Gdzie urodzi Meghan Markle? Jedno jest pewne. Na pewno nie tam, gdzie księżna Kate! "Chce odciąć się od wszystkiego, co robi Kate"

Meghan Markle weszła w 3. trymestr ciąży, dlatego w mediach już trwają spekulacje, gdzie księżna Sussex urodzi pierwsze dziecko. Osoba z bliskiego otoczenia królewskiej rodziny donosi, że Meghan nie wybierze tego samego szpitala, co Kate!

Nie od dziś wiadomo, że Meghan Markle i księżna Kate nie żyją w zbyt dobrych relacjach. Od kiedy Meghan dołączyła do rodziny królewskiej, media nieustannie rozpisują się na temat jej rzekomego konfliktu z Kate. Ponoć żona Harry'ego próbuje dyrygować innymi, a to nie podoba się Middleton. Co więcej, podobno panie mają zupełnie inne charaktery i między nimi niejednokrotnie miało dojść do poważnych spięć.

ZOBACZ: Wiemy, od czego zaczął się konflikt Meghan i Kate. Pokłóciły się przez Charlotte. Zaskakujące doniesienia mediów

Meghan Markle nie urodzi w tym samym szpitalu, w którym rodziła Kate!

Księżna Sussex poinformowała, że jest w 6. miesiącu ciąży i poród planowany jest pod koniec kwietnia. Jak podaje brytyjski dziennik "The Sun", Meghan chce urodzić w Frimley Park Hospital w hrabstwie Surrey, a nie tak jak Kate w szpitalu Św. Marii. Skąd taka decyzja? Informator twierdzi, że Księżna Sussex nie chce powtarzać nic, co robiła Kate.

Kate Middleton trójkę dzieci wydała na świat w szpitalu Św. Marii. Miała tam prywatne skrzydło, w którym było luksusowo niczym w pięciogwiazdkowym hotelu. Łazienki były zaopatrzone w różnego rodzaju kosmetyki, a w pokojach znajdowały się telewizory, sofy dla gości i podłączenie do internetu.

Jednak Meghan postanowiła nie iść w ślady szwagierki i wybrała mniej ekskluzywne warunki w szpitalu Frimley Park. Tam pokoje dla matek nie mają nawet łazienki...

Myślicie, że księżna Sussex powinna rezygnować z luksusów tylko dlatego, że nie dogaduje się z Kate?

JP

Więcej o:
Komentarze (40)
Gdzie urodzi Meghan Markle? Jedno jest pewne. Na pewno nie tam, gdzie księżna Kate! "Chce odciąć się od wszystkiego, co robi Kate"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: hahahaah

  Oceniono 21 razy 21

  Zerżnęliście artykuł z Mirror. Meghan nic takiego nei powiedziala. to wymysły prasy zeby podsycić plotki. Boże ale debilizm, co ja tu robie :D:D:D:D

 • Gość: sołtyska

  Oceniono 17 razy 17

  Niedawno pisaliście, że ma to być poród domowy, a pod spodem wrzało od komentarzy. Teraz piszecie, że jednak szpital. Liczycie na równie aktywny udział internautów? :-)

 • Gość: O.o

  Oceniono 15 razy 15

  A za tydzień napiszecie, że chce urodzić na księżycu ..

 • Gość: Sur

  Oceniono 16 razy 8

  To nie Polska gdzie każdy każdego za wszystko nienawidzi

 • anders76

  Oceniono 6 razy 6

  "Chce odciąć się od wszystkiego, co robi Kate"
  To jakim cudem w ciaze zaszla ?

 • tkslazek

  Oceniono 8 razy 4

  Jesli "Chce odciąć się od wszystkiego, co robi Kate" to powinna rodzic nosem, uchem albo rzycią

 • Gość: e

  Oceniono 19 razy 3

  niech ona się już wreszcie ocieli, bo nie ręczę za siebie
  ILE można męczyć ten temat?

 • Gość: sławek

  Oceniono 1 raz 1

  mój boszeeeee, tragedia na ko s miczną skalę, no, no....

 • Gość: 777

  Oceniono 9 razy 1

  Skoro nie chce robić tego co Kate to może w ogóle nie urodzi?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX