Kim Kardashian potwierdziła! Będzie miała czwarte dziecko. Zdradziła płeć

Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się czwartego dziecka. Celebrytka potwierdziła krążące od jakiegoś czasu plotki i zdradziła płeć kolejnego potomka.

Kim Kardashian i jej mąż Kanye West mają już troje dzieci: najstarszą córkę North (urodzoną w 2013 roku), syna Sainta (urodzonego 5 grudnia 2015 roku) oraz córkę Chicago, którą w styczniu 2018 roku urodziła surogatka. Do wydania na świat kolejnego dziecka Kim znów "wynajęła" inną kobietę. Poinformowała o tym w programie "Watch What Happens Live with Andy Cohen", w którym brała udział wraz ze swoimi siostrami, Kourtney i Khloe.

Kim i Kanye będą mieli syna!

Celebrytka wyznała, że surogatka już wkrótce urodzi i będzie to chłopiec. Jak donosi amerykański tygodnik "People", poród planowany jest na wiosnę tego roku.

Kardashianka wynajęła nową surogatkę

Kim wyznała, że miała jeszcze jeden zarodek, dlatego podjęli z Kanye decyzję o powiększeniu rodziny. Kobieta, która nosi pod sercem ich dziecko, nie jest tą samą surogatką, która w styczniu 2018 roku urodziła im córkę Chicago. Gazeta "People" poinformowała, że Kardashian chciała znowu współpracować z poprzednią panią, jednak się nie udało. Właśnie dlatego zdecydowali się spróbować z nową kobietą.

Jak myślicie, jakie imię będzie nosić syn Kim i Kanye? Na pewno będzie bardzo oryginalne!

JP

Więcej o:
Komentarze (9)
Kim Kardashian potwierdziła! Będzie miała czwarte dziecko. Zdradziła płeć
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: qwertyu

  Oceniono 1 raz 1

  Kto to jest?

 • dziewczyna_murzyna

  Oceniono 1 raz 1

  ciekawe czy po kazdym obciąganiu myje zęby

 • strach_sie_bac

  Oceniono 3 razy 1

  Co za poye-by, tylko dzieci szkoda. Mieli jeszcze wolny zarodek, pewnie im się zapodział, szkoda zmarnować, więc będa mieli dziecko od surogatki.

 • Gość: adalbert200

  0

  Płeć, rozumiem. Ale kolor? Czy coś wiadomo?

 • miszka_szyfman

  Oceniono 2 razy 0

  Czy jej pupka wytrzyma kolejną ciążę ?

 • Gość: gu

  Oceniono 10 razy -4

  czasy takie że bab więcej niż samców, a z tych samców nadających się na ojca jeszcze mniej. Wiec się pilnują jak mogą by inne nie sprzzątneły sprzed nosa. Plastyka ciała to za mało, profilaktycznie lepiej nie rodzić i nie narażać na skazy ciała, rozstępy itp. Lepiej wykorzystać inną babę, koniecznie taką co nie ma szans wygrać rywalizację. Straszne czasy dla kobiet, komfortowe dla facetów. Taka refleksja

 • Gość: swen

  Oceniono 7 razy -5

  czyli dziura jest wiadrem a faceci wieją gdzie pieprz rośnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX