Agnieszka Kaczorowska zdradziła datę porodu. Komentarz jej męża jest bezcenny

Agnieszka Kaczorowska niedawno ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Wraz z mężem pojawiła się w programie "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiedziała o ślubie, wzruszającym pierwszym tańcu i planowanym porodzie.

We wrześniu 2018 roku Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela ogłosili, że wzięli ślub. Całe wydarzenie do samego końca udało im się utrzymać w tajemnicy. Dla wielu było to szokujące, że para po niespełna roku bycia razem, postanowiła powiedzieć sobie sakramentalne "tak".

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela spodziewają się dziecka

Agnieszka i Maciej ostatniego dnia 2018 roku pochwalili się na Instagramie zdjęciem, na którym ewidentnie widać zaokrąglony brzuszek tancerki. Zakochani ujawnili, że za kilka miesięcy pojawi się na świecie "małe Pelątko".

W miniony weekend małżeństwo pojawiło się w "Pytaniu na śniadanie", gdzie pierwszy raz oficjalnie opowiedzieli o ślubie i ich nowej roli - roli rodziców. W wywiadzie przyszła mama ujawniła, że poród planowany jest na lato 2019 roku. Współprowadzący program Tomasz Wolny postanowił zapytać o pierwszą reakcję, kiedy dowiedzieli się, że Agnieszka jest w ciąży.

To był naturalny proces? To nie była niespodzianka? - zapytał Wolny.

Na to pytanie Maciej Pela odpowiedział bez chwili zawahania:

Nie było to dziełem przypadku.

Gratulujemy!

JP

Więcej o:
Komentarze (26)
Agnieszka Kaczorowska zdradziła datę porodu. Komentarz jej męża jest bezcenny
Zaloguj się
 • Gość: Ja

  Oceniono 18 razy 14

  Długo nie będą razem

 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy 8

  Lato w Polsce zaczyna się 21 czerwca, a ciąża póki co u człowieka trwa 9 miesięcy. Więc jaki zaokrąglony brzuch u niej widać? Chyba po wzdęciach!

 • Gość: Vb

  Oceniono 4 razy 4

  Byleby zaistnieć.

 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy 4

  Tak a mała (choć ladna) pchła szachrajka

 • Gość: Kukip

  Oceniono 9 razy 3

  Kolejna celebrytka która szybko się łapie męża ą za kilka miesięcy będzie w gazetach o ich rozwodzie, ą później jaka ona nieszczęśliwa bo sama będzie dziecko wychowywać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX