"Sanatorium miłości". Wiemy, kto wystąpi w programie. Marta Manowska o uczestnikach: Pełni klasy i rubasznych żartów

Premiera "Sanatorium miłości" już 20 stycznia na antenie TVP. Uczestnicy pojawili się na spotkaniu prasowym promującym program. Wiemy, jak wyglądają wszyscy bohaterowie.

"Sanatorium miłości" to najnowszy format Telewizji Polskiej. W trakcie 10. odcinków programu będziemy śledzić losy 12 bohaterów w wieku 60+. Na ekranie zobaczymy 6 kobiet (Janina, Joanna, Małgorzata, Teresa, Walentyna, Wiesława) oraz 6 mężczyzn (Cezary, Krzysztof, Lesław, Marek i dwóch mężczyzn o imieniu Ryszard). Akcja programu rozgrywa się w sanatorium Równica w Ustroniu.

Marta Manowska o uczestnikach "Sanatorium miłości"

Manowska świetnie sprawdziła się w roli prowadzącej show "Rolnik szuka żony". Nic więc dziwnego, że została gospodarzem "Sanatorium miłości". Na swoim Instagramie opublikowała obszerny wpis, w którym to zachwycała się uczestnikami nowego foramtu TVP. Przekonuje również, że premiera programu będzie przełomowym wydarzeniem:

Cały czas dzwoni telefon. Tak mnie to cieszy. Tak to będzie program, który przełamie stereotypy. Pokolenie 60 plus to inteligentni, odważni, młodzi ludzie z wielkim doświadczeniem, sercem, żądni wyzwań, głodni życia. Elokwentni, oczytani, dotknięci doświadczeniem, sprawni, fantastyczni. Pełni klasy i rubasznych żartów. Prawdziwi, nie udający, niewymuszeni. jedyni. Z doskonałym poczuciem humoru. To nie osoby czekające na kolej życia, to osoby rzucające życiu wyzwanie i śmiejące mu się prosto w twarz. My młodzi, nonszalanccy, mający przed sobą całe życie, uczmy się od nich. Bo miłość to przyjaźń. A jeśli miłość to na całe życie.

"Sanatorium miłości". ZOBACZ ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW >>>>>>

Będziecie oglądać "Sanatorium miłości"?

JP

Więcej o:
Komentarze (17)
"Sanatorium miłości": Zobacz zdjęcia uczestników. Marta Manowska zdradziła szczegóły programu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kuracjuszka

  Oceniono 13 razy 9

  Nie wszyscy Pani Manowska gro to idioci mężczyźni ,łazący jak mole po sanatorium w ciapach obleśni i myślący tylko o niewiadomo czym ,tak ci wolni co niby są tacy samotni.Z klasą Pani Marto jest sporo ludzi w sanatorium ale paru suwakow obrzydliwych potrafi popsuć odpoczynek.

 • Gość: Monika

  Oceniono 5 razy 5

  Takie wygi senatoryjne które jeżdżą jedynie na łowy to widać na kilometr. Lep siwieje a dupsko szaleje taka prawda. Czasami aż żal patrzeć jak biegają krzywiac obcasy a potem nogi do wody z solą. Potem nie ginie negatywna opinia od lat o sanatoriach że tam nie jedzie się leczyć.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 3

  Widziałam zapowiedz programu i to....................nie jest klasa, przynajmniej dla mnie.

 • Gość: Ja

  Oceniono 4 razy 2

  "W trakcie 10. odcinków programu będziemy śledzić losy 12 bohaterów w wieku 60+. Na ekranie zobaczymy 6 kobiet (...) oraz 5 mężczyzn (...)" Na zdjęciach jest dziesięć osób. To jakaś zagadka od Plotka? Bo dalej nie wiem ilu jest uczestników. 12, 11 czy 10?

 • Gość: bahomet

  Oceniono 3 razy 1

  ten program to szajs do potęgi drugiej.

 • Gość: Ja

  Oceniono 11 razy 1

  Zachwycona !? chyba kasą którą dostaje za program.............i jeszcze jakieś inne pomysły - Koszmar!!

 • Gość: 60+

  0

  Faktycznie niektóre panie ;za dużo smieją się z byle czego;a tak głośno że głowa mała.Panowie owszem wyglądają ;zgodnie z wiekiem oprócz tych szczupłych>Małgosia walentyna i ta skromna trzecia ,są fajne ,jestem równiez 60+ oglądam ,ale nigdy bym się nie ośmieszała tak ja niektóre panie (mini a żylaki okropne ,czy tego nie wie)

 • Gość: Be be

  0

  Nie ubliżając jednemu!!! Panu - nie ma w czym wybierać

 • Gość: iwa

  0

  oszustwo ta blondyna od 8 lat jest w związku z Waldkiem program zamiana TVn Style odcinek 8 robicie z nas debili

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX