitalu Św. Marii. Miała tam prywatne skrzydło, w którym było luksusowo niczym w pięciogwiazdkowym hotelu. Łazienki były zaopatrzone w różnego rodzaju kosmetyki, a w pokojach znajdowały się telewizory, sofy dla gości i podłączenie do internetu.

Jednak Meghan postanowiła nie iść w ślady szwagierki i wybrała mniej ekskluzywne warunki w szpitalu Frimley Park. Tam pokoje dla matek nie mają nawet łazienki...

Myślicie, że księżna Sussex powinna rezygnować z luksusów tylko dlatego, że nie dogaduje się z Kate?

JP

To wydarzyło się w XX czy XXI wieku? Naprawdę trudny quiz z najnowszej historii
1/15Kiedy przestano produkować FSO Poloneza?
Zobacz także
Komentarze (40)
Gdzie urodzi Meghan Markle? Jedno jest pewne. Na pewno nie tam, gdzie księżna Kate! "Chce odciąć się od wszystkiego, co robi Kate"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: hahahaah

  Oceniono 21 razy 21

  Zerżnęliście artykuł z Mirror. Meghan nic takiego nei powiedziala. to wymysły prasy zeby podsycić plotki. Boże ale debilizm, co ja tu robie :D:D:D:D

 • Gość: sołtyska

  Oceniono 17 razy 17

  Niedawno pisaliście, że ma to być poród domowy, a pod spodem wrzało od komentarzy. Teraz piszecie, że jednak szpital. Liczycie na równie aktywny udział internautów? :-)

 • Gość: O.o

  Oceniono 15 razy 15

  A za tydzień napiszecie, że chce urodzić na księżycu ..

 • Gość: Sur

  Oceniono 16 razy 8

  To nie Polska gdzie każdy każdego za wszystko nienawidzi

 • anders76

  Oceniono 6 razy 6

  "Chce odciąć się od wszystkiego, co robi Kate"
  To jakim cudem w ciaze zaszla ?

 • tkslazek

  Oceniono 8 razy 4

  Jesli "Chce odciąć się od wszystkiego, co robi Kate" to powinna rodzic nosem, uchem albo rzycią

 • Gość: e

  Oceniono 19 razy 3

  niech ona się już wreszcie ocieli, bo nie ręczę za siebie
  ILE można męczyć ten temat?

 • Gość: sławek

  Oceniono 1 raz 1

  mój boszeeeee, tragedia na ko s miczną skalę, no, no....

 • Gość: 777

  Oceniono 9 razy 1

  Skoro nie chce robić tego co Kate to może w ogóle nie urodzi?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX