Córka Katarzyny Figury poinformowała ją o swoich planach. Aktorka nie chce wyrazić na to zgody

Katarzyna Figura nie chce zgodzić się na to, żeby jej córka Koko studiowała w Stanach Zjednoczonych. Aktorka nie wyobraża sobie rozłąki z nią.

Katarzyna Figura jest matką dwóch córek: 16-letniej Koko i 13-letniej Kaszmir, których ojcem jest Kai Schoenhals. Aktorka wraz z dziewczynami kilka lat temu przeprowadziła się z Warszawy do Gdyni, gdzie dochodzi do siebie po doświadczeniach z mężem, który znęcał się nad bliskimi.

Katarzyna Figura nie wyobraża sobie rozłąki z córką

Trudne przeżycia zbliżyły matkę z córkami. Dlatego aktorka nie wyobraża sobie, aby mieszkały daleko od siebie. Nie dopuszcza więc do siebie myśli, że Koko, która na wiosnę kończy szkołę średnią, miałaby wyjechać do USA.

To jej wielkie marzenie, bo czuje się tam jak ryba w wodzie. Urodziła się w Nowym Jorku, perfekcyjnie zna język, jest otwarta i ciekawa świata - wyznała przyjaciółka aktorki.

W Stanach mieszka teściowa aktorki, co trochę uspokaja gwiazdę:

Nie wie, co zrobić. Jedynie myśl, że ma po swojej stronie teściową, która mieszka w Ameryce, sprawia, że może zgodzić się na wybór Koko - zdradziła "Rewii" inna osoba z otoczenia Figury.

Katarzyna Figura i jej córka, Koko. Zobacz zdjęcia >>>>>>

Katarzyna Figura wolałaby, żeby Koko zaczęła studia w Polsce, a do Stanów wyjechała, gdy skończy 18 lat. Wtedy nie będzie potrzebować zgód rodziców i sama będzie mogła o sobie decydować. Musimy przyznać, że rozumiemy Katarzynę Figurę i nie dziwimy się, że chce mieć córkę blisko siebie.

AW

Więcej o:
Komentarze (45)
Katarzyna Figura nie chce, żeby jej córka studiowała w Stanach. Nie wyobraża sobie rozłąki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ola

  Oceniono 9 razy 9

  Bardzo ładna dziewczyna, piękne ma włosy. Aż dziwne, że modelką nie chce zostać, kiedy tyle celebryckich pasztetów się pcha na okładki.

 • Gość: mn

  Oceniono 6 razy 6

  Nie ma tu żadnej wypowiedzi pani Katarzyny, tylko jej dwóch koleżanek, więc skąd znacie jej zdanie?

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 9 razy 3

  Kokoko, imie spoko.

 • Gość: kuku

  Oceniono 15 razy 3

  niech jedzie, tam przynajmniej nikt nie będzie się śmiał z jej imienia

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Kasia ma rację do Stanów jeszcze zdąży polecieć

 • Gość: Looops

  Oceniono 3 razy 1

  A co to za geniusz, ze studia zaczyna przed 18tka;-)) pogratulować! Ja zaczelam studia po maturze majac lat 19, a poszlam do szkoly w wieku 7 lat i nigdy nie kiblowalam😉

 • frankyy

  Oceniono 1 raz 1

  Kasia ma rację...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX