Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała synów na wakacje. W komentarzach burza. "Dzieciaczki do szkoły nie chodzą?"

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem i dziećmi pojechała na wakacje do Tajlandii. Gwiazda podczas podróży odwiedziła sanktuarium dla słoni, gdzie ochoczo pozowała z ogromnymi zwierzętami.

Małgorzata Rozenek rozpoczęła nowy rok nie od ciężkiej pracy, lecz od wakacji. Wraz ze swoim mężem Radosławem Majdanem oraz synami Tadziem i Stasiem pojechali na urlop do Tajlandii. Gwiazda na swoim Instagramie na bieżąco relacjonuje, co się u nich dzieje. Jednym z miejsc, które odwiedzili, było Sanktuarium Słoni.

Małgorzata Rozenek-Majdan bardzo przejęła się losem zwierząt, które wycieńczone niewolniczą pracą dla ludzi, trafiają do sanktuarium:

To tu trafiają wykupione z niewoli, gdzie były bite, głodzone i wykorzystywane do pracy ponad siły.  Słonie jedzą przez 20 godz na dobę, pochłaniają do 300kg jedzenia dziennie, dlatego ważne jest, żeby wspierać takie miejsca, bo utrzymywanie i wykupywanie słoni jest bardzo kosztowne.

Fani Małgosi Rozenek nie tylko zachwycają się jej szlachetną postawą, ale również zwrócili uwagę na bardzo istotny fakt. Jedna z obserwatorek uszczypliwie zapytała:

A dzieciaczki do szkoły nie chodzą?

Gosia odpowiedziała na to tylko jednym słowem:

Chodzą

W obronie celebrytki stanęły inne kobiety:

Myślę, że to dla nich lepsza lekcja niż te w szkole. Kilka dni szybko nadrobią. Zdolne są.
A jeśli przez tydzień nie pójdą, to myślisz, że świat się zawali? Nadrobią! A wypoczynek dobrze im zrobi. Sama bym pojechała z dziećmi w środku zimy na urlop.
Pani Rozenek już kiedyś wyjaśniała, że dzieci Państwa Majdan nie chodzą do polskiej szkoły, maja inaczej przerwy świąteczne, ferie, wakacje w innych terminach.

JP

Więcej o:
Komentarze (28)
Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała synów na wakacje. W komentarzach burza: Dzieciaczki do szkoły nie chodzą?
Zaloguj się
 • j-a-ga

  Oceniono 17 razy 15

  Jak to nie rozpoczęła roku od ciężkiej pracy?????? Przecież dmuchnęła do naszyjnika!!!!!!!

 • Gość: mania

  Oceniono 14 razy 12

  bo jej dzieci chodzą do takiej szkoły, która ma wieczne wakacje :///

 • Gość: ew

  Oceniono 8 razy 8

  byłam w takim "sanktuarium" i do tej pory mam wyrzuty sumienia, wcale to nie wygląda tak kolorowo, a słonie są typową atrakcją turystyczną.

 • Gość: xyz123

  Oceniono 8 razy 6

  sztuczna i napompowana dziunia :( porażka...

 • Gość: ja gość tu jestem

  Oceniono 10 razy 6

  O ocieplenie wizerunku ktoś doradził, że taka dobra dla zwierząt i szlachetna, wiesz małgonia jaka jest różnica między tobą a kingą, ty robisz co ci mówią i nie jesteś wiarygodna a kinga walczy o swoje ideały od lat ma dużą wiedzę i robi bardzo dużo dobrych rzeczy dla środowiska i jest przy tym odważna (nie mylić tej odwagi z pokazywaniem d... i cyca) chodzi o charakter.

 • Gość: Mało tego

  Oceniono 6 razy 6

  Ludzie, zajmijta się swoimi sprawami..

 • Gość: Gosc

  Oceniono 5 razy 5

  Ta baba całe życie relacjonuje, bez instagram dawno by zginęła, była nikim, mało tego wmawia, że kochani sami mnie o to prosić.... Gówna prawda, masz stałe grono lizodupow i dowartosciowujesz się ich zachwytem pusta lalo

 • Gość: sclg_wawa

  Oceniono 4 razy 4

  gimbusie JP - nie sanktuarium a rezerwat... Sanctuary to rezerwat (w przypadku zwierząt)... Cenisz dobre dziennikarstwo? Wykup prenumeratę GW... :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX