Patrycja Markowska rzadko pokazuje swojego partnera. Tym razem zrobiła wyjątek. To gwiazda "M jak Miłość"!

Dawno niewidziana na salonach Patrycja Markowska przyszła na premierę spektaklu. Towarzyszył jej partner.

Czwartkowa premiera spektaklu "Apartament prezydencki" w warszawskim Teatrze Komedia przyciągnęła wiele celebryckich par. Na wydarzeniu pojawili się między innymi Mikołaj Krawczyk z Sylwią Juszczak oraz Bartosz Obuchowicz z żoną Katarzyną. Show skradła jednak Patrycja Markowska, która na premierę przyszła ze swoim partnerem Jackiem Kopczyńskim.

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński na salonach

Córka lidera zespołu "Perfect" nie należy do gwiazd, które często bywają na salonach. Jeszcze rzadziej pojawia się publicznie ze swoim partnerem. Markowska i Kopczyński są parą od ponad 10 lat. Pomimo długiego stażu ich relacji nie zdecydowali się na ślub. Owocem ich miłości jest jest Filip, który urodził się w 2008 roku.

PATRYCJA MARKOWSKA POKAZAŁA PARTNERA. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Patrycja Markowska przyzwyczaiła nas już do swojego rockowego stylu. Tego wieczoru założyła czerwoną prześwitującą bluzkę, spod której widać było czarny stanik. Jej partner postawił za to na klasyczny zestaw, składający się z granatowej, rozpiętej koszuli oraz ciemnych wygodnych spodni.

Jacek Kopczyński - kim jest partner Patrycji Markowskiej

Jacek Kopczyński jest aktorem. Widzowie z pewnością kojarzą go z serialu "M jak miłość", gdzie wciela się w rolę mecenasa Adama Wernera, wspólnika Andrzeja Budzyńskiego. Obecnie występuje również w "Koronie Królów".

Kopczyński poza aktorstwem zajmuje się także dubbingiem. Jest uważany za jednego z najlepszych aktorów podkładających głos w Polsce.

Więcej o:
Komentarze (49)
Patrycja Markowska rzadko pokazuje swojego partnera. Tym razem zrobiła wyjątek. To gwiazda "M jak Miłość"!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • isiah.thomas

  Oceniono 25 razy 23

  Mam nadzieję, że za wieczne używanie idiotycznego SKRADŁ(A) SHOW ktoś wam kiedyś tego plotka skradnie, zakopie i nie powie gdzie.

 • Gość: Kasia

  Oceniono 16 razy 14

  "Patrycja Markowska rzadko pokazuje swojego partnera. Tym razem zrobiła wyjątek. To gwiazda "M jak Miłość"!" - O matko!!! To nie może być prawda!! Jestem w szoku, po zapoznaniu się z tą rewelacją, znaną większości osób bywających na tego typu portalach, od x lat... Dobrze, że o tym poinformowaliście....

 • Gość: tomcio

  Oceniono 10 razy 10

  Zawsze śmieszą mnie te tytuły "...pokazał/a swojego/swoją/swoje chłopaka; partnera; mamę; dziecko,ależ przystojny; ładna; prześliczne". Czy te pokazywane istoty to jakieś eksponaty, które wcześniej z premedytacją były ukrywane?

 • Gość: Cześć

  Oceniono 11 razy 9

  Czy one muszą wydymać te wardżele jak kobyły konia albo wielbłąda?

 • Gość: H

  Oceniono 9 razy 7

  Odbiła faceta to czym się tu chwalić

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  A jaka z niego gwiazda!!!!!!!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 7 razy 5

  Szanuje ja bardzo za to ze swoje zycie osobiste zostawia tylko dla siebie. Nie ma zbednych sensacji.Jej zycie,jej swiat ,jej partner bez zbednych szczegolow.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 3

  Nie lubię jej głupich podrygiwań gdy śpiewa, to podnoszenie nogi, pochylanie się, potrząsanie głową, jest tak głupie, że wręcz denerwujące.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX