Daniel M. czyta Plotka. Odpowiedział na Wasze komentarze! Oj, niektóre odpowiedzi są bardzo "cięte"

Daniel M. ostatnio jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Tym razem postanowił odpowiedzieć czytelnikom Plotka na ich komentarze, które zostawili pod jednym z naszych artykułów.

Początek roku 2019 w polskim show-biznesie niewątpliwie należy do Daniela M., syna gwiazdy disco polo, Zenka Martyniuka. 29-latek rozstał się z żoną, z którą ożenił się w październiku. Co chwila dostarcza nowych faktów dotyczących ich małżeństwa. Dowiedzieliśmy się m.in, że Ewelina "jest nimfomanką", poznali się przez internet i spędzili noc w hotelu oraz mogliśmy przeczytać jej rozmowy z tajemniczym Przemkiem.

Daniel M. odpowiada na komentarze czytelników Plotka

Pod każdym artykułem na naszym portalu dotyczącym Daniela M. pojawia się wiele Waszych komentarzy. 29-latek na niektóre z nich postanowił odpowiedzieć. Na jego InstaStories pojawił się screen Waszych opinii wraz z jego komentarzami. W kilku z nich nawiązaliście do sytuacji Justyny Żyły, która rozstała się z mężem Piotrem, tocząc przy tym publiczną wojnę. Dzięki temu zaistniała w polskim show-biznesie i nawet dostała swój program "Pierzemy brudy do czysta". Wiosną będziemy mogli oglądać ją w show "Taniec z Gwiazdami". 

Zobacz też: "Taniec z Gwiazdami". Znamy nazwiska kolejnych uczestniczek. To polska top modelka oraz gwiazda TVP

Oto kilka z Waszych komentarzy oraz odpowiedzi Daniela M.:

Może trzeba go zapoznać z Jusią Żyłową? Pasują do siebie - napisał jeden z naszych czytelników. 
Mnie nie trzeba, ale ty jesteś chętny - zripostował 29-latek. 

Następny:

Jak znam życie, to gość się rozwiedzie i dostanie swój program pt. "Wygarniamy nimfomankom do końca - Daniel M. godzi rozwiązłe pary" - brzmi kolejny komentarz.
Pewnie oddam go tobie. Głodnemu chleb na myśli - odpisał. 

Resztę możecie przeczytać tutaj:

Daniel M. odpowiada na komentarze czytelników PlotkaDaniel M. odpowiada na komentarze czytelników Plotka Screen z Instagram.com/ daniel.martyniuk

Jak widać Daniel M. nieźle radzi sobie z negatywnymi komentarzami na swój temat. Co myślicie o jego postawie?

AW

Więcej o:
Komentarze (56)
Daniel M. odpowiedział na Wasze komentarze! Oj, niektóre odpowiedzi są bardzo "cięte"
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 48 razy 44

  Takie odzywki ma mój 8-letni syn.

 • Gość: życzliwy

  Oceniono 29 razy 25

  Panie Danielu. Wierze w Pana historię, że koledzy Pana wyśmiewali, bo jest Pan synem diskopolowca. Dzieci potrafią być okrutne. Pana dziecko też będzie wysmiewane, bo siedział Pan w więzieniu. Niech Pan przerwie tę spiralę dziecięcego cierpienia.
  To nie była Pana wina, jaki zawód obrał Pana ojciec. Podobnie to nie jest wina Pana dziecka, jakich Pan dokonuje wyborów.
  Zapewne cierpiał Pan tez przez imię Daniel, znam dzieci. Niech Pana dziecko ma normalne imię.
  Proszę się ogarnąć i zacząć normalne życie.

 • Gość: Aaa

  Oceniono 16 razy 12

  Jakby był choć trochę inteligentny to rozegrałby to w zupełnie inny sposób. Co to znaczy zmusić do ślubu? Czy my żyjemy w kalifacie? Nie. Nie chcesz to nie bierzesz. To już nie te czasy ze dziewczyna z dzieckiem to coś strasznego. Nie pierwsza i nie ostatnia. I te odpowiedzi na poziomie 4 klasy podstawówki: „chyba Ty!”. Ten koleś jest w moim wieku a jest tak bardzo niedojrzały. Nawet jeżeli nie wyszło, to rozstać się po cichu, poukładać sprawy formalne i wygodnie żyć za kasę tatusia. Apel: Chłopie zniknij z przestrzeni publicznej i przeczekaj, poczekaj na urodzenie dziecka. To często dużo zmienia. I przede wszystkim idź do psychologa - to na prawdę pomaga. Każdy czasem potrzebuje pomocy. Twoi rodzice wydają się bardzo ciepłymi ludźmi i na pewno Ci pomogą!

 • Gość: Aust

  Oceniono 11 razy 11

  Danieku tobie zioła rozum zjadły! Jesteś rozpuszczonym chłopczykiem i żal mi twoich rodzicòw, twojej młodej żony i jeszcze nienarodzonego dziecka. Dziewczyno wiej od tego Danielka gdzie pieprz rośnie.

 • Gość: ...

  Oceniono 10 razy 10

  mamy go w ...

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  A ty myślałeś Danielku, że bocian dzieci przynosi? Trzeba było kupić sobie gumeczki i byłoby ok. Wiedziałeś, że ćpasz i pijjesz i co teraz?.

 • Gość: martyni

  Oceniono 8 razy 8

  Pajac NIE NA ODWYK TYLKO LECZENIE DLA PSYHICZNYCH razem ze Stefanem w.

 • Gość: M

  Oceniono 18 razy 8

  Nie rozumiem ludzi któż żyją nie swoim życiem.Chcesz przeczytać artykuł to czytaj ale czy trzeba od razu kogoś obrażać i wygłaszać swoje teorie o życiu innych nie znając kogoś i jeszcze dopiekac rodzinie ludzie ogarnięcie się czy lubicie jak ktoś wtrąca się w wasze życie?......nie sądzę a więc......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX